Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājdārziņš Jūrmalā

rozite30

Sākot ar septembra mēnesi gaidīsim trīs bērniņus mūsu mini mājdārziņā Asaros.

Esmu sertificēta auklīte(41) ar lielu pieredzi. Izauklēti un palaisti lielajā dārziņā vairāk kā 30 bērni. Dzīvoju privātmājā ar lielu dārzu un labiekārtotu rotaļu laukumu.

Nodrošinu mazuļiem radošu, aizraujošu, harmonisku ikdienu ģimeniskā mājas atmosfērā, bez bērnudārziem raksturīgās steigas un skaļuma, bet lēniem solīšiem apgūstam visu, lai pēc iespējas vieglāk būtu uzsākt lielā dārziņa gaitas.

Liels palīgs mūsu ikdienā ir mana mamma.

Ja ir interese droši rakstiet


Sveikas mammas,kas ir auklites meklejumos,varu ieteikt šo auklīti,tiešām laba,mīļa ,gadiga,labsirdiga ,atverta un loti ,loti forsa auklite.Tikai to labako varu teikt.Viņu iemīlēs berni ļoti atri un ari mes ka vecaki vinai piekeramies,ka skirties bij gruti,bet pec vinas ir vieglak laist mazo lielaja darzina,tas mums ļoti palīdzēja,sadarudzeties ar cietiem berniem,kopa speleties,jo ir viens bernins tik gimene,iet uz podina un atradinaties no pamperiem ,pudelitem utt...tiesam vinai tas viss izdevas vnk briniskigi!iDaudz dzivojas pa aru,iet kada garaka pastaiga,kas palidz mazajiem laicigi aiziet vakaros gulet.

Veiksmi un pozitivu pieredzi ,ka mums

anke

Vislabākās atsauksmes par auklīti! Pie auklītes savu puiku sāku vest, kad viņam palika 1 gads un pati atsāku strādāt. Jau no pirmajām dienām sapratu, ka izvēle par labu auklītei un šim mājdārziņam bija pats labākais lēmums - labāku, mīļāku un dzīvesgudrāku auklīti neatrast! Bērni bija aprūpēti, samīļoti, sabučoti, kā arī pakāpeniski tika sagatavoti ceļā uz lielo dārziņu. Mājdārziņā bija līdzīgs ritms kā bērnudārzā (rīta aplis, aktivitātes ārā, pusdienas, gulētiešana, utt.) un mazie jau no pirmās dienas tika mācīti saprasties, komunicēt ar citiem bērniem, līdz ar to viņiem bija viegli adaptēties pašvaldības bērnudārzā.

Kas man likās vissvarīgākais - absolūta drošības sajūta par to, ka bērns ir īstajā vietā pie īstā cilvēka. Otrās mājas. Tāpēc septembrī pie auklītes vedīšu jau jaunāko bērniņu. Gaidīsim rotaļbiedrus!

Liels paldies par labiem vārdiem!

Vel diviem bērniņiem ir iespēja pievienoties mūsu grupiņai


rozite30

Labrīt!Vai ir iespēja līdz septembrim, proti, jūlija un augusta mēnešos, trīs reizes nedēļā vest pie Jums bērniņu? (Sapratu, ka gaidat tik no septembra jaunos apmeklētājus, bet radusies situācija, ka jāiet strādāt un aktualizējies jautājums par bērniņa pieskatīšanu).Paldies!Jauku dienu!


smaidiigaa
Labvakar! Diemžēl līdz septembrim palīdzēt nevarēšu. Lai izdodas atrast auklīti Jūsu mazulim.

rozite30 Sveika, vai vel ir kāda vieta? Meklēju vietu savai dāmītei kurai tad būs gads un 6mēn.

rozite30 Labdien! Vai vēl ir brīva vietiņa? Meklējam auklīti gadu un mēnesi vecajam dēliņam.

lunte

rozite30

Labdien! Uzrakstīju Jums privātu ziņu cāļpastā, gaidīšu atbildi!

Ja anke vai kādai citai mammai ir šī mājdārziņa koordinātes, priecāšos par ziņu cāļpastā. Paldies!


Labrīt!

Sākot ar marta mēnesi atbrīvosies viena vieta mūsu mājdārziņā. Ja kādam mazulītim ir nepieciešama auklīte un jauka/jautra kompānija - droši rakstiet

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18354107