Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik izmaksā pilna laika aukle Rīgā?

TrusisP

Bunga

annule

Drusku par daudz baidāt autori - man apkārt pietiekami daudz bērnu, kas bd gaitas 1,5-2 gadu vecumā uzsākuši un bez biežām slimošanām. Tādu, kas slimo tā, kā te trakākajos piemēros, ir ievērojams mazākums. Pie tam - lielākoties ģimenēs, kurās arī vecāki paši ir neaktīva dzīvesveida piekopēji un ļoti aizraujas ar zāļu lietošanu un panikas celšanu pie jebkuras mazākās bērna saaukstēšanās.

annule

Interesanti gan! Kāpēc neklātienes studentei vai pensionārei par to pašu darbu vajadzētu maksāt mazāk?

Alcantra

Nu pensionārei parasti nav īpaši daudz enerģijas lai visu dienu lieliski izklaidētu mazu, aktīvu bērnu. Vairāk tāda pieskatīšana. Jaunai meitenei atkal trūktu pieredzes un prasmes.

Gygy

Bunga

Tieši tā! Mums bd katrā grupiņā parasti bija vēl kādi 5 tādi bērni, kas maz slimoja.. Tā kā nav tā stagistika memaz tik graujoša. Vnk tiem kam bērni neslimo nav iemesla sūdzēties

Teiksim manējie šogad jau aprīļa sākumā bija basām kājām iebriduši upītē Skaidrs, ka dabūja brāzienu, bet par laimi neviens tā arī nesaslima

Vasara un saule

TrusisP
Pārdaugava, Botāniskais dārzs.
Tev nav japrasa, cik maksā aukles visā Rīgā, tai skaitā Mežaparkā, Juglā vai centrā. Koncentrējies tikai un vienīgi uz savu mikrorajonu.

Jo tuvāk dzīvo aukle, jo labāk un varbūt pat letāk. Vislabāk, ja tavā mājā vai tuvējās mājās, lai auklei nav jāmaksā par sab transportu vai mašīnas lietošanu un lai mazāk paiet laika ceļā. Tavā rajonā taču pilns ar 9-stāvenēm un cilvēkiem!

Ja bērnam tikai 1,6 gadi, tad ko darīsi, ja slimos? Par privāto tapat jāmaksā.

Baila

Es reti komenteju, bet nu reali, nesaprotu, kapec jabaida autore un citas "jaunas" mammas?? Dala slimosana berniem ir del ta, ka mammas pasas nav gatavas palaist bernu uz darzinu, ai ai ai, mazins, ai ai ai, auklite atlaus paraudat, ai ai ai, liks stavet par blenam blakus utt, sausmas, sausmas. Tad ticu, ka mazais emocionali to jut un tiesam sak slimot. Vajag bernam censties uzturet cik necik limeni imunitati cauru gadu, nevajag tuntulet jau kops bernibas, vajag bernu vest tautas jau kops mazotnes nevis marinet majas, un vel 100 faktori, kapec nemaz nav ar to slimosanu tik traki. Viss atkarigs no berna un vecakiem.

Astoņmizu zobgrauzis

Baila

man atkal besī šī ezotērika par slimībām, kas mūždien vaino mammas it visā - arī tajā, kas NAV no viņām atkarīgs. bērni, zinies, nav tomēr plastilīna cilvēciņi, kurus var veidot, kā grib.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Baila
Tu domā, ka tagad atklāji kaut ko jaunu, ko neviens cits bez tevis nezina un nedara?

Kriksis1

Upene

Man ir 3 beerni. Lielais neslimoja ne bd ne tagad skola. Vispar 2r gados max 5 reizes. Videjais za to to viem dara ka slimo. Un neesam mes ne mazaktivi ne pie kompjiem sedoshi ne tuntuletaji. Maza liemas ka slimo vel vairak par vidējo

ilo

TrusisP
Piezvani uz "Mans lacis" vaditajai Aigai. Vajadzetu but sakarigam darzinam. Skatos, ka lidzinansejums ari normals. Zel, ka nav Pardaugava, bet varbut ir pa celam uz darbu.

Atceries, ka nedabūt to, ko gribi, reizēm ir brīnišķīga veiksme. /Dalailama/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18352891