Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

sanutka

Sanlija Tu vienreiz rakstīji laikam par Magical Moon Hanae Mori, es šodien paraudziņu dabūju, tiešām labs, nav šī laika smarža, man atgādina 90-tos. Kautkas no sarkanā Velentino V stila. Un cena draudzīga, noteikti pirkšu buteli.

Papildināts 13.07.2017 15:29:

Tiku arī pie paraudziņa Trussardi Inside. Nu kāda vella pēc viņas vairs neražo Vienreizēja smarža.

sirdspukstiņš

sanutka
Magical Moon Hanae Mori es pirms Zsvētkiem sūtīju..atzvanīja un teica,ka jāgaida bik ilgāt..atteicos-zīme ,ka man nevajag

bet vrb vajag????

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

sanutka

sirdspukstiņš
Viņas diezgan maigas, ļoti patīkamas, uz nerviem nekrīt. Vēl patestēšu, tagad esmu sasmērējusies vēl ar visādiem brīnumiem. Bet mega skaista šleife no viņa nāk.

sirdspukstiņš

sanutka
viena te teic,ka saskābuši augļi tomēr sitoties cauri-viņas degunam

bet,tā HAnae Mori mani vēl interesē....arī citi viņas aromāti

Papildināts 13.07.2017 16:29:

https://www.fragrantica.ru/perfume/Yves-Saint-Laurent/Rive-Gauche-96.html

šīs ir vērā ņemamas?

sanutka

sirdspukstiņš
Man viņas tādas šķet vairāk saldenas, siltas, ar gataviem auglīšiem sulīgiem. Katrā ziņā savādākas nekā tagad, kas ir augļu/ziedu. Kautkas no tropiem nedaudz ir. Noturība maz ticami, ka būs dižā.

Pēdējās izmaiņas: sanutka, 13.07.2017 17:00.

sanutka

Vakar uz drēbes uzpūtu to Mori zilo,smaržoja vairāk pēc ziediem,bet uz ādas augļi silti,ar vaniļu. Tagad saprotu,ka cilvēka āda ir mistika un smaržas padara katram citādas.

Tagad uzpūtu tādu Piper Negrum no Lorenzo Villoresi, nu baigais spridzeklis. Tur visa tik daudz,tāds dzestrs,piesātināts ar visādiem zaļumiem un zālītēm.

Rīt kārta Mancera Pearl. Es tur svaigi pļautu zāli jūtu,

Papildināts 14.07.2017 09:53:

citrusiņus. Šķiet Vieda Vārna patiktos tā Mancera.

Vieda Vārna

sanutka
O, svaigi pļauta zāle un citrusi! Nudien, tas varētu būt labs. Bet Fragrantikas piramīdā muskuss, kas galīgi nav mans . Eh, jābrauc uz Parīzi, tur izostīt visu Manceru un Montali, tā patīk viņu fantastiskā noturība, bet tā arī neesmu atradusi savu aromātu

sirdspukstiņš

Re,exlamation madžikā kā dzīvs! Kurai te vajadzêja?

sanutka

Vieda Vārna muskusu tur īsti nejūtu. Dikti līdzīgas tām YSL Nu, ko Tev toreiz piesolīju un aizdaiļāju citur

Papildināts 14.07.2017 11:56:

Varbūt čuts mazāk salduma.

Papildināts 14.07.2017 11:58:

Kautkas vēl no Herba Frescas Guarlaina.

Vieda Vārna

sanutka
Sasodīts, ja tādas kā Herba fresca un YSL In love again,bet mazāk salduma, man viņas vajag Kur var tādas dabūt?

Man drusku kreņķis, izgāju cauri liepziedos smaržojošai Rīgai un mājās iesmaržinājos ar saviem liepziediem https://www.fragrantica.com/perfume/D-Orsay/Tilleul-477.html, bet vairs īsti nepatīk, liekas pārāk uzbāzīgi medaina

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973