Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

sirdspukstiņš

Floreta
Nu bet - bikuci var ieskrieties... Pagaidām man tomēr mežģīnes labāk kā zīds.... Bet ir abi smuki

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Floreta

Un kā lai tagad vakaru sagaida?????

sirdspukstiņš

Bet uz darbu sapūtu zīdu

Papildināts 18.09.2019 12:02:

Klasiskais jau ir muskusaina roze.. Spilgta ievērojama... Man debešķīgi, kurā daudziem pat riebjas

sirdspukstiņš

Floreta
NJU?

Kādas sajūtas,atsauksmes?

Par savējiem aģentiem runājot..abi ir ar garšvielām pildīti...piparaini,jo izrādās abos ir pipari

Zilais zīds man tā kā mazāk patīk-kā jau minēju...nevarēju saprast,kas par noti uzsit tādu vīrišķīgumu,unisexa aromātu..tātad-asāks,spilgtāks,labāk redzamāks..izrādās-kadiķogas...ja to pārlaiž,pašās beigās ir ļoti siltimaigs..jūt saldu kanēli

Mežģīnes arī spēcīgas,bet jau sievišķīgākas..ir pačūlija,pipari,bet jūtama tuberoze,vaniļa...par kokosu jāpēta vēl..vrb tas dod kopējā buķetē to saldumu...bet ne konfekšaini lipīgo saldumu..nu jā,ir jau arī vaniļa un tonkas pupiņas...

Nu bet viweglas nav neviena...kādam var būt neiespējamā misija...

Par noturigumu un šleifi vēl nevaru spriest

Floreta

sirdspukstiņš
Jā, nu patreiz ir atnācis tikai viens aģents...maitresse eu provocateur, itkā noņemtais. Smaržo labi, pavasarīgi, pirmais ko jutu , bija zaļš ābols ar kaut kādiem ziediem. Man liekas ka rudenim nav īsti piemērots. Gaidīsim pavasari. Bet klasisko aģentu pārsist šis nevar!

Klemensa

Dāmas, kāda nevēlas atbrīvoties no Amouage Sunshine? Man VAJAG)))

Я не сдурела. Я вообще такая.

sirdspukstiņš

Klemensa
Pēc kā ož???

Klemensa

sirdspukstiņš
Aprikožu zapte. Tikko nopirku no rokas kaur kādu testeri, pudele izskatās aizdomīga, uzpūtu, sākums it kā līdzīgs. Uz otras rokas vēl smaržo oriģināls savās bāzes notīs, grūti salīdzināt. Rīt pūtīšu virsū no visa spēka)))

Я не сдурела. Я вообще такая.

Floreta

Šodien atnāca vēl divi aģenti....blue silk un electric. Zilais zīds vispirms likās tāds rūgtens , itkā mežs, sūnas, bet uz ādas ātri palika maigs un rūgteni salds. Domāju , ka tagad rudenī būs pat ļoti labi.

Electric ir naturāls, sulīgs citronu citrons. Neko citu bez citrona nejūtu. Bet man patīk.

Gaidīšu nākamos.

Papildināts 23.09.2019 20:05:

Šodien atnāca vēl divi aģenti....blue silk un electric. Zilais zīds vispirms likās tāds rūgtens , itkā mežs, sūnas, bet uz ādas ātri palika maigs un rūgteni salds. Domāju , ka tagad rudenī būs pat ļoti labi.

Electric ir naturāls, sulīgs citronu citrons. Neko citu bez citrona nejūtu. Bet man patīk.

Gaidīšu nākamos.

sirdspukstiņš

Floreta
Blue silk man arī ir..jau rakstīju savas pārdomas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973