Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

dazzling

bpukite

Cāļpasts

Mieraiela

Katrina07
Man atkal ir tā, ka prieks par piebeigtu pudeli ir tad, ja neplānoju to pirkt vēlreiz. Jo tas palīdz samazināt kopskaitu. Taču tas noved pie situācijas, ka esmu izdomājusi, kuras pudeles tik ļoti vairs negribēšu un tāpēc tērēju tās laukā, lai paliek tikai tās, kas ļoti patīk vai arī vairs nav nopērkamas. Un tas, savukārt, nozīmē, ka pārsvarā sanāk lietot to, kas nemaz tik traki nepatīk un pietaupīt to, kas ļoti patīk. Ehhh

mellene88

sarežģīti jums

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

sanutka

Katrina07 cik ilgi tukšoji? Man tik reti sanāk uztukšot. Ja nu vienīgi mazu tilpumu vai pustukšu pudeli. Tagad aktīvi paraudziņus lietoju un arī uzvaras sajūta,kad tie 2ml beidzas

Papildināts 12.07.2017 15:40:

Mieraiela man apmēram kā Tev tā tērēšana. Un nekādi nevaru sevi pārlauzt tērēt to,kas patīk.

Klemensa

Pearl
Nu TF baltā pudelē ir manas iecienītās Soleil Blanc.

Я не сдурела. Я вообще такая.

sanutka

Tās andeles baltās TF noteikti nav riktīgas.

mellene88

lasu un saprotu,ka jums baigās mokas

tas jānotērē, šitas jānotirgo,kkas jāsamazina, kkas jādabū šausmiņas kkādas.

aiz ko tāds saspringums(oky, pieļauju,ka tā tikai izklausās, bet izklausās gana nopietni)?

vai nu es esmu pilnīgs pofigists, vai baudītājs vai vēl kkas cits nediagnosticēts..man ir pilnīg vienalga kā tērējas un cik ilgi tērējas, vai vispār tērējas....kas galīgi liekas ka nav priekš manis to aizdodu prom. ja pagriežas maiņas variants ar prieku samainos...

nē viss ir labi...man tikai liekas,ka lietas dara vairāk prieka, ja viņām ļauj pašām notikt...

p.s tās man tikai tādas pardomiņas palasoties, neķeriet personiski...katrs dara ,kā grib

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

sanutka

mellene88
baigās mokas man tā arī ir apmēram. Nemāku baudīt smaržas. Visu laiku domāju, pie kādas kategorijas piederu, vai pie testētājiem, vai pudelīšu čamdītājiem, vai ātrākas pudelīšu izlietošanas mānijas, vai pirkšanas/pārdošanas/mainīšanas, vai... Bet katrā ziņā ne smaržu baudītājas, jo atrodu, kur piekasīties katrai smaržai un mīļākās ātri vien paliek par nemīļķajām. Užas, vienvārd sakot. Bet Tev taisnība, laikam vienkārši jāatslābst

Es lietoju to, kas nāk pie sirds. Man ļoti patīk mana kolekcija, vnk moka sirdsapziņa, ka tik daudz pudeļu.

Papildināts 12.07.2017 19:14:

sanutka
Šo Shalimar tērēju kopš 2012.gada vasaras

Man ir gandarījums kad es redzu, ka šķidrums pudelē samazinās. Nezinu kāpēc.

sirdspukstiņš

es izvilku pirmo aklo pirkumu karleidoscope...stāvēja nabadzinš pašā stūrī...

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973