Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Liberālisms un sievietes psiholoģija.

Raimonds1

Melissa Ē, par ko īsti ir jautājums? Tad politiskās iekārtas, tad sieviešu spēks/vājums... Lasot starp rindām, salasīju, sorry, Raimond , veča čīkstēšanu... Lai kādas nebūtu problēmas attiecībās, runa ir par savstarpējo cieņu un to nosaka cilvēki paša nevis politiskās iekārtas.

Veča čīkstēšana Latvijai ir ļoti specifisks jautājums sakarā ar diezgan nelabvēlīgajiem datiem par veselību, dzīvildzi un ģimenes rādītajiem. kā arī sakarā ar plaši piekopto divkosību pasludināt večus par riktīgiem mačo, kas visu slēpj sevī, nevienam neko nestāsta , cieš, dzer, slimo ar stresa slimībām un visādi uzvedas, bet, tiklīdz vecis atļaujas pateikt, ka šajā te modernajā pasulē šis tas nav pareizi un viņam sāp, tā sākas ņirgšana. Sievietes konformismu uz visādām aplamām ideologijām uztver vieglāk. Bērni takš jāizaudzina lieli, jādomā individuāli par sevi, nav ko ar ideoloģijām noņemties.

Palasi tos saitus, tur ir par sakaru starp ideloģiju un ekonomiku, ideoloģiju un Rīgas pils lustru.

www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

sakarā ar diezgan nelabvēlīgajiem datiem par veselību, dzīvildzi

Kas vislielākajā mērā ir pašu nolaidīgā dzīvesveida rezultāts. Neviena sieviete jums nespiež rīt desas, lietot alkoholu, smēķēt un nesportot.

kā arī sakarā ar plaši piekopto divkosību pasludināt večus par riktīgiem mačo, kas visu slēpj sevī, nevienam neko nestāsta , cieš, dzer, slimo ar stresa slimībām un visādi uzvedas, bet, tiklīdz vecis atļaujas pateikt, ka šajā te modernajā pasulē šis tas nav pareizi un viņam sāp, tā sākas ņirgšana

Paga, paga draudziņ. Tieši konservatīvajās vērtībās taču vīrietis ir kā klints, no kura atlec jebkuras pārestības, nekas nesāp un viss ir izturams. Nē? Tavā karsti iecienītajā portālā breitbart.com emocionāli vīrieši tiek izsmieti kā nožēlojami nīkuļi un liberastu produkts un tieši liberālisma ideoloģija cenšas atkāpties no mačo tēla, runājot arī par vīriešu jūtām. Tā ka izvēlies nu, vai nu gribi uz pimpīša pasēdēt, vai zivtiņu apēst, bet abus dabūt nevar Patīk konservatīvisms? Turi muti un neraudi!

Bērni, neatkārtojiet šo mājās.

Vai tik Tu neesi tā pati Čangaliete? Tādi paši pārspīlējumi, tā pati daiļā valodiņa! Jau rakstīju, ka no tā autora esmu noskatījies 3 video. Kā tur palika ar to raudāšanu - pati izdomāji, viltīgā draudzene pateica, ka varbūt būs interesanti vai arī zināji kas un kā? Sensitīvi dati un tā.

Made_ A tev nav ienācis prātā, ka daļa sieviešu varbūt vienkārši negrib ar to ģimeni nodarboties? Negrib, un viss, neinteresē. Un šajā laikmetā viņas beidzot to mierīgi var nedarīt, jo pirms 150 gadiem būtu 1) ar varu izdotas pie vīra, 2) vienkārši nomirtu badā.

Un loģiskais turpinājums šim ir kas? Šis? https://rm.coe.int/1680462538

ja šo palasam, ja es atbildēšu kaut ko tādā garā $#$****(^ %%$##^ $$^**(

Tad sakarā ar vēsturisko noteikto vīriešu lomu es būsu ļaunais, bet Made būs tā sieviete, kura būs cietusi no verbāla uzbrukuma.

Ja gadījumā moderi padzēš Mades tekstus - tur bija rupjības, kas aprakstīja homoseksuālu aktu.

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 16.05.2017 08:13.

www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Vai tik Tu neesi tā pati Čangaliete? Tādi paši pārspīlējumi, tā pati daiļā valodiņa! Jau rakstīju, ka no tā autora esmu noskatījies 3 video. Kā tur palika ar to raudāšanu - pati izdomāji, viltīgā draudzene pateica, ka varbūt būs interesanti vai arī zināji kas un kā? Sensitīvi dati un tā.

Nu kas tas tāds. NAv Čangaliete un Made_ viena persona. KApēc tu prasi no Mades atbildību par iepriekš piedzīvoto ar Čangalieti?

