Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

?

tutuu

Mobile
ja ir bērns, kas ir izvarots grupā, tad nekāda citāda emocionālā vai seksuālā vardarbība pret bērniem vispār nevar pastāvēt, jo ko tad lai saka tas bērns, kas ir cietis no grupveida izvarošanas? Zādzības vispār neeksistē, jo ko tad lai saka tas, kam nozaga visu? Tu pats vispār saproti, ko vāvuļo?

Man gan vairāk nāk prātā salīdzinājums, ka katru reizi, kad iesāpas galva, piesauc migēnu, bet nelaba oma tiek lepni dēvēta par depresiju. Man gan laikam mazāk dramatiska pasaules uztvere. Tikpat labi emocionālās vardarbības upuris ir vīrs, kuram tagad iedragāta pašapziņa, kas arī var rezultēties traumā, kas, piemēram, var rezultēties seksuāla rakstura problēmās.

magoņmaizīte Berta

Jo ko vins ļaunu darīja atrodoties attiecibas kuras principa paredz seksu proti laulība un vel pie tam pāris vēlējās ieņemt bērnu!Vins izrādīja gluzi dabisku vēlmi būt seksuālas attiecibas ar savu partneri un gluži dabiskā aizvainojumā un mulsumā,kad tika saja vēlme noraidīts! Jo īpaši ja pati sieva nedz situāciju kā risina nedz ari septiņu gadu laikā no vīra šķiras lai ļautu viņam būt laimīgam ar citu.

Vīrs ir cūka, lai ko viš darītu: grib gulēt ar paša sievu - emocionāls varmāka, negrib - noraida sievas sievišķību, iet pie citām - jāklis, iztiek ar sevi un porno - preteklis, šķiras - bezatbildīgi bēg no problēmām. Vīrietim nav variantu, varbūt vienīgi anihilēties ēterā, pēc pašpasludināto "liberāļu" domām

Kas uz to "liberālismu", fašismu un citiem ismiem attiecas, tad tā terminoloģija un pašpasludināšanās mūsdienu pasaulē ir tāda visai jautra lieta un arvien lielāks jampadracis, kā jau to pierāda, kaut vai ķērcošie babuļi ar savu fašizm ņeproiģot (sorī par sārņošanu), kā arī antisemītiskie ebreji un viņu sabiedrotais aizstāvot free speech pret aitu sakostajām bļāvējām Deivids Rubins (precēts gejs, starp citu, bet noteikti jau ka anti LGBT , kā citādi? ).

Bet, piemēram, vai nav jautri, ka tieši pašpasludinātās feministes ir tās, kuras sievietei piešuj Upura lomu, nevis par savu seksualitāti un dzīves mērķiem atbildīgas personas lomu? Vai sievietes tam nebūtu gana stipras, nez?

Mans viedoklis ir tāds, ka autorei vēl joprojām ar seksualitāti ir dimbā. Jo nav jau grūti sevi sakombinēt pat pie liela noguruma īsam seksam, pēc kura būs vismaz pāris nedēļu vēlamais pārtraukums. Es pat nezinu, kā varētu risināt situāciju, jo mums te tiek piedāvāts, ka itr kā jāsaiet kopā ar bijušo vīru.

Pilnīgi iespējams, ka viņš ir pilnīgi normāls vīrietis, jo neko pārpasaulīgu jau viņš pat pēc autores vārdiem negribēja. Viņš gribēja biežāk kā reizi divās vai četrās nedēļās.

Ko es varētu ieteikt autorei. Es ieteiktu nevazāt bijušo vīru aiz deguna, dodot viņam cerību uz kopīgu nākotni. To autore pašlaik ir sākusi darīt, par cik nav pa šo laiku atradusi sev labāku partneri.

Ka autorei ir atvērusies eksualitāte, tas ir jautājums. Ja ar kaut vienu sekspartneriem būtu jāsāk dzīvot kopā un jāsekso nevis tikai reiz mēnesī, bet biežāk, vai tie partneri būtu tikpat vēlami?

Ko es gribu teikt. Ir sievietes, kam seksu vajag ļoti maz vai nevajag vispār, ja viņas ir attiecībās ar vīrieti. Viņām seksu vispār vajag tikai tādēļ, lai atrastu vīrieti , ar ko dzīvot kopā.


