Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par 24 collu velosipēdiem

diamond

Uz kādu augumu pirksiet 24 c?
Nejaucam ratu izmēru (24" ar auguma parametriem, kas jāsamēro ar rāmja izmēru. Bet rāmji dažādiem modeļiem var būt dažādi, par ja rati vienāda lieluma. Būtisks ir ne tikai rāmja augstums, bet arī bāzes garums.

Šodien pastaigāju pa Ķīpsalas izstādi "Atpūta un sports" - ričuku izvēle ir liela (viss vienuviet) un atlaides arī ļoti labas. Ja ne nopirkt, tad vismaz pataustīt un pamērīt (bērnam!) noteikti ir vērts. Izstāde vēl darbojas sestdien un svētdien.


diamond
Ja budžets ir ~ 150, tad ieteiktu ņemt to ZZK no Lapsēna linka. Tas rādās labāks kā tie, ko ieliki (pirmais toč meiteņu). Mums ir tas zilais Merida, superīgs. Un cena te viņam tiešām laba. Pirkām 130cm garam 6gadniekam pagājušo pavasar. Vēl šaubījāmies, vai ņemt 20'' vai 24'', bet labi, ka paņēmām lielo. Domāju, ka līdz 9-10 gadu vecumam nobrauks ar šo.

Papildināts 24.03.2017 22:14:

Mēs to riteni pirkām pagājušo gad Ķīpsalas izstādē. Ja nemaldos, cena bija apm tāda pati kā tagad evelostorē. Bet izvēle gan bija liela uz vietas, jā.

darla

Nevaru saprast, dodiet lūdzu padomu, vai šis ritenis būtu piemērots, meitenei ap 146-150 cm. Vai stanga nebūtu par augstu? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/teen/bkocbh.html

Vai labāk ko tādu? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/teen/bdgcnf.html

Paldies!

Nu Riteņvasaras lapā jau jautājums tika iztirzāts. Tā kā šeit ar velokonsultācijām nodarbojas pamatā mūsējie, diez vai ko jaunu varēs izdzirdēt.

Vēl var ielikt vēlmi pirkt ričuku xc.lv (riteņbraucēju forums), varbūt kādam būs piedāvājums. Bet tur uzreiz derētu norādīt budžetu (līdz cik var atļauties), bērna augumu un nolūku, kam ričuks domāts (sacensībām vai vnk braukāšanai pa sētu).


darla

Paldies, laikam jau pamērīsim to pašu.

Lapsēns

darla
Ar šādu budžetu nezinu ko ietekt. Pēc auguma vajadzētu pusaudžu 26nieku, bet tādu pašā sezonas karstumā nepavilksiet.

24nieks ātri paliks pa mazu, bet ņemot vērā apstākli, ka bērns pamanījies līdz 146cm augumama iztikt ar 20nieku, 24nieks jebkurā gadījumā būs labāks. palaikojiet to 24 Specialized.

Budžetā varētu iekļauties pusaudžu augumam paredzēts BMX ritenis.

darla

Kuri būtu pusaudžu 26", kas derētu labāk uz šādu augumu? Nav ne laika, ne vēlmes tagad pa visiem veikaliem braukāt un uz Rīgu. Primāri šobrīd ir nenobraukts velo par saprātīgu cenu, neko daudz nebraukās. BMX diez vai meitai vajag.

Ja, pag.gad vēl brauca ar 20", bet augums bija pavisam cits, ne 146, derēja labi. Arī tagad kaut ka der, viss pacelts uz augstāko, bet tomēr prasās lielākas riepas.

darla

Varbūt šāds Merida? http://velostart.lv/index.php?route=product/product&path=20_98&product_id=353&limit=100

Meridu tirgotājs Gandrs iesaka mazos 13-14" rāmīšus braucējiem ar 148-158 cm augumu (reāli būtu jāskatās uz 13". Tavā linkā mazākais rāmja izmērs ir 15", kas ir par lielu.

Kā jau te tika teikts, mazos rāmīšus nomedīt ir visai sarežģīti pat jaunam ričukam, bet lietotam par minēto summu tagad sezonā - gandrīz nereāli.

Arī tagad kaut ka der, viss pacelts uz augstāko, bet tomēr prasās lielākas riepas.
Es reizēm mēdzu pārdzīt no punkta A uz punktu B mazo BMX, tauta no smiekliem līka. Nu kaut kā jau pabraukt var, bet nu 20" velo bērnam ar minēto augumu ir sen par mazu. Turklāt ne jau par riepām stāsts. Daudzi pieaugušie brauc ar 20" ratu saliekamajiem ričukiem, kas ir speciāli tam domāti - ir attiecīga garuma sēdekļa stute un attiecīgi augstu pacelta stūre, kā arī normāls bāzes garums (attālums no sēdekļa līdz stūrei). Bērnu 20" velo domāti pirmsskolas vecuma mazuļiem ar attiecīgiem izmēriem.

To 24" Specialized pamērījāt?


Lapsēns

darla
Pusaudžu velosipēdi ir visi šie, bet cena....

Citi ražotāji 13"-14" rāmja izmēru piedāvā no 135+cm auguma. Tā ka jāskatās un jālaiko pašiem.

Te ir budžeta klases pusaudžu velosipēds. 13.5"rāmis. Nekāds vieglais nav, bet par tādu cenu neko diži labāku nedabūt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18350011