Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Liberālisms un sievietes psiholoģija.

Raimonds1

gurkjiits .. plīz, divos vienkāršos teikumos : ko dalam ???

Arī variants - fonds skolai iedod pirmos datorus, sīkie paziņo, ka nafig mācīties eksaktos un večiem skolā ar savu fiziku un ķīmiju vairs nav ko darīt. Viss notiek samiernieciski, konformistiski un jauki. Rezultāti ir tagad.

www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Nu speciāli tev, iepazīsties ar klasiku. https://ru.m.wiktionary.org/wiki/и_рыбку_съесть,_и_на_хуй_сесть

Un pie viena izstāsti, cik nepārliecinatam par sevi jābūt vīrietim, lai ikkatrā izteiciena saskatītu nosaukšanu par zilo?

Labākais rīta joks!

Bērni, neatkārtojiet šo mājās.

Kas tad atražo padomisko stereotipu, ja veicis runā par jūtam, tātad zilais? Tu.
RAimond, kurā vietā tu run par jūtām? IK reiz, kad sarunā ienāk jūtas, tu uzmet lustru.

Made_ Pamuļķīt, zilos tu tur pats saskatīji a toč neesi? Tas daudz ko izskaidrotu.

Pārlasi savu tekstu. Prasītos rupjības, bet pēc konvencijas sanāk, ka primārais varmāka ir vecis un tā būs verbāla aizskaršana. Tā kā pēc tās kanoniem Tu vari gvelzt ko gribi. Es gan ne.

www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Raimi, bet lūdzu, lieto rupjības cik uziet! Es nevienam nesūdzēšos

Bērni, neatkārtojiet šo mājās.

black sand

Vispar jau ta tik krievu tautas paruna!

Bet intrasanti ka starp rindām lasās ka līdzīgi ka taja otrajā tēmā par visam varem par upuri taisīja bezpalīdzīgo sievieti,tā šaja Raimis kaut kada neizprotama motīva vadīts par upuri veido vīrieti.Izradas viss pret virieti un atliek tik nabagam virtuvē nesaprastam šnabi lakt jo eksaktie priekšmeti skolas vairs bērnus neintrese un ja vinam bus bērni tad nekad nevarēs kļūt inženieri,vai manu vai!

Kas kopuma ir pasam sava dzimuma panicinašana

gurkjiits

.. es redzēt tā : fled, tu domā man nav jūtu, ifiomatj, panāc šurp, ka došu ar kļušku pa muguru !

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Bet tad es būšu rupeklis. Kā Robčiks.

Man jau tagad visu ko piedēvē, ko es neesmu ne teicis, ne rakstījis, ja es Tevi nosaukšu nelabā vārdā vai ieteikšu kaut kur aiziet, tad tas pie mazākās izdevības tiks izmantots. Tā tie liberāļi dara. Tas ir ka bērnībā - nu nozodz tās zemeenes, neviena nav mājās, neviens neredz, nozodz nu! Nu uzpīpē to kāsi, tas jau nekaitē!

gurkjiits
. es redzēt tā : fled, tu domā man nav jūtu, ifiomatj, panāc šurp, ka došu ar kļušku pa muguru !

To vajag apstrādāt un pareizi metabolizēt. Nav jēgas virtuāli klapēt

"komjauniešu" diva veida šlakas - meitiņa kā rozīte - salti stulba, un otrais variants - karjerists ar gumijām visās kabatās.

(abi citāti no K.Elsberga) triumfē pie jebkuras ideoloģijas

Sistēmiski pareizi būtu atmaskot ideoloģiju.

http://dziedava.lv/muzika/liml/lacplibr.htm

Šim piešķirt modernākus apveidus.

Sistēmiski pareizi būtu atmaskot ideoloģiju.

Vai es pareizi tevi saprotu, tu šajā pasaulē smoc nost?

black sand
Raimis kaut kada neizprotama motīva vadīts par upuri veido vīrieti.Izradas viss pret virieti un atliek tik nabagam virtuvē nesaprastam šnabi lakt jo eksaktie priekšmeti skolas vairs bērnus neintrese un ja vinam bus bērni tad nekad nevarēs kļūt inženieri,vai manu vai!

Palasi tak tos pašus delfus

http://www.delfi.lv/calis/jaunumi/paaudze-bez-logiskas-domasanas-jeb-sokejosie-matematikas-eksamenu-rezultati.d?id=47640177

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18354097