Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par 24 collu velosipēdiem

diamond

darla

Paldies, nopirkām zzk riteni, 24", ļoti laba cenas un kvalitātes attiecība. Meita varēs triekt pa lauku bez bēdu, patīk ļoti. Ja nākošgad izstiepsies, pirksim citu, bet šodien mērot, nu nederēja tik labi tie 26". Labāk jutās uz šī.

ļoti laba cenas un kvalitātes attiecība

Tas, kurš bija tajā ss.linkā??

Ja par viņu prasītu pusi no tās cenas, tad varētu teikt augšminēto.

Lapsēns

Nu kas izdarīts, izdarīts

darla

Ne, nebija ss

Spečuki, vai šis būtu ņemams, vai cena sakarīga?

merida dakar 624

Lapsēns

diamond
2013. gada modelis- pavecs. Jāskatās, kādā stāvoklī. Mīkstā smagā amortiņdakša arī nav nekāds sapņu agregāts.

Berta

Mums arī 24 collu ričuks aktuāls. Doma bija par Cube, jo man pašai ir jau gana vecs 26 collu modelis un esmu apmierināta. Bet lasu, ka Lapsēns saka, ka 24 collu ir pasmags. Tad labāk Merida vai Specialized skatīties?

Un ja kādam aktuāli - tirgoju šobrīd 2016. gada Islabikes Beinn 20 Large. (ieliku ss lv ) Nopirkām pagājušajā vasarā, bet šogad puisis jau par lielu izaudzis šim modelim.

Berta
Svara ziņā ar Meridu līdzīgs ir šis Orbea, bet lētāks gan. Vieglāks ir šis Stevens, bet nu tā ir drusku cita cenu kategorija.

Viens gan - amortizatordakšas nav obligātas (lieks smagums un diez vai bērns to vispār spēs iedarbināt), turklāt lētās amortizatordakšas ātri bojājas, bet dārgās diez vai te kādu īpaši interesēs.

Berta

Observer
Paldies! Par Stevens nebiju iedomājusies. Skatos, ka dažiem šobrīd atlaides, bet mazliet smagākiem modeļiem . Lai gan 11.10 kg taču vienalga nav no smagajiem?

Berta
Tas ir relatīvi. Es teiktu, ka apmēram tik sver mans lielais MTB. Bet nu, protams, tas ir krietni labāk nekā tie 13 kg ar asti. Jāatrod kaut kāds līdzsvars starp pieejamo budžetu un iespējami mazāk smagu velo (jo vieglāks, jo dārgāks).

Jā, un neaizmirsti par izmēriem. Viņi iesaka šo velo "augumam no 135-145cm ar iekšējo kāju augstumu no 60-72 cm". Tas ir visai nopietns veikals un Stevens arī cienījama velo firma, tā ka šo varētu ņemt nopietni (pieļauju, ka veikals pats to nesacerēja, gan jau ražotājs papūlējās). Un šā kā tā pērkot velo jāsamēro ar bērnu (jāprasa, lai dod izbraukt).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18350011