Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

Vieda Vārna

NOVEMBRIS86
Baidos, ka diezgan bezcerīgi meklējumi. FB jautāji?

Lilija

NOVEMBRIS86
Ņemot vērā, ka ebajā cipars ir 200 un uz augšu, iespēja dabūt par adekvātu cenu līdzinās brīnumam.

Papildināts 05.10.2023 14:31:

Mans Knots ir atnācis. Tik tagad jāsagaida lidz Latvijai.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

NOVEMBRIS86

Vieda Vārna
Baidos, ka diezgan bezcerīgi meklējumi. FB jautāji?

Lilija
Ņemot vērā, ka ebajā cipars ir 200 un uz augšu, iespēja dabūt par adekvātu cenu līdzinās brīnumam.

Nē, citur vēl neesmu jautājusi. Sāku ar uzticamo Cāli

Jā, piekrītu, ka līdzinās brīnumam. Tomēr kas zina... varbūt kādam guļ dziļi skapī, un viņš to neuzskata par ko baigi vērtīgu. Gribētos kaut tukšu pudelīti paošņāt.

sirdspukstiņš

NOVEMBRIS86
Prasi FB

Es tur savās jaunības skaistumu dabūju

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Pateicoties, šķiet, pieturzīmei, esmu iemīļojusi Lutens Laine de Verre, bet ir ziepes: nekur vairs nav.

Kura varētu būt tai līdzīgāka? De Verre tāda īpatnēja, patīk, daudz vairs nav palikusi.

Optimists optimistiem optimists.

pieturziime

Vinnny
Jā, Laine ir mans "dārgumiņš", ko nēsāju īpašos noskaņojumos un ļoti taupīgi. Diemžēl, Serge Lutens šo līniju ir pagaidām noņēmuši no piedāvājumu klāsta, bet - skatos, ka sāk atkal laist klajā iepriekš noņemtās smaržas. Tādēļ, ļoti ceru, ka arī Laine ar laiku atgriezīsies plauktos.

mellene88

ieinteresējāt.. tādi pretrunīgi viedokļi par šo- Lutens Laine de Verre.

Bet gan jau aizmirsīšu,ka vajag meklēt kur paostīt... Lutena pudeles man vispār atmiņā nenoguļas.

instagram -mellenessniega

Lutena pudeles man vispār atmiņā nenoguļas.

Lutenam jau tās pudelītes ļoti vienkāršas , nekādi brīnumi , tā teikt , brīnums ir smarža . Man ir Sa Majeste la Rose , ļoti patīk , bet tas jau katram citādāk .

Jā, pudelītes ir Lutenam visnotaļ vienkāršas, taisnība.

pieturziime
Vēlreiz Tev paldies! Iemīlējos uzreiz tais smaržās.

Kaut nu palaistu Laini atkal...!

Optimists optimistiem optimists.

Jums te klususm, bet viss viens pajautāšu- tagad, pie BF domaju pasutit vienu pudeli no Fragonard, vai kadai nav interese vēl kam, es skopa, negribu maksat par piegadi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973