Es skatos un brīnos par to veidu kādā tu izvēlies sarunāties. Tā nav saruna, tu kaut ko sludini un tiko ar tevi kāds sarunājas, turklāt pauž savadāku viedokli, tu centies oponentu izzsist no sarunas. Līdz ar to, saruna faktiski paliek neiespējama.

Nu kāpēc, es varu diskutēt, piemēram ar Tevi, jo Tev bija jaunums, ka eksaktās izglītības noniecināšana, kadru trūkums un izglītības feminizācija Latvijā vispār ir problēma. Tad nu es Tev pieklājīgi jautāju - kā Tu tā varēji to nezināt un kurus masu medijus Tu izmanto, kam uzticies kā liberāli domājoša sieviete?

Raimonds1
Vai tik Tu neesi tā pati Čangaliete? Tādi paši pārspīlējumi, tā pati daiļā valodiņa!

Kārtīgs konservatīvais bez konspirāciju teorijām nevar, ja? folijas cepurīti arī esi uzvilcis? Diemžēl nāksies tevi apbēdināt – nav man dzīvē tik daudz laika, lai reģistrētu vairākus nikus un izklaidētu dīvaiņus cālī turklāt Čangaliete, šķiet, te bija jau sen pirms es vispār parādījos.

Ja gadījumā moderi padzēš Mades tekstus - tur bija rupjības, kas aprakstīja homoseksuālu aktu

Ko tu saki! Kurā vietā bija rupjības, normālu latviešu vārdu lietojot? Un tev kā konservatīvo vērtību pārstāvim vajadzēja jau zināt šo seno izteicienu ar visu loģiku sēdies, divi.

ja es atbildēšu kaut ko tādā garā $#$****(^ %%$##^ $$^**(, tad sakarā ar vēsturisko noteikto vīriešu lomu es būsu ļaunais

Da nē, man uzspļaut uz to, kā kaut kāds vecis atbild internetā saturam, nevis formai ir nozīme. Saturs tev, diemžēl, klibo – pēc būtības ne uz vienu manu iebildumu neatbildēji, tikai piesējies izteiksmei. Tā jau ir, ja argumentu nav...

magoņmaizīte Berta Bet ne jau liberālisms kā tāds, te pie vainas, tas ko Tu sauc par liberālismu - jau vairāk. Vispirms vaidzētu vienoties par terminiem.

Tur ir tāda taktiska - stratēģiska problēma - nosaukt šo ideoloģiju par lieberālismu vai vismaz kādu tā paveidu ir pareizi, jo formāli taču tiek deklarētas visādas brīvības, bet tas dod iespējas tiem tur izveidot kaut kādu drausmīgu karojoša antiliberāļa birku, kas akro pret brīvību vispar, taču, pat ja no šī termina lietošanas izvairītos, nosauktu to par birokrātiju, pārvaldes modeli, sistēmu, kas uztur pati sevi, tik un tā liberālie birku karinātaji ierindotu tāda veida tekstus kaut kādos savos antitopos, ko var nelasīt tā kā diez vai ir vērts atteikties no liberālisma pieminēšanas, lai būtu - liberālā pašuzturošā pārvaldes birokrātija.

magoņmaizīte Berta Kas ir neapšaubāmi - "komjauniešu" diva veida šlakas - meitiņa kā rozīte - salti stulba, un otrais variants - karjerists ar gumijām visās kabatās (abi citāti no K.Elsberga) triumfē pie jebkuras ideoloģijas

Mjā, spēcīgi!

gurkjiits

.. plīz, divos vienkāršos teikumos : ko dalam ???

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Made_ Saturs tev, diemžēl, klibo – pēc būtības ne uz vienu manu iebildumu neatbildēji, tikai piesējies izteiksmei. Tā jau ir, ja argumentu nav...

Kas tad atražo padomisko stereotipu, ja veicis runā par jūtam, tātad zilais? Tu.

gurkjiits
.. plīz, divos vienkāršos teikumos : ko dalam ???

Veči virtuvē runā par politiku, sūdīgo priekšnieku un valdību.

Atnāk sieva un paziņo, ja vecis leksies, viņu izmetīs no darba/aizvedīs uz gulagu/saķēpas biogrāfiju un neņems labā darbā un KAS TAD BAROS UN SKOLOS BĒRNUS? Visi pa mājām, pasules lāpītāji atradušies!

Vecis arī daudz nelecas un uzstādot Rīgas pils lustrai ir pilns konformisma un lsutra gandrīz uzgāžas Vācijas prezidentam Gaukam uz galvas.

Pamuļķīt, zilos tu tur pats saskatīji a toč neesi? Tas daudz ko izskaidrotu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18354097