Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iepirkšanās Vācijā

Ramana

Labdien!

Jāsāk plānot iepirkšanās septembrim un skolēnu sagatavošanai mācību gadam. Plāns ir braukt iepirkties uz Vāciju (bez bērniem,protams,jo tad ir bankrots)...Padalieties pieredzē-kā, uz kurieni un kad ir vislabāk to darīt. Interesē informācija par to,kādu pakalpojumus izmantojat, lai nokļūtu uz Vāciju, kur tieši braucat un kurā laikā ir lielākās atlaides. Varbūt varat uzrakstīt viesnīcu, kur ir labi piedāvājumi pārnakšņot, ja nu būtu jāpaliek pa nakti tur.Neesmu tur nekad bijusi, vācu valodu diemžēl nezinu, bet ļoti gribas ekonomiski un kvalitatīvi sapirkt visu sev un bērniem.

Papildināts 04.04.2017 12:24:

Paldies jau iepriekš par atbildēm!


Dzivoju Vacija. Labprat uzzinatu, kur ir tas letas un labas vietas, kur tautieshi brauc iepirkties.

šis neder?https://www.outlet-malls.eu/germany

Iepirkties jābrauc vai nu ar auto vai autobusu.
Manas iepirkšanās vietas Vācijā ir C@A, TK Maxx un Deichmann. austrijā Vögele. Patīk veikali zem viena jumta vai uz vienas ielas. Tāpēc Top pilsēta-Drēzdene ar Prager strassi un Elbas centru. Pilnas dienas darbs.
Ir lētāk kā LV. Saģerbt 2 sezonām (ziema un pavasaris-rudens) vienu bērnu ap 120-150€. Vasarai lētāk. Parasti ap 40€. Iepirkties Vācijā vajag zināmu treniņu un iemaņas, bet ir pluss-izvēles iespējas plašas.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская


Piekrītu Cucamongai Pilnas dienas darbs,Iepirkties Vācijā vajag zināmu treniņu un iemaņas, bet ir pluss-izvēles iespējas plašas.

Mana iemīļotā pilsēta ir Brēmene- ērti aizlidot ar Ryanair, pilsēta kompakta, bez visiem populārajiem vācu veikaliem ir arī Primark un outlets ērtā attālumā http://ochtum-park.eu/. Tiesa, katru reizi nožēloju, ka neesmu ar mašīnu, tad piekrautu pilnu bagāžnieku ar labajām un lētajām sadzīves precēm

Vieda Vārna
Tiesa, katru reizi nožēloju, ka neesmu ar mašīnu, tad piekrautu pilnu bagāžnieku ar labajām un lētajām sadzīves precēm
tāpēc mana izvēle ir Drēzdene. Ar lidmašīnu daudz nesavedīsi...vai savedīs, noskriesies kā mūlis visu nesot uz sava kumpeļai un samaksāsi tikpat un vairāk cik būtu braucis ar savu auto - komfortā. Līdz Drēzdenei 15-16h. Arī Drēzdenē ir primark. Bet tas nav tas veikals, kuru redzēju štatos


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga

Papildināts 05.04.2017 18:38:

Oi viss pazuda.

Ditte
Oi viss pazuda.

gadās. Besis.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

lindabitena

Dresden ir ari milaka iepirksanas pilseta Krievija dzivojosiem . Ap Ziemassvetku laiku brauc iepirkties ar spec noorganizetiem autobusiem , vairakos veikalos noliktas krievvalodigas pardevejas . Vasara laikam tas ir augusts.


Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta


gaura

paceļu vecu tēmu.

1. Kuri būtu forši veikali / veikalu ķēdes, kuros Vācijā, Polijā meklēt interjera un mājas lietas? Īpaši interesē vannas istabas lietas (dvieļu pakaramie, organizēšanas kastes utml, ne santehnika), lampas. Lūdzu, nosaukumus, tad meklēšu, kas mums sanāk pa ceļam.

2. vai tiešām tas haips par to, ka Vācijā saimniecības preces, veļas pulveri, pamperi utt ir labāki? Jebkurā veikalā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18351761