Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Medicīnas studijas

Puure

Sveikas.

Ceru, ka iemaldījos pareizajā sadaļā. Taču lieta, ko vēlējos jautāt ir - varbūt te ir kāda, kas studē medicīnu RSU vai LU un varētu atbildēt uz man interesējošajiem jautājumiem?

lunatka

Ir studēts. Ko Jūs gribētu zināt?

Vēlējos uzzināt vairāk par stipendijām un mācību procesu. Vai pati esat studējusi LU vai RSU? Un kā bija ar stipendijām mācību procesa laikā?

Rozete

RSU stipendijas, kad es studēju, bija latos un no tās dažas pusdienas iznāca. Nav ne jausmas, kas tur šobrīd notiek. Tagad arī medmāsas studē. Kuras studijas konkrēti interesē? Ja ārsta grāda iegūšanai, tad varu teikt, ka smaga monotona zubrīšana pirmos divus gadus. Loģiskā domāšana nav īpaši pieprasīta sākumā. Vēlāk paliek vieglāk. Bet, ja medicīna patīk, uz priekšu.

Interesē sākumā 6 gadu studiju process un tad rezidentūra tieši traumatoloģijā - ortopēdijā.

lunatka

RSU. Kad es studēju, par stipendiju varēja mierīgi visu mēnesi dzīvot, protams, bez ekstrām. Šobrīd daudz kas ir mainījies. Ja esat sieviete, neiesaku traumatologa-ortopēda specialitāti.

lunatka Jums bija valsts stipendija? Un kādēļ neieteiktu sievietei?

Medfakā nemācos, bet valsts stipendijas RSU visiem vienādas – 100 eur mēnesī. Rezidentūrā varbūt citi noteikumi, taču par to nekā teikt nemācēšu.

Bērni, neatkārtojiet šo mājās.

lunatka

Jā, valsts. Pārāk smags darbs sievietei.Ieteiktu izvēlēties ne-operējošo specialitāti. Tikai seriālos viss izskatās vienkārši un romantiski

Protams, saprotu, ka tas nav nekas viegls un romantisks, it īpaši jau nu traumpunktā

Papildināts 12.04.2017 19:50:

Made_ Varbūt zināt aptuveni kādai jābūt vidējai atzīmei, lai pretendētu uz stipendiju?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18352201