Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

sirdspukstiņš

Es te pārmaiņus Blue Talisman vai Nirvana Franck Boclet....abas uhhh kā gribētos lielās burkas

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

AmaliaHerkir

Labdien, dāmas! Uzgāju šo sarunu lapu, meklējot googlē info, kā uztaisīt smaržu atlējumu, bet tā pavisam precīzi tomēr neatradu. Vai kāda, lūdzu, var pastāstīt? Gribu no savas lielās pudeles uztaisīt atlējumu, ko uzdāvināt draudzenei. Man ir nopirkta 10ml pudelīte ar izsmidzinātāju. Kā tagad tās smaržas no lielās pudeles dabūt iekšā mazajā? Ņemt un pūst -pš, pš, pš-, kamēr pudelīte pilna?

sirdspukstiņš
Es paņēmu Lira Xerjoff uzreiz lielo burku, nav ko krauties ar mazajām, ja apniks, tad pārdošu.

efrekia

man šoreiz negribējās līdzinieces, esot tā Dolčes & Gabanas Devotion arī viena no Liras līdziniecēm.

sirdspukstiņš

AmaliaHerkir
Man ir speciālas mazās piltuvītes . Pšikāju tik iekšā. Ir arī spec šprice,bet ar to man nepatīk...nav daudz jāpšikājas,tad var tikai ar piltuvīti

Papildināts 15.03.2024 19:58:

Lilija

AmaliaHerkir
Var pšikāt no pudeles vai ar šprici, kam nolauzta adata, vilkt ārā no pudeles.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

pieturziime

AmaliaHerkir
Mēs, grupas meitenes, tā arī darām ( kā Lilija rakstīja) - reāli pšikājam no lielās mazajā. Tos mazos šā kā tā ātri izlieto testēšanai, tā kā - smaržas nesabojāsies, savu kvalitāti nezaudēs.

Papildināts 15.03.2024 22:24:

AmaliaHerkir
Mēs, grupas meitenes, tā arī darām ( kā Lilija rakstīja) - reāli pšikājam no lielās mazajā. Tos mazos šā kā tā ātri izlieto testēšanai, tā kā - smaržas nesabojāsies, savu kvalitāti nezaudēs.

Papildināts 15.03.2024 22:29:

Gisi.
Sakārdināji ar Xerjoff ( un Vieda vārna arīdzan ), bet no Liras bij baidos, ka pārāk saldas manām nāsīm, bet cierēju pagaidām uz citām, kad nobriedīšu un iegādāšu, rakstīšu. Katrā ziņā, no Xerjoff man nekas nav, būtu interesanti jaunai pieredzei.

Gisi.
Sakārdināji ar Xerjoff ( un Vieda vārna arīdzan ), bet no Liras bij baidos, ka pārāk saldas manām nāsīm, bet cierēju pagaidām uz citām, kad nobriedīšu un iegādāšu, rakstīšu. Katrā ziņā, no Xerjoff man nekas nav, būtu interesanti jaunai pieredzei.

Šausmas, viss dubultā

Papildināts 15.03.2024 22:42:

Bet vispār nezinu, vai tas covid, vai pretcovid vakcīnu vai vnk.vecuma dēļ, krasi mainās patika uz smaržām (varbūt izlepusi vienkārši). Bet nu reāli vairs nekas īpaši neuzrunā, ir kaut kādi pārejoši brīži uz kaut kādām konkrētām smaržām, ir kaut kādi iekārieni uz smaržu notīm, bet tās pēdējā laikā baigi mainās

Papildināts 15.03.2024 22:47:

Pirms gadiem 2-3 patika rūgtenas, skuju, ādas utt.notis, tad panesās uz kanēlīgām ābolkūciņām ar dzintara noti, tad ziepes tad īriss ar pūderi... un tagad atkal velk uz maniem ierastajiem citrusiem, kas bija pamatā gadus desmit. Vārdu sakot galīgs ku-kū

Lilija

pieturziime
Smaržu uztvere mainās. Ja kādreiz patika izteikti saldas, vaniļa, šobrīd no vaniļas smaržās izvairos. Ja ir, ok, bet ne tīra vai ļoti izteikta.

Panem kadu jaunības dienu smaržu, kas patika, būs vecmodīguma pieskaņa,

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Vieda Vārna

man no xerjoff paliela liras pudele, ar izbrīnu skatos, ka esmu diezgan daudz izlietojusi. bet man viņa liekas klasiska ziemas smarža, vasarā nenēsāšu. Ja kāda gribētu, varu uztaisīt atlējumus. Un sveicieni no vīnes. ieāju smalkā smaržu veikalā, izostīju tomu fordu. elektriskais ķirsis nebija slikts, bet pamēģināju uz rokas šo https://www.fragrantica.ru/perfume/Tom-Ford/Soleil-Brulant-66125.html. Uz manas ādas tās ir šausmas, kaut kas no aptiekas, kaut kādas sirdszāles kopā ar lakricu, vai? ceļabiedri arī šausminājās, nācās aši mazgāt nost. 12 gadīgā jaunkundze ģība aiz

sajūsmas par arianas grandes pink cloud, salaistījās tā, ka smaržoja pēc cukurvates aparāta. bet tagad meklēšot Billijas Ailišas smaržas. Biju arī Notino klātbūtnes veikalā. Diemžēl tur gluži kā parastajos veikalos smalko smaržu testeri iztukšoti, bet no tā, ko varēja saostīt, paatika Xerjoff Naxos.

Papildināts 16.03.2024 12:13:

man no xerjoff paliela liras pudele, ar izbrīnu skatos, ka esmu diezgan daudz izlietojusi. bet man viņa liekas klasiska ziemas smarža, vasarā nenēsāšu. Ja kāda gribētu, varu uztaisīt atlējumus. Un sveicieni no vīnes. ieāju smalkā smaržu veikalā, izostīju tomu fordu. elektriskais ķirsis nebija slikts, bet pamēģināju uz rokas šo https://www.fragrantica.ru/perfume/Tom-Ford/Soleil-Brulant-66125.html. Uz manas ādas tās ir šausmas, kaut kas no aptiekas, kaut kādas sirdszāles kopā ar lakricu, vai? ceļabiedri arī šausminājās, nācās aši mazgāt nost. 12 gadīgā jaunkundze ģība aiz

sajūsmas par arianas grandes pink cloud, salaistījās tā, ka smaržoja pēc cukurvates aparāta. bet tagad meklēšot Billijas Ailišas smaržas. Biju arī Notino klātbūtnes veikalā. Diemžēl tur gluži kā parastajos veikalos smalko smaržu testeri iztukšoti, bet no tā, ko varēja saostīt, paatika Xerjoff Naxos.

Vabole.
Es visvairak komplimentu esmu saņēmusu lietojot tieši pašu pirmo, oriģinālo La via est bell.

Papildināts 16.03.2024 12:33:

Ko nozīmē "šleifīgs"? Bieži te lasīts

sirdspukstiņš

pieturziime
Bieži dubultā tekstu saliek,ja ievieto smaiļokus nevis no paša cāļa,bet no telefona...cālim nepatīk citi smaiļiki...atbalsta tikai savējos

Papildināts 16.03.2024 14:29:

O,jā,gaume mainās...te sākumā kad iestājis biju šipru cienītāja,bet tagad gribas tikai sievišķīgu ziediņu maigu svaigām noskaņām

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973