Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Liberālisms un sievietes psiholoģija.

Raimonds1

Kāds labums? Liels! Var uz cietēju fona izcelties. Vairums populācijas tieši sajūtas ļoti labi, kad citiem ir sliktāk. Nav visa pasaule Jāskauž. Bij tak tēma par skauğiem.


Dasuaoa Kam vajag cietējus? Kāds labums no cietējiem?

Rudā_Kāds labums? Liels! Var uz cietēju fona izcelties. Vairums populācijas tieši sajūtas ļoti labi, kad citiem ir sliktāk. Nav visa pasaule Jāskauž. Bij tak tēma par skauğiem.

Ja te netiktu savlaicīgi novērsts konflikts un kaut kas notiktu, kā te varētu visādi politiski profilēties un izcelties

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18420095-vardarbiba-pret-sievieti/

Sievietem repatriante, sasista, iepriekš bijusi policija.

taču Pāvils pacentās un policija arī. Ar dubli 2.

Tikko no Brasas iecirņa, par cik meiteni šodien atkal gaidīja pagalmā un atkal sāka visādi izņirgāties, tad viņa pārvarēja bailes un ļāvās braukt pie tiesībsargiem. Gandarījums, ka varēju palīdzēt labam cilvēkam, viss iespēju robežās nokārtots, rītdien meitene jau sazvanīsies ar tiesas pārstāvi, vārmāku karatistu uzsāks meklēt un gan jau viss būs labi.

Man gandarījums, ka iedrošināju un spēju palīdzēt sievietei, kura vēl nav Latvijā pilnīgi adoptējusies (repatriante). Galvenais, ka viņa saprata, ka jāiet uz priekšu pēc pieņemtā lēmuma, jāzin un jāaizstāv savas tiesības. Prieks, ka viņa izjūt atbalstu — policists iecirknī bija ļoti kompetents un pretimnākošs, šorīt no rīta viņai izmeklētājs zvanīja... viss notiekas.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18354097