Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

Lilija

Šleifīgs ir, kad vispirms sajūt smaržu un tad ierauga tevi. Vai tu esi jau aizgājusi, bet pēc tevis vēl smaržu šleife ir palikusi.

Papildināts 16.03.2024 18:59:

Un dažreiz šleife ir savādāka kā, ja pasmaržo roku, uz kuras uzpūsts.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

BODOLLINO

Lilija
Nupat braucu liftā, kur laikam pirms tam bija braukusi labi sasmaržota dàma, visa kabīne bija ar viņas smaržu šleifi.

Lilija

BODOLLINO
Galvenais, lai ta nav kāda Kirke, Erba pura vai bakroīds. Tad es ietu kājām. Bakara no šīm ir visnevainīgākā

BODOLLINO

Lilija
Bija kaut kas salds ar zemenēm

AmaliaHerkir

Skaidrs, paldies visām par atbildēm!

Pie reizes redzu, ka tiek pieminētas arī mani interesējošas smaržas, - vai kāda zina, kur Rīgā var Franck Boclet Nirvana notestēt dzīvajā? Nupat biju Akropoles Creme un Douglas, bet tieši šīs nemanīju.

Lilija, lifts, kurā izsmidzināts Thomas Kosmala nr.4. Apres l'amour, vispār būtu pārdēvējams par gāzes kameru

NOVEMBRIS86

Šodien saņēmu komplimentu par savu Amouage Figment šleifi. Ļoti noturīgas, un sev uzsitu pa plecu, ka nenobremzēju labai atlaidei, kaut ar visu atlaidi nav lēti. Man labāk patīk siltā vasarā, bet šodien tā sagribējās straujāk tuvoties pavasarim, vasarai.

Papildināts 17.03.2024 18:11:

Priekš manis atkal neizturams būtu lifts, kas smaržo pēc YSL Libre. Vai pēc pārpūsta Armani My Way. Kas citam mīļākais aromāts, tas atkal citam no-no. Gaumes patiešām dažādas.

Lilija

NOVEMBRIS86
Salds ar zemenēm kā reize izklausās pēc my way.

Es kka Figmentu raustos pirkt, diezgan specifisks. Myths gan ir. Tagad kā reize īstais viņu laiks.

NOVEMBRIS86

Lilija
Es arī raustījos pirkt, jo lasīju Fragrantica atsauksmes, bet biju patīkami pārsteigta, kad ieošņāju pirmo reizi. Mana draudzene teica, ka pirmās notis ir tīrs sāls ar drusku cukuru, bet pēc tam ziedi. Kā kuram, protams, bet man - eksotiski saldi baltie ziedi mitros džungļos. Sāli nejūtu, pipariņus gan. Kaut kā tā. Siltā laikā forši.

Papildināts 17.03.2024 20:51:

Myths arī patīk.

Dāmas, help!? Vai ir kādas smaržas, kas būtu Ex nihilo Blue talisman analogs vai līdzinieks? Man bija paraudziņš, vīram dikti iepatikās, bet nu tā cena ir drusku par traku.

pieturziime

Annele123
Ielies to nosaukumu fragrantica.com vai ru, tur zem paša aromāta apraksta iet aile ar nosaukumu: šīs smaržas ir līdzīgas...un tur aktīvie smaržomāni salikuši un sabalsojuši. Paskatījos tos variantus, tad Annele123

Papildināts 20.03.2024 23:55:

Marina burbon ir ļoti draudzīgas makam

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973