Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā sadzīvot ar vecu cilvēku un nesajukt prātā?

Smalka_zemniece

FirstAustria, paldies! Ir Jums idejas, kur labak un kadus aizsargpalagus matracim pirkt? Ir doma tos, kurus var mazgat, jo vienreiz lietojamie sanaks dargi...

https://www.ikea.lv/lv/products/gulamistaba/gulamistabas-tekstils/matracu-un-spilvenu-aizsargi/grusnarv-matraca-parvalks-art-40462089

Papildināts 27.01.2021 18:40:

Ikejai ir kaut kāds variants. Es gan neesmu mēģinājusi.

Juneberry, paldies jau nopirku citur...

Kādas ir atsauksmes par Gintermuizu?

tabidze

skaitās tiem, kuriem ir psihiskas saslimšanas

lutekle
Kura nodaļa?

GERONTO- PSIHIATRIJAS? Ja Tava tuviniece vēl staigājoša, tad noteikti neiesaku. Nozāļo pilnīgi.

tabidze

man šķiet, ka pie lv pansionātu metodoloģijas, tad visos, kas attiecināmi uz cilvēkiem ar psihiskām saslimšanām / novirzēm, vairāk vai mazāk tiek piekopta šī zāļošana

jo nav personāla, laika utml uz to cilvēku masu; neviens nekavē laiku ar sunīšiem un rotaļām, kā, piemēram, mēdz būt (vai vismaz rāda skandināvijā utml)

ka tik spēj apkopt, barot tos, kuri nekustas, pasekot mazliet, lai nenodzer visu un tā

iespējams, ka ir kāda jauka vieta, bet...kur?

grinna
Mja. Tā pati - laikam 6.nodala. Neko diži nestaiga gan. Ja tur pie rokas, tad pāris metrus.

Esmu dzirdējusi diametrāli pretējus viedokļus. Gan to , ka tas ir aizvest, sorry, nomirt, gan , ka viss ļoti profesionali un korekti.

lutekle
Pirmāmkārtām, tajā nodaļā vispār nevienu neved ārā. Ja ieliksi nodaļā, tad tā viņa arī būs iekštelpās mēnešiem ilgi.

Jau pirms kovida tajā nodaļā tuvinieki nedrīkstēja ienākt, tik viena satikšanās telpā drīkstēja. Tagad labi, ja pievedīs pie loga, bet logu vaļā netaisīs.

Vēl pirms kovida, manu omi atveda uz satikšanās telpu galīgi sazāļotu. Kad māsiņai prasīju, ko viņai tādu ir sadevuši, tad atbildē saņēmu - prasiet ārstam. Ārsti sazvanīt nevar.

Es izņēmu no turienes vēl sliktākā stāvoklī, kā ielikās. Ļoti sliktā stāvoklī. Īstenībā pat nožēloju, ka piekritu omi tur ievietot. Bet neko jau vairs nevar pagriezt atpakaļ...

grinna
Un kur pārvietojāt, kad izņēmāt?

Cik esmu apzinājusi, ir tik neiespējama misija atrast normālu vietu, lai ņemtu cilvēku ar kārtīgu demenci+ slikti staigājošu... ( varētu domāt, ka ja šis spētu skriet un būtu ļoti asu prātu, tā aprūpes iestāde vsp butu vajadzīga)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18352823