Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piedāvāju sirsnīgas sarunas vai kompāniju pārgājienam.

Snifs

par dušu tu pēc pieredzes?

When I was a child I bred a whore in my heart A stillborn child I gasp for - The devil into my spiracle

Pajoļus kaitināt ir goda lieta

Neciešu stulbas zosis un nekauņas, kurām vienmēr saku visu acīs.

maita
Rojs ar tevi guļ? T u zēns vai metene? Jautāju tādēļ, ka jūs turties kopā kā divi velosipēda pedāļi.

..Vi;n;s vakarnakt tāds nedabūjis izklausījās.

Undomiel

Snifs
Par izrunāšanos tev būtu jānolaiž sava pakalpojuma/piedāvājuma cena, citādi potenciālie klienti pārdomās un neslēgs nekādus līgumus ar tādu rupekli

matrix

Nespēju iedomāties sirsnīgu sarunu ar Snifu

Vai tiešām darba sadaļa ir īstā vieta, kur ''spīdēt'' ar savu uzskatu plašumu?

SIA "Zelta Slota" palīdzēs justies ērti un bezrūpīgi - mājas rūpes uzveliet mums!
Bellapierre dabīgā kosmētika, Ecover, L'Arbre Vert ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi.

Undomiel
matrix
Kas tad jums, no tikumības policijas esat, vai citus pamācīt gribas?

Dīvainas tādas....

Undomiel

Snifulīt
Tu nomierinies, citādi sāc runāt nesirsnīgi un sāc izklausīties kā nedabūjis

Vispār es visu laiku ceru ieraudzīt tavu sirsnīgo sarunu tēmu sarakstu. Ļoti interesē, par kādiem tematiem un kādās jomās piedāvā sarunas.

Paradoksāli. Nevienam neuzbāžos, netraucēju, nevietā nerakstu, bet neskatoties uz to visu, man velkās pakaļ bars ar ļaudīm kurus kaut kas urda.

Smieklīgi, protams, salīdzinājums nevietā, bet tā staigāšana pakaļ, man asociējas ar to kā rāda filmās,- vesels dīkdieņu bars atplestām mutēm velkas pakaļ Kristum.

Papildināts 15.05.2017 11:22:

..un daži pat mani piesistu krust;a vai kā citātdi izrēķinātos...

Undomiel

un daži pat mani piesistu krust;a vai kā citātdi izrēķinātos
Nu Mesija, svētais moceklis mūsu

rojs2
maita
Daži te sac,. ka es esot rupjš. Nu tad atvainojos jums, dāmas. Te būs izlīguma dziesma.

Papildināts 15.05.2017 11:33:

Undomiel
matrix
Re nu, ne gribēju, ne cerēju, bet nodarbojos ar mecenātismu. - Runāju es ar jums te par baltu velti.

bet ir jau labi, man prieks par jums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18353679