Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

Vieda Vārna

Vabole.
Kas taisījis? Black opium ir viena no ndaudzajām saldajām smaržām, ko lietoju ziemas periodā, tā arī neesmu atradusi līdzinieku. Tie atdarinājumi jau arī mēdz būt dažādas kvalitātes, no pieredzes varu teikt, ka Armaf un Lattafa irlabi. Vēl prādījies poļu ražotājs Made in lab, bet to neesmu mēģinājusi. Reshopā viņus redzēju.

Papildināts 28.02.2024 13:19:

Te viņu mājaslapa https://madeinlab.pl/kwiatowe-perfumy-damskie

https://www.save24.lv/lv/smarzas/maison-alhambra-opera-noir-edp-smarzas-sievietem-64472

Papildināts 28.02.2024 13:41:

bet varbūit šīs ir sliktas. nezinu. Es vispār esmu tāds smaržu pirmklasnieks. Manas zināšanas par tām aprobežojas ar to,ka gribu smuki smaržot. Un zinu, pēc kā... Kad man paiet garām kāda sieviete,kas nosmaržo, tad es parasti arī nodomāju vai es tā smaržoju? Nekad nejūtu smaržas uz sevīm. Zinu,kā gribu smaržot,kad man kāds paiet garām.... No vīra un dēliem vislielākos komplimentus saņēmu nēsājot Giorgio Armani My way. Ik rītu visi meklēja zemenes pa māju.. bet tad izbeidzās.

Tad nopirku Lancome La Vie Est Belle un tā arī plaika puse iepakojuma...kur eju, tur saka,ka smaržoju pēc pensionāres. Tagad smaržoju un točna..kā es pusi pudeles izlietoju? Tātad pus pudeles ilgumā es odu pēc pensionāres. Lieliski.

Kura no smaržas dod to pensionārīgumu? Jasmīns varbūt?

Lilija

Vabole.
Nav teikts, ka puspudeles garumā pēc pensionāres. Smaržas uztvere ir ļoti atkarīga no gaisa temperatūras, mitruma, arī no Tava hormonālā fona. Man, piemēram, ir smaržas, ko lietoju tikai šādā, vēsā, mitrā laikā.

Varbūt rudenī bija ļoti skaisti, bet ziemā ōme, vai otrādi.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Smaržas uztvere ir ļoti atkarīga no gaisa temperatūras, mitruma, arī no Tava hormonālā fona.
O, jā.....šo bieži esmu novērojusi ar vairākām savām smaržām.

Piemēram, tāds pavasarīgi - vasarīgi jauks aromāts kā Versace Versense tajā laikā, kad tas it kā būtu jānēsā , mani vienkārši smacē nost. Toties tieši tagad ideāls.

Savukārt Narciso Rodrigues "melnais ķieģelītis" tieši karstā vasaras dienā uz manis atveras tik brīnišķīgi, tik krēmīgi. Šobrīd nekā no tā skaistuma nav, ir tikai aromāts, kas man asociējas ar sasvīdušas sievietes ķermeni.

Tā. Es esmu saņēmusi un pasmaržojusi smaržas,ka atnākušas - Aquolina Pink sugar creamy sunshine un Aquolina Pink sugar sensual berry blast un pagaidām varu teikt lielu paldies ieteicējai...

Nezinu kādam vecuma un kam ir domātas, bet savos agrajos 30 man ļoti patīk šīs. krēmīgajai ļoti jūtu cukuru, karameli un vaniļu. Berry blast iesākums tāds skābs un tiešām tāds odzīgs. Pēc laika tā ogu smarža pazūd un paliek tāds ļoti maiga vaniļas smarža. Katrā ziņā, ļoti manā gaumē - kas man te apkārt sajuta to krēmīgo, visiem pirmā asociācija bija ar cukuru.

Katrā ziņā, gribu zināt, cik ilgi jutīšu smaržu un gribēšu arī to rozā pamēģināt.

Vieda Vārna

Vabole.
Labi, ka vismaz pirmais iespaids labs, nereti lētajām smaržām ir nejaukas sintētiskās notis. Skatos, ka diezgan laba izvēle ir make up https://makeup.lv/news/2234/, kāda ir tur iepirkusies? Derētu izmēģināt smaržas maiem, tām esot laba noturība.

sirdspukstiņš

Vieda Vārna
ko ta noskatīji????

Papildināts 29.02.2024 16:57:

Kas tas par zīmolu?

Sister's Aroma

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Vieda Vārna

sirdspukstiņš
Neko jau īpaši nekāroju, skatos, ka cenas nebūt nav zemas, bet varbūt tomēr kas interesants parādījies

Lilija

Stpc., runājot par salīdzinoši mazbudžeta smaržām, Lalique Le parfum. https://www.fragrantica.ru/perfume/Lalique/Lalique-Le-Parfum-1840.html Skaists, šleifīgs. Noteikti pārspēj savu cenu.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

BODOLLINO

Lalique jau pudelītes vien ir mākslas darbi! Bet kur Rīgā viñas var pamēgināt? Kādreiz bija Neroli un nebūt ne par lēto.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973