Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kompetenču izglītības pamatskolā trūkumi un priekšrocības

bumburums

bumburums

Tie, kuri šajā sistēmā ir iekšā - pieņemšanā, īstenošanā - kādi ir lielākie trūkumi? Kā tos vecākiem novērst?

Izrādās - pārsteigums, pārtseigums - svaigs paziņojums, ka skolā tiek ieviesta jau ar 2017./2018. gadu. Aprobācija. (Eksperimentāli. Bērni kā trusīši. Nesanāks - aij, nu ko lai mēs tur darām. Tāpat kā ar 6 gadnieku apmācību pirms n gadiem.)

Change your mind and the rest will follow!

maranta

Viss notiek tik slepeni, tik slepeni, ka pat skolu pedagogiem par to nekas nav skaidrs, bez vispārējā bla-bla-bla masu mēdijos.

Ar prieku pa dzīvi!

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Trīne

Klau, a kas tas tāds par zvēru? Vienkāršiem vārdiem. Mammai vulgaris!

(Gribu veco, padomjlaiku skolu ar normālām mācībām, mājasdarbiem un normāliem kontroldarbiem - ne tiem - atzīmē pareizo - jā,nē,nezinu)

snukurs

Neesmu gluži "iekšā", bet nesen skolas vecāku sapulcē direktore šo tēmu aizskāra. Īsumā - kamēr nav skaidrs, kas īsti tas ir un kāds ir rezultāts, kas būtu jāsasniedz, mūsu skola uz šo - nezin, ko - skatāmies ar zināmu piesardzību, turpinām mācīties kā lidz šim - gatavojamies stundām, pildām mājasdarbus, pārbaudes darbus, liekam atzīmes utt. Ja skolai līdz šim ir bijuši labi mācību rezultāti, kādēļ gan pakļaut skolēnus eksperimentiem ar nezināmām sekām? Savstarpēja priekšmetu integrācija, visādi projekti, patstāvīgie darbi utt - tas viss jau tāpat notiek.
Vienā teikumā sakot - mūsu skolā un mājā joprojām mācās.

Papildināts 13.03.2017 10:29:

Trīne
Es domāju, ka to gribētu zināt visi iesaistītie - sākot ar pašiem pedagogiem, beidzot ar bērnu vecākiem - ko īsti nozīmē šie trīs maģiskie vārdi. Man gan ir aizdomas, ka par to vēl nav vienojušies... Un, kad vienosies un formulēs, bez puslitra tāpat nesapratīsi.

maranta

Es, kā pedagogs vulgaris, arī par to neko sīkāk un konkrētāk nezinu.

Un pilnībā piekrītu snukura skolas viedokim.

Ar prieku pa dzīvi!

snukurs

Man vēl viens komentāriņš: visā savā mūžā neesmu satikusi cilvēku, kurš savu lielidko izglītī

Resnā Žurka

VISC vēl neko jēdzīgu nespēj piedāvāt. Sagatavošanas termiņš ir pavasaris. 2018. Ievuešana no septembra. Arī 2018.
Bet skolas grib piedalīties aprobācijā, jo tā ir iespēja tikt pie informācijas un atbalsta, nevis viss jādabū gatavs pašiem un no zila gaisa.

snukurs

(bļin)...lielisko izglītību un kompetences būtu ieguvis vispār nemācoties. Tā ka, kamēr mani bērni meklē teikuma priekšmetus un mācās jaunos vārdiņus, mans prāts ir mierīgs

Resnā Žurka

Un aparobācijā nepiedalās via skola, bet kāda klašu grupa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18349231