Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik izmaksā pilna laika aukle Rīgā?

TrusisP

Es ņemtu aukli. Jo tomēr 1,6 gadi ir ļoti maziņš, un pat ja atmet emocionālo faktoru, visticamāk, dārziņā palaists, slimos un uz slimošanas reizēm tāpat būs aukle jāņem. Vidēji jā - ap 400-500€ jārēķinās, bet nu privātais dārziņš+aukle slimošanas reizēm būs tas pats. Ja vēl sukle sertificēta, apmēram 100€ var dabūt no valsts.

TrusisP Jums nosùtìju vēstuli

Kāpēc jāņem aukle slimošanas reizēm? Vecākiem pienākas slimības lapas tādiem gadījumiem. Es nekautrēšos tās izmanot, ja būs nepieciešams.

TrusisP
Ir bērni, kuri slimo bieži un ir amati, kuros strādājot vecāki nevar atļauties apturēt biznesa virzību utt. (tā var valsts pārvaldē/valsts iestādēs, bet ne biznesā).

Kriksis1

Lācis

TrusisP
Cik zinu, tad pilna laika aukle maksā no 500 EUR. Un par to slimošanu.... protams visi bērni nav vienādi, bet manējie un arī manā paziņu lokā lielākoties pirmajā b/d gadā ir max nedēļa dārziņā un pēc tam divas nedēļas mājās. Ir jabūt Zelta darba devējam, lai to akceptētu, ka darbinieks darbā ir labākajā gadījumā pusi no mēneša.

Papildināts 27.04.2017 18:16:

Un no savas divu bērnu pieredzes, tik mazu es noteikti dārziņā vairs nelaistu. Būtu jābūt tiešām izmisuma apstākļiem, lai es uz to vēlreiz parakstītos.

Upene

TrusisP
hahahaa....man videjais piemeram slimoja tā, ka 3 dienas bd,3 nedeljas majaas n shitaa 4 meneshus pec kartas. nekada stradashana ja tur nesanaktu. pie tam pabalst maksa no kkadas valsti videjaas.

TrusisP

Nu, te jau cilvēki atbildēja par slimošanām..Neviens darba devējs nebūs priecīgs, ja vairāk nebūsi darbā, kā būsi..Diemžēl tāda ir realitāte - pēc likuma jau it kā pienākas tās slimības lapas un protams, ja bērns neslimo bieži, neviens arī neko nesaka - ņem un sēdi ar bērnu, bet ja slimo bieži, tā var kļūt par problēmu darbā. Pie tam - tik mazs bērns dārziņā visticamāk slimos bieži, ar aukli mājās noteikti mierīgāk.

Jā, es to visu zinu, vienkārši esmu pret uzstādījumu, ka automātiski tiek pieņemts, ka aukli vajag slimošanai. Btw, esmu bijusi nodaļas vadītāja, kur atnāca sieviete no dekrēta un strādāja šitādā režīmā - vienu strādā, divas slimo. Nu neko, forši nebija, jo bijām maza nodaļa un darbi negaidīja. Bet ne reizi netika aizrādīts vai kā. Nebija valsts iestāde.

Papildināts 28.04.2017 09:41:

Un vēl, kurš saka, ka LV švaki ar naudām? Visiem tik pašsaprotami, ka jāņem aukli tik mazam, it kā tas nebūtu nekas īpašs nolikt 500-600 eiro mēnesī. Man varbūt maza alga, bet nu tāda summa ir uz robežas ar neiespējamu. Bet es arī neko nesaku par auklēm, skaidrs, ja auklē vienu bērnu, tad jādzīvo arī ir no kaut kā.

Gygy

Jă, bērni pirmajā bd gadā mēdz slimot, mēdz slimot arī bieži, bet tas tā nav vienmēr! Man abi džeki pa pirmo bd gadu slimoja 2x-3x. Bd valsts, apmeklēja no 1.5gv.

Ja kā ğimene nevarat atļauties nolikt tos 500eur mēnesī, tad nevajag līst no ādas ārā. Laižat mājdārziņā, privātajā bd vai valsts bd un tad jau manīs kā ar to slimošanu būs..

Problēmas jārisina to iestāšanās kārtībā, iepriekš visu tāpat neparedzēsi...

Gygy
Nu tavējie ir izņēmums no 10000.Es daudzus mazuļus zinu, kas sākuši dārziņā iet tajā vecumā un nenormāli bieži slimo...Nu katru mēnesi vismaz. Nezinu nevienu kurš tikai 2, 3 reizes gadā....pieaugušie pat biežāk slimo.

Bet protams var jau mēģināt valsts dārziņu un tad redz kā ir. Bet tik mazu es personīgi nelaistu nevienā dārziņā,viņus vajag ņemt opā, paijāt, mīļot u.t.t. Dārziņā to nespēj un nevar izdarīt....aukle ir 100 reiz labāk un pensionētu kundzīte vai neklātienes studente pierkristu par mazāku samaksu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18352891