Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

sanutka

Vieda Vārna lv mājas lapās neredzu. Es Tev varētu atdot to paraudziņu,tur 1.5ml palikuši apmēram. Bet neizdevīgi būs maksāt 2.69 par sūtīšanu

Vieda Vārna
Tev jābrauc ur Neroli butiku, tur šīs tas no Montale ir. Bet Debenhamā jāizmēģina Diptikus un Otelje Colone, tur daudz zaļuma .

sirdspukstiņš
Exclamation vairs nav aktuāli. . Jau samainījos skapī.

Papildināts 14.07.2017 22:19:

Nevaru sagaidīt, kad atbraukšu mājās un uzpūtīšu sev virsū. Vai man būs fešbeks manā 9tajā klasē vai nē?!

mahanta

Zapimos

Paskat tik Nelaid šito no nagiem ārā, drīz būs zelta cenā

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

mellene88

mahanta
heiheihei!!!!! vai tad Tu vēl esi LV???

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

sirdspukstiņš

Bļāviens! Tad,kad 2 buteles gaidy atnākam,tad Ağents arī uzpeld!!!!

Papildināts 16.07.2017 10:35:

atkal būs jāpērk vai kā!?

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

sirdspukstiņš
vot neraža, vai nē?

sirdspukstiņš

Tiešām neraža

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Zapimos

mahanta
Kvīīi! Nu pilnīgs vājprāts! Es pirms pāris nedēļām nenosolīju šito, startēja ar 14 USD un gāja uz augšu, laikam līdz kādiem 25+. Man labi iet tā Tava Missoni pudelīte, un likās - varbūt vajag rezervi iepirkt, bet galu galā neiespringu un nogulēju.

Varbūt kāda vēlas Belle D Opium? No 90ml tieši puse palikusi, orģinālas, testeris, pirkta vācu ebay.

///

2 un 3, tad 8 un 9 augustā būšu LV

un... šīs arī pārdodu>

https://www.ebay.com/p/1-7oz-Nina-Ricci-Les-Belles-Almond-Amour-Eau-De-Toilette-Spr/1202728048?iid=222190293546

Mieraiela

Gisi.
Nosūtīju Tev CP.

Man šīs smaržas ir trešdaļa pudeles, ļoti patīk un taupu, labprāt iegādātu kādu rezervi.

Papildināts 17.07.2017 14:24:

(es par Opiuma Belli)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973