Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par 24 collu velosipēdiem

diamond

Nikere
Ideja par nomu laba. Tikai tad jāpērk tāds pats modelis, kāds iznomāts, citādi var sanākt pārsteigums, jo bez rāmja lieluma (augstuma) var atšķirties arī bāzes garums u.c. Nav tādu standartlielumu rāmjiem uz vienāda izmēra ratiem.


Lapsēns

Te video, kāpēc nevajag pirkt tos lētus noname ričukus. Šim velo meistaram jau veidojas vesels seriāls ar visādiem brīnumainiem remontējamiem ričukiem.

Te vēl viens video, un viņa profilā vēl ir.

Labdien! Bērnam augums ~150cm.

Skatos uz lietotiem velosipēdiem, jo tā kā ātri aug, tad domāju to lielo ieguldījumu velosipēdā veikt tad, kad tik ātri nestiepsies.

Cik saparotu, tad labāk skatīties uz 26 collu? (Jeb tomēr nē?)

SS.lv apskatot variantus, šie liekas, ka būtu OK:

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/teen/bjlboi.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/teen/bdggio.html

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/teen/bkfblo.html

Cena Giant velosipēdiem 2 reizes lielāka. Ko varat par tiem ieteikt jeb lietotiem firma nav orientieris? Par Meridu it kā labas atsauksmes, kaut gan varbūt šis jau nobraukts.

Gribētos, lai būtu viegls, jo pusaudzis smalks padevies.

Lapsēns

Vabolīte
Ričuku ir jālaiko. Pirmie 2 ir no Madonas. Tiešām brauksiet laikot/skatīt? 3. no Rīgas.

17"rāmis 1. variantam ir liels, uz 170cm, 2. variantam rāmja izmērs nav norādīts, tas ar lēto amortiņdakšu būs smags. Tātad Madonu jums nevajag

3. variantam arī nav dots rāmja izmērs, atliek uzticēties, ka pārdevējs domā pareizi. Par tehnisko stāvokli no bildes grūti spriest. Ja tiešām savests kārtībā darbnīcā, tad gan jau, ka ir braucams. Ja brauksiet laikot, lai pusaudzis izbrauc gabaliņu, pārbauda, vai visi ātrumi slēdzas turp-atpakaļ, par gultņiem un visu citu, kas var nobirt lietotam pavecam 11 gadus lietotam ričukam grūti spriest. Var nobirt, bet var arī braukt vēl 10+ gadus un nekas, ja ričuks kopts. Uz manu aci ričuks nestilīgs, morāli novecojis.

Papildināts 10.04.2021 12:55:

Cik saparotu, tad labāk skatīties uz 26 collu? (Jeb tomēr nē?)

Jāskatās uz rāmja izmēru, nevis ratu collām. Mana meita, piemēram no 145 cm brauc ar 27,5"ratiem, kuram ir mazs 14"rāmis. Bet kopumā 24" ričuki vidēji tā ir, ka der līdz apmēram 150cm, mazie 26" sāk derēt no kādiem 140cm. Jums jāskatās uz pusaudžu izmēru 26" vai 27,5" ratiem, bet ne pieaugušo S izmēru. Tie rāmji ir ļoti dažādi, obligāti jālaiko.

Gribētos, lai būtu viegls, jo pusaudzis smalks padevies.
Ar mazu budžetu šis varētu būt pagrūti. Labi vieglie mazo rāmju pusaudžu riteņi ir deficīts un padārgi. Jāskatās, lai ir ar cieto dakšu, alumīnija rāmi un vislabāk, ar vienu zobratu priekšā nevis 3. Tas arī dod to svara ietaupījumu.

Reku šis ir piemērs, kāds būtu ideālais ričuks puisim uz 150cm augumu: 27,5" rati- tātad labi ripos, cietā dakša, būs gana viegls, 1X8 ātrumi, tātad nav lieka svara, vieglāk lietot, nelauzīs pārslēdzējus, putrojoties ar neatļautajām kombinācijām, kas ir 3X ātrumu sistēmā, svars 10,2kg, ļoti labi cilvēkam, kurš brauc savam priekam, stilīgs, kas nav mazsvarīgi pusaudzim. Mazais 13"rāmis, pusaudzim no 150cm.

Vai reku smuks 26"

Nu kaut ko tādu lietotu, ja izdodas atrast, ideāli.

Papildināts 10.04.2021 12:58:

Vēl iekš facebook ir dažādas tirgus sadaļas- VELO BAZAR, Velosipēdu tirgus, kur tautas modrā acs neļaus iesmērēt preci par neadekvātu cenu.

Pēdējās izmaiņas: Lapsēns, 10.04.2021 13:20.


Vabolīte
Lētās meridas (3. links) mēdz būt smagas. Tā uz ašo pameklējot, pat neatradu kaut kur svaru (uz šis vēl ir vecs modelis), kas jau nozīmē, ka nekas viegls tur nebūs - ja būtu, to norādītu uzreiz un uzkrītoši.

ss-ā labi ričuki ir uz izķeršanu, veikalos šobrīd arī, nu tāds šobrīd velobums. Nu pārējo jau Lapsēns smuki apstāstīja.

Lapsēns
Observer
Liels paldies par padomiem!

Liekas gan grūti atrast piemērotu, bet nu vismaz skaidrāks palika, uz ko jāskatās un ko jautāt pārdevējam.

Izdevās šodien nopirkt lietotu ar 26"ratiem un 14"rāmi un pie tam vieglu. Pusaudzis priecīgs. Liels paldies par ieteikumiem!

Lapsēns

Vabolīte
lai labi ripo!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18350011