Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ūdens filtri privātmājai

Abolitis0202

Spoks

Bet vispār neizklausās nekas diez ko daudzsološi. Iztērē tādu piķi un tad vēl nav kā vajag?

tur jau tā lieta, ka man neviens risinājums neizklausās daudzsološ - nauda iztērēta, bet tāpat vēl kaut ko vajag vai vēl jāliek Venden aparāts. Mani tiešām kaitina, ka man jāatceras nopirkt dzeramais ūdens veikalā, mūždien aizmirstu!

nu dzeršanai mēs izlīdzamies ar parast filtrkrūzi, to dzelzs garšu vismaz noņem perfekti.

Bet tas, ka viss dzeltens visur, baltu apakšveļu pat nevaru atļauties pirkt, paliek uzreiz nesmuka.

Man jau pat bail mazgāt balto veļu, jo viss paliek dzeltenīgs!

Fleurie

Mums arī šī pati problēma. Līdz šim ūdeni sapumpējām cisternā un turējām apm 5dienas, viņš nostājas un paliek pat dzerams. Protams tas ir variants tikai vasarai. Tagad sākām domāt par ūdeni ziemā (laukos). mums tas ūdens nāk pa cauruli ārā bez krāsas un tik bišķi pastāvot paliek brūns, tad nosēžas un atkal caurspīdīgs. Tādu arī dzeram tik izvārītu. Īsti nekādas garšas nav.

Bijām ķīpsalā uz izstādi un atradām diezgan interesantu lietu. Tā nostādināšana kā mēs to daram saucoties aerācijas metode, tikai ļoti primitīvā veidā. Un ir tādi ta ka gāzes baloni kuros visu laiku iet gaiss un padara to nosēšanās procesu daudz ātrāku. Un neesot vajadzīgi nekādi dārgie filtri. Esot princips tāds kā akvārijiem un tas liek tām nogulsnēm izkrist.

Varbūt der painteresēties par šitādu joku, ja problēma līdzīga mūsējai.

Sievietes - gluži kā kaķus, var piespiest darīt tikai to, ko viņas pašas grib.

The Code

Man stāv e-spring dzeramā ūdens filtrs ar atsevišķu krānu. Ar UV lampu. Sanāk padārgi, bet ilgtermiņā sanāk lētāk, nekā Vendene. Venden ūdens tomēr atsit nedaudz rūgtu garšu.

Vispār... būt par sievieti ir ļoti grūti. Visu laiku gribas vai nu kādu nosist, vai kaut ko nopirkt.

Man ir skumji ... ļoti gribētu kompāniju...Vēlams - naftas

Ūdens ar sāli pretīgs,

Ūdenī nav sāls, filtrs kalcija jonus aizstāj ar nātrijā joniem. Ūdens visādi citādi ir lietojams uzturā, cita lieta, ka atdzelžots un mīkstināts var šķist bezgaršīgs, jo ūdens garšu veido sāļi.

Starot ūdeni ar UV lampu... nedrīkst apvainot cilvēkus, varbūt tiešām ņem ūdeni no atklātas ūdens ņemšanas vietas. UV darbojas tikai uz dzīvām lietām, pesticīdi, fungicīdi iet iekšā griezdamies.

Un prieks, ka tik daudz cilvēku atbalsta pudeļu ūdeni, kurš vairumā gadījumu nav ne kripatu labāks par krāna ūdeni!

Tā turpināt, urā biznesam!

The Code

Hmmmz
Starot ūdeni ar UV lampu... nedrīkst apvainot cilvēkus, varbūt tiešām ņem ūdeni no atklātas ūdens ņemšanas vietas. UV darbojas tikai uz dzīvām lietām, pesticīdi, fungicīdi iet iekšā griezdamies.
Nevar apvainoties par viedokli Ūdensvadu avārijas notiek, var piesārņot ar E.coli, tās pašas legionellas. Šis konkrētais filtrs filtrē arī Tevis pieminētos pesticīdus

Vispār... būt par sievieti ir ļoti grūti. Visu laiku gribas vai nu kādu nosist, vai kaut ko nopirkt.

Legionellas var mierīgi dzert. E.coli ūdensvadā?

Cerams, ka sabiedriskajās telpās publiskās WC neapmeklē. Piemēram kur roku žāvētāji ar gaisa plūsmu - tie ir absolūti nehiginēski, rokas netiek nomazgātas kārtīgi paplivina tās gar pūtēju, kurš visus iespējamos zvērus izplata pa telpu. Vai kāds ar nenomazgātām rokām gramstās gar rokturi. Kāda jēga nomazgāt rokas, ja ar tām pēc tam ir jāķeras pie durvju roktura, lai tiktu ārā. Lūk par to nopietni jāuztraucas!

Apskatījos espring filtru, tā nav reversā osmoze, neredzu veidu kā tas spētu nofiltrēt pesticīdus/herbicīdus. Protams, ja ir pilsētas ūdensvads, vienkārši rauj iekšā ūdeni, nebūs ne viens ne otrs, tas būtu svarīgi, ja ņemtu ūdeni no zemei tuvākiem slāņiem.

Latvijā ūdens ir kvalitatīvs, cilvēki kā negudri skrien pie avotiem, kuros reāli tiek konstatētas e.coli un citas drazas un aizgūtnēm dzer, pilda kannās un ved mājās. Ar visu to nav dzirdēts par gadījumiem, kad masveidā saindētos dēl nekvalitatīva ūdens.

The Code

Hmmmz

Šis filtrs ir atfiltrējis kafiju un űdenī izšķīdinātu hloru. Ne garšas, ne smaržas, ne krāsas. Katram savs iemesls gribēt dzert krāna, vai vienalga kādu citu ūdeni. Krānūdens negaršo.

Papildināts 25.04.2017 21:27:

Man personīgi šķiet dīvaini , ka no parastā ūdens taisa destilētu un pēc tam liek klāt piedevas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18352623