Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sieviete ar skeneri.

sabine12345

Labdien!Meklèju sievieti ar skeneri.te viņa darbojás pirms pusgada bij projekt.várdá neatceros,bet vsarbút káds zin ká viņu atrast .

Papildināts 15.06.2017 10:22:

Varbút iespéjams táds projekt vairs nau varbút pati atsaucás.paldies!

malacis

Vīrietis ar urbi neder?

Vīrietis ar urbi neder?
nezini kur to savu urbi ieurbināt?

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

wtf?

Saulpurene

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

ar printeri neder? varētu ieteikt....

Ai, kvēlā mīlestība, tevi es slavēju savā nestundas dienā,  kad visa mana dvēsele sāp aiz sīkām pārestībām. Dariet jel lielas pārestības, mana laikmeta ļaudis, man, jo tad es radīšu sevī lielu spēku uz lielu cīņu pret lielām pārestībām. Bet uz sīkām man nav ko atbildēt, drūzmīgie,  īslaicīgie un ātrie cilvēki, jo nav manī sīka spēka uz sīkām cīņām. /Velga Krile/

matrix

Es zinu vienu sievieti ar trimeri...

SIA "Zelta Slota" palīdzēs justies ērti un bezrūpīgi - mājas rūpes uzveliet mums!
Bellapierre dabīgā kosmētika, Ecover, L'Arbre Vert ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi.

matrix
ha, a tu uz slotas, ja?

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

Oi, tā tā Scenar terapija. Kaut kāds kārtējais krievu kosmisko institūtu izgudrojums. Esot super laPs. Nez, kad es pajautāju, kāpēc tā elektrība tiek laista tieši pa mugurkaulu, kaut visur medicīnā tiek teikts - tikai negrābstās gar mugurkaulu, blakus - jā, pašus skriemeļus neaiztiek, tad terapiste-skeneriste sāka nervozēt, mest man uz kušetes grāmatas, stāstīt, ka viņa takš mācījusies (jā, viņi visi apgūst anatomiju) un vispār - ja es nesākšu kaut ko just, tad viņai nav jēgas neko darīt. VoPšem - ja es nekrītu sajūsmas ģībonī, tad varu vairs nenākt. Nu un negāju ar. Man domāt, ka naudas kāsēji. Dod Dieviņi, lai tik nesabeidz veselību tiem, kuri liekas zem šitā kosmiskā aparāta apakšā.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Unja tas viss.

Man paziistams chalis shito aparaatu ir nopircis.

Arii gaaja kaados kursos, tiap kaut ko apguva...

Saakumaa FB spamoja taa, ka jau biju gatavs shameejo atsleegt no sava profila. Cik lielisks aparaats, cik labi aarstee visu. Ka gatavs jebkuru tuuliit aarsteet un celt azh no mironjiem. Tad kaut kaa leenaam viss pazuda un izbeidzaas.

Kopaa braucaam sleepot, un protams bija tas aparaats liidzi. Turpceljaa jau atkal vaariijaas nepaartraukti par shamo. Peecaak kaut kaa pierima un kad parunaajaam, saakaas jau teksti ka tagad tikai savaa gjimenee darbojoties, tikai saveejiem un vairs nekaada biznesa plaanu, nekaa...

Laikam jau lohotrons muusdienaas pie gana plashas neta informaacijas pieejamiibas iisti nestraadaa. Uzraujaas tikai dikti viegli iespaidojamas personiibas.

Coeo ergo sum!

slepotgribu punkts lv

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18355717