Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ūdens filtri privātmājai

Abolitis0202

Sveiki!

Privātmājai ir dziļurbums, ūdens ir ar samērā augstu dzelzs līmeni (2.2) un vidēji ciets (4.7). nav arī garšīgs un piedevām viss paliek brūns.

Tad nu sāku interesēties par filtra iekārtām mājai, bet nav nekādas skaidrības - vieni iesaka ar ziliem graudiņiem kollonu tipa filtru, bet tā skalošanai izlej 250l ūdeni kanalizācijā!

Otri iesaka iekārtu ar sveķiem, skalojot ūdeni kanalizācijā izlej ap 60 litriem.

Bet visas firmas kā viens slavē savu produktu uncitu noliek! un visi saka, ka tas būšost tehniskais ūdens, ne dzeramais, ja grib dzert no krāna, tad vajagot vēl papildus filtrus.

Ko jūs lietojat?


Fraņa

Mums bija graujoši dzelzs un cietības rādītāji, ieviesām attīrīšanu ar zilajiem graudiņiem un mīkstināšanai sāls. Vai tas ūdens dzerams, ja godīgi nezinu, analīzes pēc filtra netaisīju, izlēmām par labu Venden. No filtriem ieguvums ir, ka balta veļa paliek balta un flīzes var neberzt vispār (agrāk reizi nedēļā ar cementa šķīdinātāju, jo palika oranžas dažu dienu laikā).

Paldies, varbūt vēl kādam ir kāda pieredze!

mani arī šis interesē. Ūdens ar sāli pretīgs, vienā mājā izmēģināju, viņi dzer, laikam pieradusi, bet laba doma par Venden

Cik izmaksāja uzlikt to iekārtu?


Fraņa

pecina

Tuvu 4ciparu skaitlim, ja pareizi atceros. Pāris gadus atpakaļ likām.

Nu tā man arï likās

tagad tās kollonas ar zilajiem graudiņiem nav tik dārgas - ap 500 EUR, bet jautājums vai tas līdz un vai ūdens ir dzerams pēc tam? un vēl tas, ka izskalo kanalizācijā 250l ik pa 3 dienām manī rada bažas.

Mēs likām Aquabosu laikam arsāli. Dzelzs kļuva mazāk, bet labi nav joprojām - veļu var mazgāt, duša un podi daudz maz, bet dzert gan nē. Dzeršanai uzlikām virtuvē papildus krānu un filtrus. Ar šītiem ir labs, tīrs ūdens.

colorit
to aquaboss skatos, pati firma jau reklamē, ka ir ļoti labs. Tiekot galā ar dzelzi un arī mīkstina vienlaikus un mazāk terē ūdeni skalošanai. BEt pie jautājuma vai dzerams ūdens - atbildēja, ka nē. tādēļ īsti jēgā netieku, kas tad skaitās labs risinājums privātmājai.


Spoks

pa skonto vislaik skandina ka sieviešiem trūkstot dzelzs, tāpēc jāēd kautkādi vitamīni...

moš nevajag filtru - var dzert dzelžainu ūdeni un nepirkt vitamīnus

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18352623