Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

Lilija

BODOLLINO
Nav ne jausmas. Pirku uz dullo pēc piramīdas un atsauksmēm. Neesmu droša, varbūt Teddyhouse?

Te meitenēm ir šis tas no Lalique, satiekoties.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Vieda Vārna

Mans Laliqua mīlulis ir šis, var diezgan viegli pēc skata sajaukt ar to l'amour, tikai aukliņa melna https://www.fragrantica.ru/perfume/Lalique/L-Amour-16931.html. Un agad iedvesmojos, izvilku no skapja Lalika Kristāla ziedus, tik burvīgi svaigas un pavasarīgas. https://www.fragrantica.ru/perfume/Lalique/Fleur-de-Cristal-10440.html. Bet es gan arī nezinu, kur Laliku Rīgā tirgo

sirdspukstiņš

Cik man sākumā Lalique Le Parfum Lalique patika,tik tagad vairs nu tā ...dikti izvēlīga palikusi .. vispār jāizvelk ārā,jāpalieto....man vienā plauktā ar Byzance... Byzance tikai nedaudz mīkstāka,maigāka....kā jau teicu,mans deguns vairs nezina ko grib

Pēdējā laikā ir sadabūti visādi atļivaņķiki, pilnīgi ar tiem pietiek

Papildināts 01.03.2024 12:41:

Cik man sākumā Lalique Le Parfum Lalique patika,tik tagad vairs nu tā ...dikti izvēlīga palikusi .. vispār jāizvelk ārā,jāpalieto....man vienā plauktā ar Byzance... Byzance tikai nedaudz mīkstāka,maigāka....kā jau teicu,mans deguns vairs nezina ko grib

Pēdējā laikā ir sadabūti visādi atļivaņķiki, pilnīgi ar tiem pietiek

Papildināts 01.03.2024 12:41:

Oho... telefons nogļukoja

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

tabidze

Neroli?

Nopirku sev bez testēšanas Casamorati Xerjoff Lira . Nu tās jau šeit, forumā, bija izslavėtas, bet tik perfektas es negaidīju! Laikam, ja gadīsies Dama Bianca uz atlaidi, jāņem arī tās! Esot gourmand un arī tikpat labas.

sirdspukstiņš

Gisi.
ooo, Lira ir interesanti garšīga

gribēetu lielo burku kādreiz

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Gisi.
Dama Bianca uz manis piemēram neturas. Gran Ballo labi turas.

Ja patīk Lira, tad šīs ir līdzīgas: https://www.fragrantica.com/perfume/Franck-Boclet/Vanille-29153.html

Vienīgi mazliet vairāk laba alkohola nots

Papildināts 14.03.2024 10:55:

Es šo dienu baudu Amouage Honour. Nu ļoti man viņs patīk.

Sveikas! Kā jūs nosūtat smaržas ar omnivu, ja nav oriģinālā kastīte? Kā ir pēc iespējas drošāk iepakot? Es iedomājos ietīt pudelīti burbuļaploksnē, tad to ielikt kastītē un tad to kastīti ielikt vēl vienā burbuļaploksnē. Tā būtu ok, droši? Zinu, ka omnivai ir opcija piemaksāt par pakalpojumu, uzmanību, plīstošs! Vai tas ir lieki? To neizmantojat? Pat ja man būtu oriģinālā kastīte, tāpat būtu jādomā kā to droši iepakot. Gaidīšu ieteikumus! Paldies!

Papildināts 14.03.2024 13:19:

Sveikas! Kā jūs nosūtat smaržas ar omnivu, ja nav oriģinālā kastīte? Kā ir pēc iespējas drošāk iepakot? Es iedomājos ietīt pudelīti burbuļaploksnē, tad to ielikt kastītē un tad to kastīti ielikt vēl vienā burbuļaploksnē. Tā būtu ok, droši? Zinu, ka omnivai ir opcija piemaksāt par pakalpojumu, uzmanību, plīstošs! Vai tas ir lieki? To neizmantojat? Pat ja man būtu oriģinālā kastīte, tāpat būtu jādomā kā to droši iepakot. Gaidīšu ieteikumus! Paldies!

Lilija

Ledusteja
Es kārtīgi ietītu burbuļplēvē un liktu kastē. Ar to vajadzētu pietikt.

efrekia
Jā, Honour ir ļoti skaistas.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Es kārtīgi ietītu burbuļplēvē un liktu kastē. Ar to vajadzētu pietikt.

Es tāpat.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973