Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik izmaksā pilna laika aukle Rīgā?

TrusisP

Bērnam tuvojas 1,6g un esmu pārdomās, vai laist privātajā bd vai ņemt aukli. Ar kādām izmaksām apmēram jārēķinās, ja grib aukli piecas dienas nedēļā, piemēram, 9-17. Varbūt varat padalīties ar pieredzi. Rīga. Aukli gribas kaut cik labu, ne lētāko.

Zemmene

Dārgāks nebūt nenozīmē, ka labāks un otrādi. Par tagadējām cenām nepateikšu. Tik mazam bērnam viennozīmīgi labāks variants būs aukle.


Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

milawka-kris

Mēs maksājām 400.00 ar tādu grafiku

Clementine
Kad meklēju pirms 2 gadiem, vidējās vēlmes bija ap 500-600€ mēnesī. Bet tas bija līdz 18:00, ja tiešām tikai līdz 17:00, tad iespējams var mazāk sarunāt. Un,,protams, ja laimējas atrast kādu radinieku vai pensionāru, kas ir uz mieru par mazāku summu, super.

Lindena

Mēs tagad par 2gadnieku maksājam 3 eiro stundā. Lielākoties par laiku no 07:45 līdz 16:30, reizēm līdz 18:00. Bērni ir dārgs prieks

Sanāk ap 400-500 eur, mums ir bijušas auklītes studentes, kam akadēmiskie gadi utt. Vecākas aukles par tādu summu vispār runāt negribēja (bet var saprast, ja viņām pašām bērni utt). Izņemot to, ka ik pa laikam viņas mainījās, nevaru sūdzēties - jaukas, pozitīvas, aktīvas utt.

Paldies, apmēram ir skaidrs, ar ko rēķināties aukles gadījumā. Nu dārziņi privātie jau ar nav bez maksas, un arī aukles grib normāli dzīvot, tā kā skaidrs, ka nav lēts prieks. Jādomā, jāskatās Nav jau arī viegli atrast labu aukli, uz tām rinda stāv, cik dzirdēts

TrusisP, kur Rīgā dzīvojat?

Ir arī variants- mājdārziņš. Būs lētāk kā individuāla aukle un personīgāka pieeja nekā bērnudārzā. Ja auklei ir sertifikāts- tad cena ir pavisam draudzīga. Ja intersē- varu piedāvāt šo variantu.

Zuzliks, Pārdaugava, Botāniskais dārzs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18352891