Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piedāvāju sirsnīgas sarunas vai kompāniju pārgājienam.

Snifs

rojs2
Nu ja, raudās gan. Skatos, tev tāds neizsāpēts sentiments.

garmate

Dārgs pārgājiens sanāk. Ja vēl divdiennieks, tad vispār.. Dempingošu. Es pārgājuenam varu piebiedroties tāpat, patīk pārgājieni.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

Undomiel

Snifs
Tu par mani nebēdā! Saki, vai kaplēsi bietes? Un vai piesakies ar saunām aizbiedēt vaboles no kartupeļiem?

Bērns, tu maz zini, cik garas mēdz būt biešu vagas?

Aļisa Seļezņova

Snifs
Kāds Tu esi ... hmmm... teltī? Tas taču ietilpst cenā, vai ne? Stundu izturēsi?

Viešņa no nākotnes.

vecis35

Man te ir lietišķs piedāvājums autora talanta cienītājiem - sametamies pa piečukam un lai autors nosoļo no Rīgas līdz Valmierai. Man domāt, ka 24 h viņš iekļausies un 48 ziedojumi pa 5 EUR būtu šīs atrakcijas vērti.

astuti

Uz Valmieru gan nē. Lai iet citur.

Undomiel

Aļisa Seļezņova
Stundu izturēsi?
Stundu varbūt tu neizturēsi. Aizbēgsi ar visu telti

Iedomājos, kā Snifs ķeras "pie lietas" un vienlaikus uztur dziļi intelektuālu sarunu par iekšējā monologa ritma nozīmi Sartra un Kamī vēlīnajos daiļdarbos.

Katram savs, katram savs, dāmas.

Mandomāt, pats krutākais piedāvājums te būs ir biešu vagas. Tas tādēļ, ka latviešu mentalitātei zems lidojums,... un naudas arī tādām pasākumam, pat ja būtu, tad žēl.

Bet, lai nesacītu, ka neatbildu, vēlreiz,- tev tām garajām vagām nauda pietiks? Un pārgājienam es piedāvāju kompāniju. Un jā, ja kāds maksās, iešu uz Valmieru.

Kam nepatīk smaga literatūra, lai lai skatās ugunsgrēku. Kaut gan, man arī par Zaļo zemi būtu ko parunāt.

Kurš gribēja iet pārgājienā 'tāpat"? Esi pārliecināta, ka iesi (nāksi)?

Aļisa Seļezņova

Undomiel
Iedomājos, kā Snifs ķeras "pie lietas" un vienlaikus uztur dziļi intelektuālu sarunu par iekšējā monologa ritma nozīmi Sartra un Kamī vēlīnajos daiļdarbos.
Nu, ja viņš spētu visu vienlaicīgi un kvalitatīvi, tad būtu vismaz interesanti.

Viešņa no nākotnes.

vēl neesi sācis iet? nu jā, raksturīgi...

varētu sākt iet un vienlaikus ierunāt monologu par, piemēram, V. Vulfas un D. Džoisa zemapziņas plūsmas literatūras kopīgo un atšķirīgo laikmetu kontekstā un mūsdienu kultūras recepcijā. pēc notirgosi

When I was a child I bred a whore in my heart A stillborn child I gasp for - The devil into my spiracle

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18353679