Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

bpukite

Vislatvijas smaržomānu tusiņš nu jau n-to gadu garumā notiek šeit!

Tad nu - lai smaržīgi!

The trouble is, you think you have time..

If only our eyes saw souls instead of bodies, how very different our ideals of beauty would be!

sanutka

Papildināts 10.07.2017 21:17:

Vai jūs arī neredzat komentāru andelē pie baltā Tom Forda?

sirdspukstiņš

Es arī neredzu...komenti esot slēgti...a kas tur bija? Vsp,tādas baltas vai tad ir? Fragrantica neatradu...neesmu spečuks par fordiem

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

dazzling

NinaNina

Apmeram puse no 30 ml paikusi

sanutka

Sirdspukstiņš nezinu,kas tur bija komentārā,bet interesanti,jo 100ml par tik lētu naudu

Pearl

Forda Noir baltas toč nemēdz būt

sirdspukstiņš

Pearl

Nu re,atkal kkādi feiki

Bet pudelīte smuka

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

bpukite

dazzling

izlēmu patukšot smaržu plauktu. Uz pārdošanu - Versace Versus, Zara Oriental, Britney Spears Fantasy un Mighnight Fantasy ( kopā) , The Body Shop Black Musk , YSL Young Sexy Lovely

Cik ml pudele Zara Tev ir un cik izlietots? cik naudas gribētu? Man gan akūti nevajag, bet nākotnei taisos milzu 200 ml pudeli iepirkt, kamēr vēl Zarā pieejamas, tās ir manas go-to vēsā laika smaržas, pat šodien uzpūtu, kad no rīta lietus gāza un tā prasījās ko siltu un mīļu..

The trouble is, you think you have time..

If only our eyes saw souls instead of bodies, how very different our ideals of beauty would be!

Meitenes! Vēlos pasalīties ar savu mazo uzvaru ar jums, jo tikai jūs to varat saprast

Papildināts 12.07.2017 10:32:

Šodien piebeidzu Shalimar edt pudeli!!! Noteikti nopirkšu vēl, bet pagaidām lietošu edp. Edt man patīk vairāk.

coal-black

Tukšoju arī savu smaržu plauktu. Varu piedāvāt

https://www.fragrantica.com/perfume/Rasasi/Busaina-8715.html

~35-40ml/50ml

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973