Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Liberālisms un sievietes psiholoģija.

Raimonds1

AaBbCc2

Neko nesapratu. Puķaina kleita, atkailinātas detaļas, uzkārta munīcija...

A kur problēma? Ka vīrietis kaut ko nezin?

Raimonds1

Tu esi par 30 gadiem aizkavējies ar jēdzieniem.

Feminisms (franču: féminisme, atvasināts no latīņu: femina — 'sieviete') ir pārliecība, ka abiem dzimumiem pienākas vienādas politiskās, sociālās, seksuālās, intelektuālās un ekonomiskās tiesības.

Victim feminism is a term used by some liberal and libertarian feminists in the 1990s to contrast their conceptions of feminism with other feminists who they view as reinforcing the idea that women are weak or lacking in agency, and therefore need to be protected.

Feministi ir pilnīgi visi, jo neviens nedomā, ka sievietei jāatdod kaut kādas pamattiesības tikai tāpēc, ka viņai nav krāns. Reāli, kurš muļķis tā domātu? Bet nekāda sakara ar upuriem. Upurfeminisms ar vājajām sievietēm un aizstāvības nepieciešamību ir pavisam cita tēma.

Raimonds1
Kāds ir feminisma kustības mērķis, iestāstot sievietēm, ka viņas ir upuri?

Raimi, tu taču pats esi viens vienīgs upura piemērs. Tu tā vietā, lai justos laimīgs, ka tev ir kur dzīvot, ko ēst un ko vilkt mugurā, mēģini nīst sieviešu dzimumu, nespēdams piedot savai sievai, ka viņa tevi uztur.

Es tevi speciāli neizaicinu, bet kad tu kārtējo reizi sāc savu dziesmu par pasaules netaisnību un sieviešu sazvērestību, es tevi nesaudzēšu komentārā.

Es jau daudzreiz esmu rakstījusi, un uzrakstīšu vēlreiz Lai ko tu domātu par sievietēm, bet savai sievai tev vajadzētu rokas un kājas nobučot par to, ka tu dzīvo labā dzīvē.

Un tu esi pēdējais mēsls, kas nespēj to novērtēt, bet spļauj žulti sieviešu sakarā. Varbūt kāds cits to arī drīkstētu, bet ne tu.

Atvainojos par skarbumu citām forumietietēm, bet man visas spalvas saceļas uz muguras katru reizi, kad šis vīrietis, kas dzīvo sievas pilnīgā apgādībā, atsāk diskusiju par to, kā sievietes dara pāri vīriešiem.

rojs2

akal trīs gadu vecus tēmu līķus velk ārā no kapa...

Papildināts 05.08.2020 20:24:

Kastanja

vai tu viņu pazīsti personīgi, ka šitik tieši apgalvojumi?

Un es kritīšu tur zemē,
Un es pielipšu pie bruģa…

Kastanja
Zin, kad es biju atkarīga pilnībā finansiāli no sava vīra, tad ar viņam parādījās tādi visai nejauki gājieni. Tāda augstprātība un otra nonicināšana.Tāpēc es drusku saprotu (vismaz iedomājos, ka saprotu) vīrieša dusmas pret sievieti, kas viņu uztur.

Nav labi būt atkarīgam. Bet agrāk jau nebij māmiņalgas un nekas cits neatlika, kamēr bērni mazi. Varēju tik sakost zobus un klusi nosolīties atriebties kādā citā dzīves kūlenī. Un tāds brīdis pienāca...

rojs2
Tikai no cāļa tekstiem laikam mana attieksme laikam nebūtu tāda, vai ne?

Rudā_
Nav labi būt atkarīgam. Bet agrāk jau nebij māmiņalgas un nekas cits neatlika, kamēr bērni mazi. Varēju tik sakost zobus un klusi nosolīties atriebties kādā citā dzīves kūlenī.
Es ar abām rokām par, ja cilvēks mēģina pats cīnīties, tikko pienāk tāda iespēja. Bet šai gadījumā iespējas ir bijušas un ir, bet Raimim ir ērtāk ik pa laikam likt tekstus, cik ļoti visi viņam dara pāri. Rokas ir, kājas ir, varētu strādāt kaut vai fizisku darbu, bet nē, to arī nestrādās.

Ja te jautā, kā es to visu zinu. Nav svarīgi. Bet pajautājiet viņam pašam, kur viņš strādā, cik pelna utt., un lai viņš pats atbild, vai es viņu nepatiesi apvainoju, vai nē.

Vispār jau pēdējā laikā ar visām tām Grētas, BLM un MeeToo aktivitātēm parādās interpretācijas, ka tieši konkrēto grupu un pasaules problēmu risinājumi patiesībā ir tikai aizsegs pavisam citiem mērķiem.

Grētas gadījumā, piemēram, ir pilns internets pierakstīts, kā veči nīst Grētu taču konkrētu projektu praktiski nav. Nu, ja, Grēta ir saņēmusi veselu miljonu no Gulbekjana fonda un ziedojusi to pasaules problēmu risināšanai, jā!

BLM gadījumā jaunais Luters Kings ar moral superiority arī ir tāds, kāds ir.

Afroamerikāņu izglītības un, piemēram, veselības rādītāji COVIDa un HIV sklaitļos arī ir visai bēdīgi.

Tā kā, pēc šīs loģikas, viss, kas aiziet personību apspriešanā ir labi.

Nu, un daži pret to iebilst un mēģina aprakstīt to visu.

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 06.08.2020 09:44.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Vispār jau pēdējā laikā ar visām tām Grētas, BLM un MeeToo aktivitātēm parādās interpretācijas, ka tieši konkrēto grupu un pasaules problēmu risinājumi patiesībā ir tikai aizsegs pavisam citiem mērķiem

Kādi tad ir tie citi mērķi?

Variants - atteikties no naftas un gāzes, lai ieriebtu Krievijai un atņemtu naudu islamistu finansētājiem.

Raimonds1
Kāds tavs variants?

Pārdalīt PR pāridarītāju un cietēju tirgu un sadalīt to labajos, pareizajos un sliktajos, nepareizajos un kurš tam nepiekrīt, tas vispār vissliktākais un nepareizākais.

Vajag pareizus cietējus, kas cieš pareizi, par pareiziem iemesliem un pareizus pāridarītājus arī.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Vajag pareizus cietējus, kas cieš pareizi, par pareiziem iemesliem un pareizus pāridarītājus arī.

Kam vajag cietējus? Kāds labums no cietējiem?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18354097