Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

Vieda Vārna

Vai kāda ir ostījusi šīs Ungaro smaržas? Tā gribas kaut ko ar kanēli un garšvielām, Elefants man par smagu https://www.fragrantica.ru/perfume/Emanuel-Ungaro/Ungaro-Power-37374.html

pieturziime

Vieda Vārna
Bik pacieties Grieķijas smaržas ir ceļā, tas sandalwood ir gan kanēlis, gan garšvielas

Vieda Vārna

pieturziime
Nu ko kārdini

mellene88

Atkal izvazājos pa lidostām ,fiksi jāieraksta,ja nē aizmirsīšu.

Vot ! Kopš kura laika visādi arābi tiek tirgoti lidostās(Rix)..???

Par cik man vini dabūjami uz ielas..un vispār nevērtējas vairs nekādā statusā,tad esmu vienk šokā. Pamēģinaju vienīgi šo -https://www.fragrantica.com/perfume/Ajmal/Pearlescent-Black-47034.html

cena 109,- !!!!!! Nopietni??? tāda bija lidostas cena .. tas turētājs pudelei lētas plastmasas..(kā jau parasti )..uzziežama ar stienīti. Varētu padomāt,ka nu tik būs eliksīrs

Sūds uz kociņa ! Es pat necentīšos aprakstīt pēc kā smaržoja..(nepēckā)

principā,ja nebūtu blakus Sisley un Cartier es tādām pat uzmanību nepievērstu. Bet tak padomā,kur iebāztas.

Nu vispār... arābus esmu iztestējusies un man vini tiek izsvītroti no interešu loka. Ja nu vienīgi blusu tirgū pa 1,-

citādi nop nop nop.

Papildināts 26.09.2022 02:30:

un turpat blakus banāls nosaukums Oud & Rose.. pasakains skaistums. Lab, es nav rādītajs, jo man vispār patīk rožu smaržas. Ouds jau piebesījis,ko tur liegties. Bet šajā pudelē tik nemanāms un maigs.

Skaistums

instagram -mellenessniega

Es savukart sonedel iepazinos ar Lush Ginger. Ieprieks nekas no Lush nebija meginats.

Diezgan noturigs, labi sleife. Sakuma likas, ka bus vairak viriesu, bet ne ari uz mani tiri interesanti atveras.

Es pat teiktu, ka radas interese papetit vairak vinu razojumus.

shashliks

Meitenes, vai esiet kaut ko dzirdējušas par Chogan smaržām? Ļoti augstas kvalitātes smaržu ekstrakti (Extrait de Parfum), iedvesmoti no populāriem brendiem (es teiktu, ka 1:1) ļoti skaistos flakonos, par ikvienam pieejamu cenu! Pasmaržoju #111 Inspired by Tom Ford Lost Cherry un iemīlējos! Iesaku pamēģināt!

M & M

mellene88

shashliks
mēģini vien ! es piem iztikšu

shashliks

mellene88
Paldies, es jau lietoju un esmu sajūsmā

M & M

Jay.Lee

shashliks
Natīvā reklāma, Diāna? Ar administrāciju saskaņota?

mellene88

Jay.Lee
nee, viņa domā,ka neviens to nesaprot

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973