Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šogad reformācijai 500.

nothing_special

Autors: Esenif 02.07.2017, 21:08

Tēmā “Palīdziet atrast sektu!” rakstīja: “Te jau viss sajaukts kopā - kaut kāda slepenā biedrība ar mormoņiem, jehoviešiem un kristīgajām draudzēm. Kāda nu kuram izpratne...

Esenif varētu mūs apgaismot, kuri ir patiesie sludinātāji un kuri ir viltus sludinātāji –, sekojot Bībelē teiktajam, ir paredzēti nokaušanai*.

Pirms 500 gadiem, reliģijas reformācijas iespaidā, vieni kristieši, realizējot Dieva gribu, noslaktēja ~ 10 miljonus citu kristiešu. Vai 30 gadu karā, tā Dieva griba tika īstenota vai netika? Kurus no censoņiem debesu valdnieks ir akceptējis?


Ronja82

Ja gribas pakašķēties, tad tēmu vajadzēja atvērt tam paradzētajā sadaļā.

Papildināts 05.07.2017 11:08:

Pieaugušam cilvēkam vajadzētu zināt, ka mīlā un karā visi ieroči ir labi. Arī mūsdienās karo gan naftas, gan reliģiskās pārliecības dēļ. So what? Nekas nav mainījies un tuvākajās simtgadēs nemainīsies.

Ronja82

Nekašķējos, tikai kliedēju grūtsirdību! Tuvojas dažādi “aleluja” svētki. Atkal no preses, portāliem un TV būs jāklausās, ka ir tādi “garīgie”, piemēram, tie kas 15. augustā soļo uz Aglonu. Atkal tiks aizstāts jēdziens – garīgums ar produkta “garīgums” reklāmu.

Ja “garīgās šmigas” tirgotājiem ir grūtības ar produkta realizēšanu, to nedrīkst likt kā slogu tiem, kuri nevēlas apreibināties ar “reliģijas opiju”.

Tu saki: “.. mūsdienās karo gan naftas, gan reliģiskās pārliecības dēļ.” (C)

Kamēr tas Tevi tieši neskar, izklausies tāds bravurīgs. Mūsdienās grūti iedvesmot plašas tautu masas karam par resursiem, bet itin viegli realizēt merkantilos nolūkus, izmantojot reliģiju apdullinātos.

esenif

nothing_special
Tak palasi Jauno derību - būs skaidrs, kā izšķirt kas ir kas. Izglītojošs pasākums sanāks, ja vien, protams, ir vēlme saņemt atbildi nevis tukši mētāties ar vārdiem.


О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

esenif

Jau 2000 gadu garumā kristieši cītīgi lasa Bībeli un, cenšoties izpatikt Dievam, slaktē viens otru. Jau pieminētajā 30 gadu karā Vācijā tika nogalināti ~40% iedzīvotāju.

Jaunās derības lasīšanas rezultātā ir radušās daudzi tūkstoši kristiešu reliģiju un konfesiju. Kā Tu to skaidrosi? Vai tas ir Dieva plāns, vai viņam ir komunikācijas problēmas?

Ja visu varenais Dievs būtu, gan jau viņš spētu savu sakāmo piegādāt katram un šī ziņa būtu katram saprotama un viennozīmīga.

esenif

nothing_special
Tak Tev saka - palasi Jauno derību. Tur par visu to ir uzrakstīts.


О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/
Resnā Žurka

Kruta. Pasaules ļaunuma sakne atrasta - kristieši. Pie tam visi, neatkarīgi no konfesijas.

Bet pagaidi vien, musulmaņi jau lielu daļu planētas apsēduši, Maskava superīgi izskatījās, kad tie ramadāna pēdējo dienu svinēja, liela masa. Par citiem meža dīvainīšiem pat nerunājot.

(pazīstu krietnu pulciņu labi izglītotu un gudru cilvēku, kas neslēpj savu kristīgo orientāciju, tiesa, viņi nav katoļi)

Resnā Žurka

Runāju nevis par visu pasaulēs ļaunumu, bet par ļoti konkrētu ļaunumu.

To kas nāk nevis no cilvēku mantkārības vai varaskāres, bet no Bībeles.

Vai saskati starpību?

Resnā Žurka

Es šeit un jau ne pirmajā tēmā redzu pāri malām plūstošu naidu pret kristiešiem, kas aumaļām gāžas no viena personāža.

Tēvu grēki līdz septītam augumam jau ir pieminēti. Noilgums iestājies. Tagad pār zemi iet islāms. Arī to, tāpat kā bībeli prastajai tautai tulko varneši, vadoties pēc savām merkantilām interesēm.


Kundalini

būs atpakaļ PSRS v.2.0 šī te kristietības sērga iekļausies 0.1 %

un sabiedrība atbrīvosies no reliģiskā opija


BLOGS : http://ej.uz/o7vw

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356737