Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Liberālisms un sievietes psiholoģija.

Raimonds1

VLapsa

Es nejokoju.


Alija


Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

play24.lv/video/4924/viesi-rihards-piks-inara-petersone-andrejs-erglis

33.min Ērglis - "Ir arī labā ziņa, mēs esam daudz ko mācījušies..... nebija ideja par to, kādam ir jāizskatās gala produktam.....pasūtītājam uzdeva darbu - aizej tur, nezin kur, izdari to, nezin ko....nebija ideja par to, kādai tai jāizskatās un, kamēr jums nav ideja, kādai tai ir jāizskatās, jūs jau nevarat neko izdarīt."

Labi, tagad par eksaktumu un par bulciņu kantora pasūtījumu. Kādam būtu jāizskatās PASŪTĪJUMAM. Tātad, vispirms bulciņu kantora īpašniece izskata kādas 50 jau darbojošās mājas lapas, interneta veikalus, banku norēķinu sistēmas ar drošajām piekļuvēm un mainīgo kodu. Tur var būt viss kas, kam ir kaut kāda ērta funkcionalitāte - te, piemēram, mobilajā versijā auto detaļu veikals ļoti ātri atrod un pasaka, vai detaļa ir un ar pāris klikšķiem to var pasūtīt un apmaksāt. Citur ir ļoti ērta un droša tikšana pie saimnieka rēķiniem, pasūtījumiem un noliktavas uzskaites. Vēl citā laba attēlu apskate mobilajā versijā. Eksaktums šeit izpaužas tā, ka jau pasūtītāja līmenī ir skaidrs, ka viss viens - bulciņas vai puķes, izvēlamies labu funkcionalitātes piemēru un to SKAIDRI DEFINĒJAM KĀ VAJADZĪGU. Ir izpētīti arī dažādi drošo risinājumu varianti, piemēram, bankas, lai kurš katrs tomēr saimenieces bulciņu un noliktavas miltu datiem tikt klāt nevarētu un tie kodi būtu neparedzami un mainītos. Izvēlas kādus pāris variantus un konsultējas ar pasūtījuma izpildītāju, kurš ir labākais risinājums.

Tad vēl būtu labi paredzēt iespējamās izmaiņas, kuras viegli un ērti var aktivizēt pati saimeniece vai arī pāris minūšu laikā programmu uzturošais kantoris. Ko tad, ja gribēs cept maizi un izplatīt veikalos, ko tad, ja sniegs galdu klāšanas pakalpojumus vai organizētas ekskursijas uz ražotni vai pavāru skolas.

Tad vēl bulciņu speciāliste paņem padomnieka konsultāciju, kas paskatās to sistemu un pasaka, vai viņš, ja būs vajadzība, varēs te ko uzlabot, ja rastos kādas kļūdas vai arī tur nekas nav saprotams un ir jāpārraksta no jauna, ja nu kas.

Tas būtu eksakti, ar sajēgu par principiem, perspektīvām, iespējām un izmaksām.

Ja nu par sistēmas veidotājiem, tad būtu labi pašiem pāris dienas paskatīties tos procesus ceptuvē, noliktavā, veikalā, pavāru skolā, lai saprastu, kur kas notiek, kur vajag tekstu, kur bildes, kur video, kur saimnieka drošo paroli, vai datu bāzes daļa ir arī datorā vai viss tikai interneta pieslēgumā utt. Praksē tie algoritmi ir jāskatās.

Vai tad šito nemāca vadībnieku studijās un kursos? Vai arī to uzskata tikai par kaut kādu teoriju?


www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

VLapsa

Raimond, apsolu uzzināt, kur un kad notiks kaut kādas sarunas par šī projekta nākotni, attīstību vtml. Vai aiziesi un visiem pastāstīsi, kur bija tās kļūdas un kas jādara?


Nu paga, te tak bija ielikts oficiāls slēdziens, tas gan nebija par funkcionalitāti, bet par līdzekļu izlietojumu. Takš viņiem viss ir skaidrs.

Un kā dabā noskatīt algoritmu - to taču māca datorzinību pirmajos kursos.

Un vispār - Tu taču joko. Labs joks!

Bet vispār dīvaini - neviena mīnusa manam prātojumam!? Kā tā var būt? Brīnums!

------------------------

Ja nu tīri tehnoloģiski - arī IT reizēm gadās nogāzt tādus podus! Ne tikai Latvijā.

skaties.lv/auto/svariga-informacija-tiem-soferisiem-kuru-auto-aprikots-ar-keyless-go-sistemu/

www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/aizvien-vairak-zog-jaunas-ar-bezatslegas-sistemu-aprikotas-masinas.a233813/?

http://www.dw.com/en/report-vw-engineer-told-bosses-about-co2-manipulation/a-18834783

Paņem gatavu funkcionalitāti, gatavus dzelžus, visiem viss zināms, saķepina kopā un rezultāts ir. Tā vietā lai tā nerautos pēc peļņas un padomātu. Vai vispār nekaunīgi krāpjas ar emisijām.


www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Laba žurnālistika.

http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/gimenes-arsti-partrauc-streiku-prasibu-nepildisanas-gadijuma-atsaks-streikot-nakamgad.a259429/

“Prasības parakstīt vienas puses sastādītu līgumu, kurā tiek nodrošinātas tikai vienas līgumslēdzējpuses intereses, ir pretrunā līgumu brīvības principam, kura ievērošanas obligātumu paredz Valsts pārvaldes iekārtas likums un citi saistošie tiesību akti.

