Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Liberālisms un sievietes psiholoģija.

Raimonds1

magoņmaizīte Berta

Raimond, paldies par tēmu, bet manis rakstīto ar vaidzēja kursīvā, nevis tikai to, kur es, savukārt nocitēju black sand

Par tēmu - domāju, ka pilnīgi brīvi izpausties ne mirkli nedomājot par sekām arī šajos laikos var tikai tie, kam nav ko zaudēt - vienalga, pie kāda dzimuma pieder. Diemžēl. Bet ne jau liberālisms kā tāds, te pie vainas, tas ko Tu sauc par liberālismu - jau vairāk. Vispirms vaidzētu vienoties par terminiem.

Kas ir neapšaubāmi - "komjauniešu" diva veida šlakas - meitiņa kā rozīte - salti stulba, un otrais variants - karjerists ar gumijām visās kabatās (abi citāti no K.Elsberga) triumfē pie jebkuras ideoloģijas

Bet tā jau nepavisam nav tik traki kā pad.laikos , jautājums, kur cilēks ir, ko viš grib sasniegt, pie kādas grupas piederēt.


Melissa

Ē, par ko īsti ir jautājums? Tad politiskās iekārtas, tad sieviešu spēks/vājums... Lasot starp rindām, salasīju, sorry, Raimond , veča čīkstēšanu... Lai kādas nebūtu problēmas attiecībās, runa ir par savstarpējo cieņu un to nosaka cilvēki paša nevis politiskās iekārtas.

Bet, piemēram, vai nav jautri, ka tieši pašpasludinātās feministes ir tās, kuras sievietei piešuj Upura lomu, nevis par savu seksualitāti un dzīves mērķiem atbildīgas personas lomu? Vai sievietes tam nebūtu gana stipras, nez?

Sievietes ir dažādas, tāpat kā dažādas ir feministes. No kā atšķiras pašpasludināta feministe no oficiāli pasludinātas feministes?

Sievietes ir dažādas, tāpat kā dažādas ir feministes. No kā atšķiras pašpasludināta feministe no oficiāli pasludinātas feministes

Mani arī interesētu atbilde uz šo jautājumu .

Jo vecāka kļūstu, jo vairāk novērtēju mutes turēšanas opciju. Un ne tāpēc, ka mani kāds spiestu iekļauties nez kādās sistēmās, bet tā vienkāršā iemesla dēļ, ka pati bieži konstatēju, ka iepriekšējie spriedumi bijuši pavisam neobjektīvi. Nāk klāt jauna informācija, vairāk saprotu un nopriecājos, ka neesmu izspļāvusi par daudz. Vai otrādi - diezgan drīz nākas nožēlot, ka esmu aiz savas nezināšanas kādu sāpinājusi, aizskārusi vai vienkārši muļķīgi izpaudusies.

Mūsdienu vidē par laimi mutes turēšanai nav kaut kādu uzspiestu iemeslu (nav tādas pārliecinošas pieredzes, lai salīdzinātu ar padomju laikiem). Katram/katrai ir iespēja izpausties vai neizpausties, darīt vai nedarīt, pārliecināt citus vai nepārliecināt - saskaņā ar saviem priekšstatiem par dzīves patiesībām. Manuprāt, ir tikai loģiski, ka izpaustās attieksmes un viedokļi nosaka arī iespējas dabūt/nedabūt kādu amatu. Man patiešām nepatiktu, ja par Satversmes aizsardzību gādātu kāds aktīvs PSRS fans (tikai idejisks piemērs!!).

Bet kaut ko pārmest/pasmieties par kādām feministēm ir, manuprāt, muļķīgi, jo mēs nezinām, kā viņas ir nokļuvušas līdz saviem uzskatiem. Visticamāk tas ir bijis gadiem ilgs, pašām vai viņu mātēm sāpīgs ceļš...


magoņmaizīte Berta

Melissa

Norma Džīna

Paskatieties blakus tēmu, kas šo iedvesmoja, tur ir viens tāds bariņš, kas autori stumj Upura pozā burtiski ar varu. Pat viņa pati spirinās pretī, ka tā vis nav, bet viņai tik atcērt, ka ar viņas muti runā Stokholmas sindroms. Citādi nevar būt, jo vnk tā nevar būt nekad. Kundzītes zina labāk

Koroč, tad, kad cilēks dara un saka vells zina ko, kas brīžam ir pilnīgā pretrunā ar to, ko sakās aizstāvam, toties pats ir cieši pārliecināts, ka pieder pie sava ... isma - tad viš ir Pašpasludināts.

