Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šogad reformācijai 500.

nothing_special

no malas

Kundalini
Ja te atkal būtu PSRS, tu savus murgus jau sen drukātu no psihenes palātas - uz sienas ar pirksiem. Tas tev kaut kā nav līdz smadzenēm aizšķīlies?

a²+b²=c²

Resnā Žurka

Tu, kristiešu sludinātāja stilā, vari rādīt uz mani ar līku pirkstu un saukt: ķeriet dēmonus, vari baidīt ar islāmu, PSRS2, saviem Bībeles pasaku tēliem vai apsaukāt mani par trolli. Tas tev no bezspēcības un argumentu trūkuma.

Pats biji spiests konstatēt, ka reliģijas ir varas instruments. Tātad, arī tevis pieminētie „labi izglītotie un gudrie cilvēki”, kuri reklamē reliģiju, lielākajā daļā ir merkantilu interešu vadīti. Iepriekš pieminētais* NBS komandieris ir kolorīts piemērs. L. Kalniņš izskatās tāds lādzīgs cilvēks tika, reliģijas ietekmē, sabiedrības lielāko un inteliģentāko daļu nosauc par nehumānajiem.

Par sekulāro humānismu** Kalniņš, diemžēl, nav dzirdējis. Savukārt, kristiešu reliģija ir totalitāra ideoloģija, tai ar humānismu maz kopīgā.

* http://calis.delfi.lv/forums/tema/18354717-baznicu-nakts/15/

** https://sites.google.com/site/ateismajautajumi/

Resnā Žurka

Paldies par atļauju, bet neplānoju līdz tavam līmenim nolaisties. Arī sludināt nevienam neko netaisos. Un ar savām psihoproblēmām tev nāksies tikt galā pašam. Uz mana rēķina nesanāks.

Varu tikai to vilku, no kura tik ļoti bail, iepazīt dzīvajā. To var izdarīt, aizejot uz alfa kursu paklausīties un jautājumus uzdot.

Hi hi, cik mīlīgi, ka tieši galvenais karojošais Cāļa ateists ir atvēris tēmu par godu Reformācijas 500gadei.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Resnā Žurka

Pirms iet uz kursiem jāsaprot, kuri ir viltus sludinātāji un kuri ir patiesie. Citādi var nonākt pie pazemes valdnieka. Noprotu, ka Tu esi apguvis α, β .. Ω, pilnu kursu programmu. Tomēr atbildes uz tēmas jautājumiem neizpaud.

No tā secinu, ka Tu stipri ienīsti kristiešus, Jēzu Kristu un visus viņa radiniekus, jo tava nostāja ir brēcošā pretrunā ar kristiešu dogmām un debesu valdnieka interesēm.

Resnā Žurka

nothing_special
Es saprotu, ka tev gribs tieši ar mani pakasīties. Bet - es neatbilstu tavam iedomu diskusiju tēlam nevienā punktā. Tā kā nesaskatu nekādu iespēju konstruktīvai sarunai. Vnk atklanos.

no malas

nothing_special
Vai ateiste esi jau no tiem laikiem, kad vēl biji maza meitene? Un ko par to saka tavs vīrs?

a²+b²=c²

nothing_special
Te 90% tautas ir sievietes. Biežāk nenokļūdīsies, ja defaultā uzrunāsi sieviešu dzimtē

Vai nav vienalga!

no malas

5. Moz. 13:11 “11 ar akmeņiem tādu būs nomētāt, un lai tas mirst, jo viņš jums ir licis novērsties no Tā Kunga, tava Dieva”*

“Akmeņi lido” ”no malas” – kristiešu stils!

* http://bibele.lv/bibele/bibele.php

aveirulz

Eh, kad jau, tad jau - mani interesēja karevīga ateista viedoklis par nosaukumā minēto reformāciju. Ko konkrēti latviešiem reformācija latviešu tautai sliktu nodarījusi?

Jo redz es redzu vienu baigi lielo plusu (nu ja neēm vērā reliģiuskus argumentus) - tā kā dzima ideja, ka jāsludina cilvēkam saprotamām valodā, radās necpeiciešamība pēc latviešu valodas rakstītā formā. Rakstītā forma prasīja pēc valodas kaut kādas vienādošanas - jo iekš vien pus tas cilveks rūn šitā a citā pusē jau citādi. Livonijā dzīvoja vairāku valtu cilšu pēcnācēji, piem., kuuršu valodas pieraksti ir sagalbājušies (un arī tās apsās reformačijs dēl), nu nesparstu ēs viņu rurnu. Vajadzēja noformēt, kas pēc tautības ir un kādā valodā vispār runā vietējie dzimtzemnieki. Un tad vēl nača apziņa, ka vispār jau Dieva preikšā arī tas dzimtzemnieks ir cilvēks un viņam ar vjadzēto to Dieva vārdu spēt pašam izlasīt ...

Es paitešām neticu, ka bez reformācijas mēs rakstītu cālī latviešu valodā. Vistiacamā rakstītu cipljonok.ru .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356737