Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piedāvāju sirsnīgas sarunas vai kompāniju pārgājienam.

Snifs

pārgājienu pa Ķemeru purva laipu 3,4 km garumā par 15 EUR no galviņas

Vispaar, ja gids ir dabas speciaalists, perfekti paarzin attieciigo floru un faunu, attieciigo vietu, speej par to detalizeeti un interesanti staastiit, tad samaksa manupraat ir sameeraa adekvaata.

Tikai nepareizi izstraadaats cenraadis.

Vajadzeetu kaut kaadu diferencet atkariibaa no cilveeku skaita. Viens- 15, divi- 20,uttt grupa no desmit - 50 vai kaut kaa taa. Citaadi desmit cilveeki 150 eur izklausaas diivaini

Coeo ergo sum!

slepotgribu punkts lv

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Snifs

10 eiro stundā.
es tā bik neiebraucu... tobiš - Tu man maksā 10 naudiņas par stundu, un es Tevi par to ņemu līdzi savā ekspotīcijā, un Tu pa ceļam vēl stāsti aņukus?

Meklēju savu Roģinu! ...ar zeltītām lampiņām.

Valdis
Tu tālāk par Arkādija parku ar ej? Jebšu, stāvi un mētā pūksprunguļus. Bet tā sirsnīgi, lai kāzinieki nenāk klāt.

Tu tālāk par Arkādija parku ar ej?

Tālāk jā - pa retam uz Rimiku pēc bairīša. Vot uz Arkādiju gan es neeju.

stāvi un mētā pūksprunguļus.

палку не нашёл, бросил кирпич!

Valdis
Nu re, kā tev iegrieza.

Snifs

Nu re, kā tev iegrieza.

Jāatzīstas, ka Tev par kreņķiem, tie murmuļi ŠOREIZ man nekā īpaši nav avenēs piedirsuši. Alus lietās esmu konservatīvs snobs, un man šis padzēriens sākas ar stikla pudeli. Vēl nav slikti, ja tas ir Bauskas alus, un pavisam labi, ja tumšais!

Vispār jau veikala alus ir štrunts. Šogad mēģināšu taisīt vīnu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18353679