Dienests piedāvā ārstiem parakstīt līgumu, kurā iztrūkst būtiska līguma sastāvdaļa, proti, par pakalpojumiem paredzētās samaksas apmērs. Dienests prognozējamo samaksas apmēru ir nosūtījis kā informatīvu materiālu un sola, ka to vienpusēji paziņos tad, kad ministrija būs sadalījusi piešķirtos budžeta līdzekļus,” skaidroja asociācija.

• daļu “e-recepte” lietot tad, ja katras receptes izrakstīšana neaizņem ilgāk kā 60 sekundes janvārī, ilgāk kā 30 sekundes februārī, pārējās e-receptes izrakstīt tad, ja tas netraucē pacientu ārstēšanas darbam;

• lai pacienti neciestu e-veselības trūkumu dēļ, kad e-veselības sistēma neļauj ātri sagatavot dokumentu, izsniegt pacientam nepieciešamo dokumentu papīra formā un par to izdarīt ierakstu kartiņā;

• reģistrēt e-veselības sistēmas tehniskās darbības trūkumus, apkopot un nosūtīt asociācijai un NVD.

Paranoid
Tev tika uzdots konkrēts jautājums- piemēram, nosaukt konkrētus pasūtījuma/darba uzdevuma punktus, kuros ir pieļautas kļūdas, un nosaukt konkrētus pierādījumus, kāda šīm kļūdām ir saistība ar liberālismu vai izglītības sistēmu. Tu neko nespēji atbildēt, tikai uzstāties ar nesakarīgiem pretjautājumiem.

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 01.12.2017 19:10.


www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Diezgan labs raksts.

Protams, kaut ko varēja pietjūnēt sabiedrības uztverei un pateikt nedaudz vieglāk.

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/321097-viesturs-rudzitis-ienemt-upura-lomu-ir-izdevigi

"Kāds ir feminisma kustības mērķis, iestāstot sievietēm, ka viņas ir upuri?

To, ka vienmēr varēs vainot vīriešus, ka tie ir vardarbīgi. Ja ne fiziski, seksuāli, tad emocionāli. Ja ne emocionāli, tad finansiāli. Ja ne ar vārdiem, tad ar skatieniem. Vienmēr var atrast vainīgo, un šo vainīgā meklēšanu labi kapitalizēt. Var malt visādas stambulas konvencijas, bet tur ir darba vietas, finansējums, sabiedriskā atpazīstamība, iespējas iet politikā. “Meklējot vainīgo” paveras milzu iespējas. Gan tikt pie varas, gan citādi realizēties. Upuris iegūst maģisku varu sadalīt pasauli baltajā un melnajā, pareizajā un nepareizajā. Ar tās palīdzību viņš piespiež cilvēkus piesargāties - ka tik neizrādīsies melnais un nepareizais. Ja to negribi, publiski apliecini man lojalitāti, pretējā gadījumā... Ja ratificējam Stambulas konvenciju, tad īpašai organizācijai - GREVIO (Ekspertu grupa pret vardarbību) atdodam savu valstisko suverenitāti vardarbības jautājumā. Šīs organizācijas pārstāves brauc un kontrolē, nemitīgi klaigājot, ka netiek ievēroti šīs cīņas pret vardarbību principi. Darbiniekiem, kas strādā šajās struktūrās, piešķir diplomātisko imunitāti, Briseles algas un sociālo nodrošinājumu. Ir par ko censties."


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

tagad jau sāk izskatīties, ka atkal ir pienākuši tādi laiki, ka par dažām tēmām varēs tikai burkšķēt klusu virtuvē...

Vai tad zini kādu, kas mūsdienās izmuldējās un vairs nevar mācīties pēc vidusskolas?

Padomju laikā, lai varētu dabūt labu raksturojumu un varētu mācīties tālāk pēc vidusskolas, vajadzēja piedomāt, ko runā.

Vispār jau padomāt ko runā - laba iemaņa. Kāpēc lai nepadomātu?

Papildināts 04.08.2020 22:31:

Un kāds tam visam Raimonds1 penterim sakars ar sievietes psiholoģiju?

Visraksts nepiemērots.


Dasuaoa
Daudz lieka, piekrītu. Bet sakars tāds (tikai personīgā ideja prātā iešāvās man kā abstraktai būtnei) - nevar mūsdienās saprast, kā tad īsti uztvert to sievieti, kura puķainā kleitā ar diezgan atkailinātām detaļām apkārusies ar munīciju nosaka visur toni (jo toni nenoteikt būtu sevi norakt, būtu tas pats, kas kapitulēt vīrieša priekšā). Un vīrietis parastais, kurš tagad ir ne šur, ne tur (nevar saprast kā tagad būt), nevar saprast - it kā sieviete (pret sievieti jābūt maigam, līdzjūtīgam, galantam, zolīdam), bet no otras - tā munīcija un izgājieni, pozīcija - nu tik tagad tas vīrietis "lai tik man pamēģina kaut ko pateikt, pat pirkstu tik pakratīt, tad es varēšu viņu tā norakt, tā norakt jo mūsdienās esmu labā pozīcijā - upuris, jēriņš, jo vēl taču tā "puķainā kleita" man ir (labi taču, ka vēl par genderi nav daža laba palikusi). Kaut kā tā. Mana ideja ir tāda - iebraukts ir galīgās auzās, un ne jau vīrietis tur vainīgs kā dzimte, bet gan kāda nelietīga ideja pārveidot un degradēt sabiedrību līdz tam. Ko tur var darīt? Gaidīt, kamēr pats nopūs. Jā, varbūt paies kāds simtiņš vēl, bet tas tiešām nopūs, jo tādā veidā augļus tas neradīs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18354097