Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

NOVEMBRIS86

Kaut vairāk zīmoliem būtu šādi mazie komplektiņi, ko pamēģināt:

https://www.villamode.lv/products/annicke-collection-discovery-set-iepazisanas-komplekts

Nr.2 uuu, brūnais cukurs, rieksti, kaltētas vīģes(?), es nezinu, bet man patīk.

Papildināts 27.03.2024 20:21:

Es arī Andelē kādreiz ņemos, bet patīk aizvien mazāk to darīt. Tas čakars un tomēr arī mini izmaksas salasās (kā pārdevējam). Tur jābūt mīlai pret to tāda veida tirgošanos. Reizēm paliek žēl, ko esmu notirgojusi.

Vieda Vārna

NOVEMBRIS86
Annikes sērija eight7 Bob vispār ir ļoti interesanta, man ir nr.1 -svaigi, sulīgi, sievišķīgi ziedi, pārsvarā peonijas) un nr. 6, kas man smaržo pēc omītes zāļu skapīša. Bet smaržas ir ļoti kvalitatīvas un noturīgas. Viņiem ir arī šiki ādas futrālīši 30 ml smaržām, lai varētu tā eleganti nēsāt somiiņā.

Papildināts 27.03.2024 23:25:

Silmux
Tevis nopirktā tiek minēta kā labākais My way līdzinieks https://www.bettybeautylicious.com/perfume/armani-my-way-dupes/

NOVEMBRIS86

Bet smaržas ir ļoti kvalitatīvas un noturīgas.

Cik forši virtuāli satikt kādu Eight&Bob pazinēju!!! Jā, es pilnīgi pievienojos. Manu romantisko pusi aizkustina arī dizains. Nu, puķes taču tagad gribas tik ļoti...

Vai esi pazīstama arī ar Iconic kolekciju? Tā bija pirmā, ko es izošņāju. Tas bija ziemā Baltic beauty, kad viņi visi kaut kā tik skaisti "sildīja" un likās tādi pamatīgi, klasiski eleganti. Man tā ir - ja iepazīstu smaržas konkrētā gadalaikā, tad grūti tās lietot citā gadalaikā. Vajadzētu vismaz šo Rivjēras aromātu pamēģināt tagad, kad tuvojas siltums.

https://www.villamode.lv/products/iconic-collection-cap-dantibes

Papildināts 28.03.2024 09:35:

Vieda Vārna
Kā reiz nesen Nr.1 Annicki redzēju AndelēMandelā.

P.S. Nez kā ir citās klimatiskajās joslās, kur gadalaiki nav tik krasi atšķirīgi. Mums ziemā, kad ir -20 un sniegs, smaržas smaržo taču pilnīgi citādāk, nekā karstā vasarā. Te jau kā minimums jābūt 4 aromātiem skapī , lai iztaptu katram gadalaikam.

Pēdējās izmaiņas: NOVEMBRIS86, 28.03.2024 10:02.

NOVEMBRIS86

nr. 6, kas man smaržo pēc omītes zāļu skapīša
Sorry par spamu. Ošņāju tagad šīs - jā, ir zaļu skapītis pašā pirmajā momentā: pilns ar pudelītēm, kurās ir tabletes un pa virsu vatīte, un vasarā ievāktu zālīšu maisījumiem. Bet pēc tam viņš paliek tāds pavisam nišīgs un elegants... tā saldā roze sāk izpausties un tāds maigums laikam no sandalkoka. Pavisam citādāks paliek. Dikti interesanti.

sirdspukstiņš

Tikko ienācu šeit ,cālī un ,,saslimu,,ar smaržu slimību,daudz tādu mazu merzavčiku viens e-veikals tirgoja. Regulāri pirku un pētīju kas un kā...ļoti laba iespēja notestēt dažāda tipa aromātus...veikala vairs nav...tagad FB no meitenēm nopērku atlējumus no nišas aromātiem- panēsā tādus 5-10ml un kāre apmierināta...lielo pudeli nevajag,jo nāk jau bāriem virsū jauni aromāti...un pudeles plauktā skumst

Papildināts 28.03.2024 11:02:

Un somiņā ērti iemest to merzavčiku

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Vieda Vārna

NOVEMBRIS86
Kur var realitātē apostīt kaut ko no Eight& Bob? Man tas bija dullais pirkums, jo cena bija smieklīga , ap 50 eiro par 100 ml.testeri. Vispirms nopirku Anniki nr.1, ļoti patika, bet man jau ir līdzīga Peoneve no Penhaligon. Atdevu draudzenei, sev paturēju kādu mililitru mazajā pulverizatorā. Kaut kad, kārtojot smaržu plauktus, atradu atlējumu, kas vnk dievīgi smaržoja, bez uzraksta. ilgi domāju, līdz sapratu, ka tā ir 1. Annike, ilgāk pastāvot, viņai svaigums un zaļums kļūst izteiktāks. Tā kā nācās vien pirkt, nupat sasmaržojos, uzreiz tik pavasarīga noskaņa. Bends izdomājis tiešām burvīgu stāstu, diemžēl nr.6 nav īsi mans, arī cias piramīdas neuzrunāja. Toties visu laiku prātoju par it kā vīriešu aromātiem, vilina https://www.fragrantica.ru/perfume/EIGHT-BOB/Champs-De-Provence-45366.html. bet nu jau cenas citas

Papildināts 28.03.2024 11:19:

NOVEMBRIS86
Ne.6 ir tāda smalka omīte, kuras zāļu skapītis ir no eleganta sandalkoka, tajā glabājas visādi delikāti nieciņi, tai skaitā krustnagliņas un laba lūpukrāsa. , . Saprotu, ka šo oldskūlīguma efektu dod krustnagliņu un neļķu smarža, Uz manas ādas vēl piedevām izlien tāda kā anīsa klepus konfekšu smarža, ko ciest nevaru Jāpagaida, varbūt, kad man būs 70, iepatiksies.

NOVEMBRIS86

Kur var realitātē apostīt kaut ko no Eight& Bob?
Klātienē nemaz nezinu, jo Musc us vairs nav. Man ir discovery seti no tā veikala, kur linku iepriekš ieliku.

te: https://www.villamode.lv/products/iconic-collection-discovery-set-iepazisanas-komplekts

"It kā vīriešu" aromāti nav baigi vīrišķīgi (manam degunam), izņemot Original - tas gan vairāk vīrišķīgs šķiet. Es viņus uzreiz pirmajā reizē ošņāju kā unisex, un tā man arī viņi degunā sēž. Vismīļākais laikam tomēr Megeve, ko piesaka kā kalnu namiņu ar kamīnu, tur kūp tabakas dūmi, krūzē sildošs dzēriens. Es to iedevu vienam pazīstamam vīrietim, kurš arī aizraujas ar smaržām, bet viņa mamma to nosauca par galīgi nevīrišķīgu sieviešu aromātu. Tā kā nez, nez - katrs jūt ko citu.

Uz manas ādas vēl piedevām izlien tāda kā anīsa klepus konfekšu smarža, ko ciest nevaru
Par nr.6 - vai tik beigās tas anīsīgums nenāk no benzoīna. Tāds koksnīgs vēsumiņš. Es gan gribētu teikt, ka no pipariem, bet tie jau ir 1.notīs.

Papildināts 28.03.2024 12:29:

Bends izdomājis tiešām burvīgu stāstu
Jā, tas gan, vismaz paliek atmiņā. Un skaistas reklāmas arī viņiem ir. Viss tāds - zolīds.

Noslepums

AmaliaHerkir
Paldies, pameklēšu Facebooka šīs grupas. Man laikam šo pavasar gribas rūgteni, sūnainu zemes smaržau, mazliet pēc meža un tīruma.

Dāmas, vai esat pirkušas dekantus šajā lapā? Nezin, vai uzticama?

https://aromalab.lv/

Miss Lemon
Esmu pirkusi vairākas reizes. Vienmēr viss bijis labi. Dekanti ir kvalitatīvās stikla pudelītēs, vienmēr pilni, ar uzlīmētu drukātu nosaukumu. Atšķirībā, piemēram, no Andeles, kur ir gadījies visādi. Par orģinalitāti līdz šim nav bijušas šaubas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973