Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atsauksmes par 24 collu velosipēdiem

diamond

kapibara

Pacelšu tēmu.

Šobrīd esmu jauna riteņa meklējumos meitai augums 125, skatos uz 20".

Pagajušājā gadā piedalījas arī riteņvasarā , noteikti gribes arī šogad , bet galvēnais lai var braukt pa pilsētu un kādu reizi arī pa meža ceļiem.

Skatos https://www.evelostore.com/lv/79-bernu-velosipedi?q=RĀMJA IZMĒRS-20 collas (6--9 gadi)&order=product.price.asc

Labāk Merida, vai tos citus zīmolus arī ir vērts skatities?

Budžets istenība ir ierobežots, bet sapratu ka ar 300 eiro ir jārēķinās. Kādi ieteikumi, kur vēl paskatīties?


Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.


Meridas vispār sver tonnu.20collu ritenim nav jāsver vairāk par 8,5kg.
xc.lv/forums var pameklēt. ssā ik pa brīdim kāds uzpeld: islabikes, kubikes, sup fly tieši nesen bija pat 2 gab ss.com. vienīgi 125 ir tāds, ka drīz būs jāskatās jau uz 24 collu. Es 101cm meitai nopirku 20collnieku. Tgd gaidu, kad vēl 2-3cm kājām pieaugs, un varēs jau braukt

Bet ir arī 20collnieki ar lielāku rāmi.

kapibara
Var mēģināt ielikt jautājumu Riteņvasaras lapas diskusiju stūrītī. Ja nu kādam gadās kas labs pārdodams... Un nav jābaidās, ka lietots. Labs lietots būs vērtīgāks pirkums nekā tā smagā merida jauna.

tieši tā, ka Observer raksta! Labāk nopirkt lietotu vieglā gala (kas varbūt arī būs bik dārgāks nekā jauna merida vai scotts, vai no ko nu vēl mūsu veloveikali piedāvā), bet tādu arī pārdot pēc diviem gadiem, kad vairs nederēs, nebūs problēmu. Uz šāda izmēra (20collu) primāri jāskatās uz svaru, jo tas būs tas, ko bērns jutīs visvairāk. Attiecīgi visas mīkstās dakšas, 3 zobrati priekšā u.tml lietas jāatmet uzreiz..
Reku vēl ieteikumi: https://www.twowheelingtots.com/best-kids-20-inch-bikes/ (tikai angliski un visas vienības ir mārciņās un collās), plus nav minēti šķiet kubikes un islabikes, kas arī ir vieglais gals. kubikes tepat ogrē tirgo šķiet par tādām pat cenām, ka ražotāja mājas lapā. Islabikes, ja nu ikurāt gribas jaunu, tad gan vienīgi sūtīt no viņiem pašiem..


Lapsēns

Man priekšlikums ietaupīt, pārlecot 20'' izmēram. No 125cm auguma labi der mazo rāmju 24''. Woom 5 ideāls jūsu vajadzībām. Ļoti viegls, perfekts pilsētai, var arī pa meža ceļiem, pietiekami konkurentspējīgs arī sacensībām. Cena virs budžeta, bet ņemot vērā, ka pārlec 20niekam, labs ieguldījums. Nopirkt var Velonet.lv Ar to smago Meridu diez kas nebūs, derēs īsu laiku un sacensībās ar tādu pat ļoti spēcīgam braucējam pagrūti konkurēt, jo tagad tik daudz vieglo modeļu.

kapibara

aaa tomēr tie 10-11 kg ir pa smagu paldies, skaidrs.

Jā tagad skatos arī uz 24" vairāki modeļi ir piemeroti no 125.

Tomēr būs jāmekle lietots jo maksāt 400+ par riteni šobrīd nevaru atļauties .

Ko domājiet par šo? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/teen/bxhdfe.html


Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.

Lapsēns

Ņem ciet nedomājot, ja der augumam. Labs modelis, arī sačos konkurētspējīgs.

kapibara

Lapsēns
Es ceru tas nav sarkasms ? jo esmu galīgi apmulsusi no veikalu piedavājumiem un cenu amplitūdas


Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.

Lapsēns

Var jau cerēt nomedīt kādu lietotu pavisam vieglā gala velo -islabike kubike vai woom, bet šis ir ok.

Papildināts 11.03.2020 12:02:

Tas ričuks noteikti ir palietos un tagad sačos parādās arvien vieglāki velo, bet savulaik ar tādiem sacensībās startēja ļoti veijsmīgi. Domāju, ka tas ir zem 10kg.

Papildināts 11.03.2020 12:08:

Nav sarkasms, normāls velo ar rezerves ratiem sacensībām.

Papildināts 11.03.2020 12:11:

Ar cenām ir tā, ka sasniedzot zināmu robežu, katri nomestie 100g maksā simtus. Tad vēl ātrumpārslēgu klases katra nākamā ir krietni dārgāka.


kapibara
Lapsēns
Pag, pag, nu tā prātīgi ar to 24"! Ja ir plānos Riteņvasara, bērns automātiski nonāk grupā pie gados vecākiem bērniem, jo 24" pēc definīcijas ir piemērots augumā lielākiem (un parasti arī vecākiem) braucējiem. Distance, tiesa, paliek tā pati (parkam), Bieriņos gan būs starpība. Kā gāja pērn? Ja pa spici, varbūt var mēģināt, ja tā pa vidu, tad 24" būs pa asti. Un lēciens, cik saprotu, uzreiz no 16" ... nu nu...

Kategoriski jāskatās rāmja piemērotība (standovers), kur nostājoties ar riteni starp kājām no rāmja viduspunkta līdz braucēja kājstarpei jāpaliek nu minimums 3-4 cm. Ritenim ir jāder uz pirmo braukšanas dienu (var jau gan nopirkt un nolikt "uz ledus", bet ne braukt).

Principā minētajā linkā redzamais ir mūsējo ričuks, zinot saimnieku, visticamāk, ka labi kopts. Ja tikai nav par lielu, rāmis tāds paliels izskatās...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18350011