Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smieklīgās rakstu kļūdas ne sludinājumos vai ziņās

Basteta

Zvana telefons, kundzīte skaidri saprotami lasa tekstu, droši vien piectūkstošastoņpadsmito reizi dienā "Gribam jums piedāvāt kolosālu izdevību iegādāties "produktu" , ar priekšapmaksu trīs mēnešu garumā pēc pirkuma veikšanas." Kundzītei pārjautāju, šī man to pašu tekstu vēlreiz. Tā arī neuztvēra pati savu smalko ironiju.

Mazie Greizie Rati

Tas varētu ieraksts būt, man vairāki tādi zvani ir bijuši.

Mazie Greizie Rati
A tu neuztvēri robotu.

Trastevere
MartaMartaMarta
Tad, kad robots būs spējīgs apklust, lai uzklausītu precizējošu jautājumu, piekritīšu, ka neuztvēru robotu. Domāju, ka jūs pašas kaut ko neuztvērāt.
ir taču elementāri saprast, vai cilvēks lasa no lapas/ekrāna tekstu vai runā brīvi, pauzes un uzsvari ir pavisam citādi.

Mazie Greizie Rati

Prieks, ka ne man vienai elementāras lietas nav uztveramas!

Bet šodien ne par to ir stāsts:

Aprūpes namā ieradās ugunsdzēsējs-striptīzdejotājs ar "lielām krūtīm un bicepsiem" - tieši tādu kādu kundze vēlējusies...

Biju vietējā Top!, nopriecājos par jauno čipsu akciju, :

Elza

"Na medļennom ogņe" vietā receptē rakstīts "na ņemedļennom ogņe".

Gemma

Tvnet atklājums bioloģijā, izrādās, suņus var sakombinēt no, jādomā, dažādām suņu daļām, tas uzlabo viņu ožu:

"Atsevišķi suņi ir kombinēti - spējīgi atrast vairākas vielas/lietas."

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Līna Kaļķe: ...Līdz 31. jūnijam to nosaka Latvijas administratīvo pārkāpumu kodekss...nra.lv

Nevaru vien sagaidīt!

Llorett

"Viens glābējs nekavējoties steidzās uz notikuma vietu ar laivu, bet vēl viens devās pie slīkstošajām kājām." Delfi

Pusaizmigušam lasot, īpaši amizanti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18354971