Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piedāvāju sirsnīgas sarunas vai kompāniju pārgājienam.

Snifs

no malas

Īsti tēmā neiedziļinājos, vai pareizi sapratu, ka tu esi gatavs maksāt 10 eiro stundā, lai kāds paciestu tavu kompāniju? Par 50 varbūt varētu ko sarunāt uz kādām pāris stundiņām nedēļā.

a²+b²=c²

Cik es sapratu no citām tēmām, autors ir šķīries un vinam ir bērns. Varbūt ar bērnu pakomunicēt bez maksas lieku reizi? Skaties, un pēc gadiem būs super kompānija.

garmate

Snif, es tikai uzturu sarunu, atbildu uz jautājumu. Sirsnīga laikam diezko man nesanāk. Bet nu es treniņa pēc par velti. Ot uztrenēšos, uzlikšu cenu.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

uzmanies, tev pieprasīs 10 eur stundā par apmācību

When I was a child I bred a whore in my heart A stillborn child I gasp for - The devil into my spiracle

garmate

tev pieprasīs 10 eur stundā par apmācību
Es, savukārt, paprasīšu reģ.apliecību, sertifikātu par tiesībām veikt apmācību un čeku vai kvīti. Izskatās, ka ērtāk būs šķirties pasākumam nesākoties.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

Nesaprotu, kādēļ cilvēki uzskata par pienākumu visur nākt ar saviem padomiem vai piedāvājumiem, kurus pašiem, kā izrādās nevajag vai nevar atļauties? Tā ir tāda koķetēšana ar svešiniemiem, gara laika nosišna, vai trūkst kaut kas?

matrix

Nesaprotu, kādēļ cilvēki uzskata par pienākumu visur nākt ar saviem padomiem vai piedāvājumiem, kurus pašiem, kā izrādās nevajag vai nevar atļauties?
Nopietni?! Un Tu pats ko te dari? Vai tad ne tieši to pašu? Apbrīnojams pašvērtējums.

SIA "Zelta Slota" palīdzēs justies ērti un bezrūpīgi - mājas rūpes uzveliet mums!
Bellapierre dabīgā kosmētika, Ecover, L'Arbre Vert ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi.

matrix
Klau, te cilvēki darbu meklē. Ej papļāpā attiecībās.

ja tu šitā darbu meklē, tad laikam esi bezdarbnieks. un es nebrīnos. un jā - es te izteikšos, kurā tēmā vien gribu. un tu vari tikai no dusmām piepūsties, neko vairāk. kā saniknota slieka. ja tev nepatīk, vienmēr laipni lūgts dzēst kontu funkcijas izpildē!

When I was a child I bred a whore in my heart A stillborn child I gasp for - The devil into my spiracle

rojs2
Nu, izteicies zēns, tagad vari iet uz dušu parotaļāties. Cik nožēlojami, ka jāvazājas pakaļ kadam, kurš tev nepatīk, lai sagrābstītu uzmanības apliecinājumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18353679