Ja vaig uzskaitīt, kuras tās ir - tad te ir kādas 5 (daži domā, ka patiesībā viena cilēka 5 niki) . Jūs tās neesat, eita ar mieru

Vispār tas saltais stulbums būtu čista uzjautrinošs, bet biedē tas, ka šīs personas tak ir reālas, viņas kaut kur strādā, varbūt pat tur, kur ir kāda Teikšana par citu cilēku dzīvi. Viņas pašas gan domā, ka ir tolerances iemiesojumi - kā ta, ka ir - notolerēs līdz nāvei

magonmaizīte Berta

Paskatieties blakus tēmu, kas šo iedvesmoja, tur ir viens tāds bariņš, kas autori stumj Upura pozā burtiski ar varu. Pat viņa pati spirinās pretī, ka tā vis nav, bet viņai tik atcērt, ka ar viņas muti runā Stokholmas sindroms.

Es autorē redzu tipisku upura lomu. Raudāt seksa laikā un cerēt, ka tas ātrāk beigsies sievietei ir norma dažās sabiedrībās un pat Latvijā daudzās ģimenēs, bet manā vērtību sistēmā tas nav normāli. Šobrīd jau arī Latvijā sievietei ir visas iespējas noteikt, kas notiek ar viņas organismu, ar viņas ienākumiem, ar viņas ego, ar viņas psuholoģisko un emocionālo veselību utt. Autore tikai nīīd, viņš Dievs, es nekas, ko lai dara, vai dzīvot atkal kopā un no katra viņa pieskāriena sarauties, vai tomēr nē, nevaru izlemt... Tipisks upuris.

seda
Man pietiek ar tuvu cilvēku atstāstiem, tur bija pietiekami. Es ar savu lielo un pret idiotiem neiecietīgo muti tajos laikos 100 punkti aizbrauktu uz Stūra māju un varbūt pat kur tālāk.

Papildināts 16.05.2017 04:39:

vai nav jautri, ka tieši pašpasludinātās feministes ir tās, kuras sievietei piešuj Upura lomu, nevis par savu seksualitāti un dzīves mērķiem atbildīgas personas lomu

Vispār šis ir interesanti. Mani reizēm apsauc par feministi (domā, ka baigais apvainojums ) tieši tāpēc, ka nesatiekos ar visādiem nīkuļiem, kuri nevar to un šito, un paturu tiesības randiņa vidū aiziet projām, ja ir garlaicīgi. Respektīvi, atbildīgi izturos pret savu seksualitāti un dzīves mērķiem. Bet nabaga aizvainotajiem vīrietīšiem atkal slikti...


Bērni, neatkārtojiet šo mājās.

Runāšana sudrabs, klusēšana zelts.

Neesmu nekad nožēlojusi, ka esmu paklusējusi, pārsteidzīgi izrunājusies gan.

Vai tad tā sava patiesība ir tiik svarīga, ka katram citādi domājošam jābāž degunā? Tas tā ļoti nepārliecināti par sevi izskatās. Lai tak domā katrs ko grib. Nevienu nepārmācīsi. Paklusēt jau var pats sevis dēļ, ne jau dēļ režīma. Neviens plātīzers vēl nav kārtīs uzvarējis. Un plātoties ar savu taisnību zaudējam iespēju ieklausīties citos, jo neskatoties uz to, ka viņi domā savādāk, tur arī var būt kāds patiesības grauds.

magoņmaizīte Berta Vispār tas saltais stulbums būtu čista uzjautrinošs, bet biedē tas, ka šīs personas tak ir reālas, viņas kaut kur strādā, varbūt pat tur, kur ir kāda Teikšana par citu cilēku dzīvi. Viņas pašas gan domā, ka ir tolerances iemiesojumi - kā ta, ka ir - notolerēs līdz nāvei.

Tā jau ir tā problēma.