Being young isn't about age, it's about being a free spirit.

black sand
Tik pat labi jau var uzskatīt ka no vardarbības proti piespiedu seksuālas atturēšanas nepaskaidrojot iemeslu cieta tieši vīrs. Jo ko vins ļaunu darīja atrodoties attiecibas kuras principa paredz seksu

Autore jau tāpēc prasa Cālī, ka nemāk paskaidrot. Viņa nezina iemeslu, kāpēc viņas libido ir zemāks nekā vīra. Pie tam, kāpēc tu uzskati, ka viņai kaut kas jāpsaskaidro? Lai vīrs paskaidro, kāpēc viņa libido ir augstāks. Jebšu tu domāji, ka viņa zināja, ka viņai FSH=2, bet speciāli neteica vīram? Un vīrs zināja, ka viņam FSH=4, bet speciāli neteica sievai? Un vardarbību ar to, ka neļāva otra iegribu apmierināšanai izmantot SAVU ķermeni, veica sieva? Tev tāda pavisam dīvaina izpratne. Un neviens jau nelika viņam tādās attiecībās atrasties, redz kā tagad, neatrodas vairs un visas sievietes veic pret viņu vardarbību, jo NEVIENA ar šantāžu neļau izmantot SAVU ķermeni VIŅA iegribu apmierināšanai.

Man dazam gribas pajautat, jums pasam dzive viss kartiba? Ja prasas draamu, paskataties serialu, piemeram Ugunsgreku,tur notikumi mainas atrak ka spej acis pamirkskinat. Tadas uzburtas izdomatas ainas, ka pilnigi interesanti paliek kur sis stasts aizvedis. Un es jau laicigi atzistos, ka jaa, savu ex viru aizstavu no pilnigi absurdiem apvainojumiem.

Babs

Jāpiekrīt Bertai par to upura lomas uzkraušanu sievietei. Turklāt izskatās, ka autore no tās nemaz necieš un ir tikuši ārā. Un vēl es tā iedomājos - ka ir tak gana bieži sastopama situācija, kad pāris ir mainītās lomās. Ir bijusi ne viena vien tēma tepat. Un es ko kaut kā neatminu, ka cālenes būtu taisnās dusmās metušās virsū ļaunajai gribošajai un neiejūtīgajai sievietei, kura mēģina piespiest nabaga vīrieti uz seksu (neviens gan arī līdz šim vēl nav dzirdēts atzīstamies, ka darījis TO, asaras rīdams - acīmredzot vīrieši labāk spēj izvairīties no upura lomas)


"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein
black sand

Autore velas atgriezties pie vira tieši tadel ka nav upuris bet cilveks kurš beidzot esot skirts un guvis pieredzi no malas ir sapratusi ka problema nebija seksā,vīrā bet gan pašas galva un ta ir jārisina.

Autore velas atgriezties pie vira tieši tadel ka nav upuris bet cilveks kurš beidzot esot skirts un guvis pieredzi no malas ir sapratusi ka problema nebija seksā,vīrā bet gan pašas galva un ta ir jārisina.

OK, tomēr seksu viņa ar šo vīrieti nevēlas, savukārt, veselīgas partnerattiecības starp sievieti un vīrieti sevī ietver arī seksu. Nu tad, manuprāt, ir jābūt pietiekami pieaugušai un atbildīgai un nav atkārtoti jāiesaistās neveselīgās attiecībās.

Un man nav ne jausmas, kurš ir atbildīgs par to, ka šī sieviete konkrēto vīrieti negrib. Nu negrib un viss, vai mums tiešām forumā ir jābūt tām, kas spēs spriest spriedumu, un jāpasludina vīrs par vainīgo.

Paldies ikvienam komentaram, tiesham. Runasana ar situacija neiesaistitam personam tiesam palidz sakartot domas nedaudz. Prieks kam maksat psihologam ja ir shada vieta kur nepiespiesta vide parunat. Paldies.

tutuu
Un ko tu labu priekš sevis atklāji un konstatēji, lasot šo diskusiju? Kàdas pārdomas, secinājumi un atziņas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18353933