Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piedāvāju sirsnīgas sarunas vai kompāniju pārgājienam.

Snifs

Undomiel

Snifs
Ne tikai Jēzus, bet vēl arī Lorenco Mediči. Fantastika, kas tikai mums nedzīvo līdzās

Tikai tās sarunas es vēl īsti nemanīju. Ne sirsnīgas, ne dziļas, tikai definīcijas par sarunu autoru.

Undomiel
Atnāc pie mani vakarā,.. uz siena vāla. Parunāsimies. Dziļi.

Undomiel

Snifs
Vai esi jau sienu sapļāvis?

Oi, pajolis. Nē, tavai zināšanai, man nav attiecību ar rojs2, bet tu par to tā ļoti interesējies - vai viņš ir dabūjis, tagad tāds greizsirdīgs teksts.... izklausās, ka tev pašam roju gribas uz to siena zārdu aicināt, nevis Undomiel

Neciešu stulbas zosis un nekauņas, kurām vienmēr saku visu acīs.

maita
Jā, es viņu paņemtu. Tevi, protams, ar. ..maz neliktos. Ceru, ka tieši to tu vēlējies dzirdēt.

Pēdējās izmaiņas: Snifs, 16.05.2017 00:29.

Snifs
O super! Piedāvāju pārgājienu uz veikalu Depo, jānes materiāli; mauriņš, un jumta logu mazgāšana. Bez sarunām, 1 dienā, ar pusdienām. Dzīvžogu ar pie reizes. Sestdien, 5 eur/ st.

dzhuks
Sūti ziņu pa pastu. Laipni palīdzēšu. Sestdiena un Sv. jau rezervēta. Piedod. Kā ar darbadienu ? Pa dienu vai pēc launadziņa?

dzhuks
Hei, nu tak sniedz atsauksmes - kā snipuls strādāja, kā nesa, cik sirsnīgas bija sarunas?

Neciešu stulbas zosis un nekauņas, kurām vienmēr saku visu acīs.

Šitais izklausās pēc tā pārgājienu organizētāja, kas organizē pārgājienu pa Ķemeru purva laipu 3,4 km garumā par 15 EUR no galviņas - laikam baigi sarežģītais maršruts un baigā plānošana, saskaņošana.

Regulāri eju pārgājienos, arī maksas pārgājienos, ja ir atbilstošs piedāvājums, bet dažus organizatorus un piedāvājumus apbrīnoju - ir aitas, ir cirpēji.

Sandram
Ja nu interesē, .. pa laipu nestaigāju. Garlaicīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18353679