Vispār jau ideoloģijai un tās ideologiem, kas postulē brīvu izteikšanos un brīvu diskusiju, vajadzētu saprast, ka būs kritika arī par dažiem tā sauktās "brīvības" principiem un piekoptajām praksēm. Padomju laikā jau arī it kā varēja kritizēt atsevišķus cilvēkus par nesaimnieciskumu un patmulķību, bet tādu īstu pašas sistēmas kritiku jau nedrīkstēja atļauties. Mūsdienu līdzībās - kritizē valdību vai Rīgas domi cik tik gribi, sevišķi iemīļoti tautā ir visādi stulbumi, piemēram, visādu izteicienu un to teikušo personu kritika - Birkavs - reņģēdāji, Šķēle - bikšu gludināšana un angļu valoda, Freiberga - pāris žesti pie Mildas, Repše - kā var nesolīt utt. Kritizē cik tik tīk. Taču, ja gribēsi pakritizēt mūsu veselīgo pārvaldi, medijus un dažus tur darbojošos principus, liberālo pasaules uzskatu kā tādu, dažas bērnkopības iniciativas ar grāmatām par Pepijprinčiem vai Stambulas konvenciju, ātri vien tiksi pie visādām palamām, birkām un diagnozēm. Tas norāda, ka šie jautājumi laikam tai sistēmai ir īpaši svarīgi.

Melissa Ē, par ko īsti ir jautājums? Tad politiskās iekārtas, tad sieviešu spēks/vājums... Lasot starp rindām, salasīju, sorry, Raimond , veča čīkstēšanu... Lai kādas nebūtu problēmas attiecībās, runa ir par savstarpējo cieņu un to nosaka cilvēki paša nevis politiskās iekārtas.

Veča čīkstēšana Latvijai ir ļoti specifisks jautājums sakarā ar diezgan nelabvēlīgajiem datiem par veselību, dzīvildzi un ģimenes rādītajiem.

--------------

Nu jā, un sievietei ar ģimeni nav laika nodarboties ar revolucionāro darbību un ir jāiekļaujas sabiedrībā šeit un tagad, nevis jāfilozofē par kaut kādu gaišo nākotni un, ja vietējā skolā ir slikts matemātikas, fizikas un ķīmijas līmenis, tad vieglāk ir maksāt privātskolotājam vai mācīt pašai, nevis izcīnīt kaut kādas tur tiesības uz labu publisko izglītību visiem. ja arī kaut kad izcīnīs, iztērēs tik laiku, nervus, naudu un neatliks enerģijas pašai un ģimenei. Individuāli katrs par sevi.

-------------------------------------------

"Palagu" cienītājas var nelasīt.

http://dziedava.lv/muzika/liml/lacplibr.htm

Dīterihs Neba nu mūžīgi spēku mēs lietosim.
Vadoņus pakļausim. Varoņus izkausim.
Nebūs tiem varoņu — viņi būs bars.
Baru mēs aplokā — ganāmā pulkā.
Zobens tad vajadzīgs nebūs, tik vica.
Sāksim ar vadoņiem. Atrodiet. Izpētiet.
Stāvokli apziniet. Strādājiet. Ziņojiet.

3. Ziņotājs Kangars — jauns varonis.
Spēcīgs, bet godkāris.
Padomā ir pret viņu
Jau līdzeklis.

  1. Velns Apņemies pilnīgi Pērkonu aizliegt.

  Kangars Nē.

  2. Velns Apņemies svešu ticību ieviest.

  Kangars Nē.

  3. Velns Apņemies tautas nodevējs palikt.

  Kangars Nē.

  1. Velns Palīdzēt tautas varoņus samaitāt.

  Kangars Nē.

  2. Velns Kaut un dedzināt tos, kas ir pretī.

  Kangars Nē.

  3. Velns Beidzot še pilnīgi verdzību ievest.

  Kangars Nē.

  Visi trīs velni Apņemies tautas nodevējs palikt.
  Apņemies tautas varoņus samaitāt.


www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!


Raimonds1
Nu jā, un sievietei ar ģimeni nav laika nodarboties ar revolucionāro darbību un ir jāiekļaujas sabiedrībā šeit un tagad

A tev nav ienācis prātā, ka daļa sieviešu varbūt vienkārši negrib ar to ģimeni nodarboties? Negrib, un viss, neinteresē. Un šajā laikmetā viņas beidzot to mierīgi var nedarīt, jo pirms 150 gadiem būtu 1) ar varu izdotas pie vīra, 2) vienkārši nomirtu badā.


Bērni, neatkārtojiet šo mājās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18354097