Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Celtnieks

Kiwis

PALĪDZU celtniekam atrast haltūras. Remontējis man dzīvokli Rīgā, pēc tam arī kosmētisko mājai. Tā pat ir remontējis dzīvokli māsai un brālim. Ieteicu arī kolēģiem- tikai tās labākas atsauksmes.

Pagaidām ir tā, ka man pašai sanāk nedaudz iepauzēt ar remontu, būtu forši, ja kādam būtu vajadzīgas palīdzīgas rokas tiešī tuvāko 2 nedēļu laikā, jo pēc tam pabeigs manu projektu.

Telefonu šeit neatstāšu, jo gan jau tā pat būs jautājumi, uz kuriem labprāt atbildēšu privāti.

Cenas ar draudzīgas, bet gan jau arī atkarīgs no darba.

Steidzīgi. Vajadzīga Num SIA ar brigadi uz demontāža darboem. Apmaksa pēc padarītā apjoma vai pēc vienošanas.
Срочно. Треюуется микра с бригадой на демонтажные работы. Оплата по сдельной или по договоренности.

Profesija:CeltnieksKompānijas nosaukums:Absps buildingReģistrācijas numurs:40203048726Vēlama izglītība:Ne zemāka par vidējoValodu zināšana:Latviešu, KrievuDarba dienas:Katru dienuDarba laiks:8-17Atrašanās vieta:Rīga, centrsAdrese, iela:Ausekļu iela 22

Papildināts 11.07.2017 14:48:

Steidzīgi. Vajadzīga Num SIA ar brigadi uz demontāža darboem. Apmaksa pēc padarītā apjoma vai pēc vienošanas.
Срочно. Треюуется микра с бригадой на демонтажные работы. Оплата по сдельной или по договоренности.

Profesija:CeltnieksKompānijas nosaukums:Absps buildingReģistrācijas numurs:40203048726Vēlama izglītība:Ne zemāka par vidējoValodu zināšana:Latviešu, KrievuDarba dienas:Katru dienuDarba laiks:8-17Atrašanās vieta:Rīga, centrsAdrese, iela:Ausekļu iela 22

Papildināts 11.07.2017 14:54:

Veicu jebkurus ieksdarbus un fasades darbus. Izcila kvalitate par pienemamu cenu. Zvaniet, vienosimies

Profesija:CeltnieksIepriekš. darba pieredze specialitātē:Vairāk par 10 gadiemIzglītība:Vidējā-prof.Valodu zināšana:Latviešu, Krievu, AngļuVecums:39Vēlamais darba grafiks:JebkādsDzīves vieta:Rīga, centrs
Tālrunis:Parādīt tālruniE-mail:Nosūtīt e-pastuVieta:Rīga, centrs
Unikālo apmeklējumu skaits: 42Datums:10.07.2017 11:02

Kā ar jums sazināties?

Mans t.nr. 26545599

Meklēju meistaru.

zurcuks

28-985-308

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356937