Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

mellene88

Paskatījos lapu..man acīs griezās tulkojumi ..nezinu vai AI tulkojis vai kāds Latviešu valodas nepraša.

intersi sabojāja :/


instagram -mellenessniega


annmarija

Labrīt, meitenes - smaržu guru! Bieži pārskatu jūsu rakstīto, bet nu man būtu vajadzīgs padoms. Ir man savas mīļākās smaržas, kas nav no vieglajām ( La vie est belle, L interdit un tml.). Man jau pāti 50g. Saņēmu aizrādījumu no kolēģēm, ka viņām galva sāpot no manām smaržām. Citai atkal sākoties migrēnas lēkme no Lost cherie... Esmu pieradusi katru rītu lietot smaržu. Un, galu galā, visā pasaulē cilvēki smaržojas.

Varbūt varat man ieteikt kādas smaržas, kuras būtu lietojamas birojā. Galīgi nepārzinu smaržas no "vieglā gala". Vēlams tādas, kuras var iegādāties Douglasā.

NOVEMBRIS86

annmarija
Ieteikt jau varētu visu ko, bet jautājums tāds - vai esi mēģinājusi tās pašas savas iecienītās smaržas vienkārši pūst ļoti maz, piemēram, tieši vienu pūtienu? Ar noteikumu, ka uz drēbēm nav jau slānis no iepriekšējām dienām.

Noslepums

annmarija

Tiffany & Love Eau de Parfum for Her

Man šīs liekas vieglas, eleganti pavasarīgastiffany-love-eau-de-parfum-for-her-68112257_1002124_ED.jpg


annmarija


Man šīs liekas vieglas, eleganti pavasarīgas
Paldies!- noteikti pasmaržošu.

Es arī ne vieglo aromātu cienītāja, konkrētie pieminētie gan nav manējie, no tiem man arī sāp galva

Manā arsenālā gadījumiem, kad ilgāk jāuzturas kopā ar cilvēkiem, kam varētu nepatikt izteikti aromāti, ir šādi te

https://www.fragrantica.ru/perfume/Bvlgari/Omnia-Crystalline-152.html

https://www.fragrantica.ru/perfume/Estee-Lauder/Beautiful-Magnolia-Intense-71887.html

Bet arī it kā " vieglie" var izsaukt galvassāpes un nepatīkamas sajūtas.

Lai cik jauks un patīkams aromāts būtu šiem, man no tiem sāk sāpēt galva un kļūst slikti.

https://www.fragrantica.ru/perfume/Versace/Versense-5752.html

https://www.fragrantica.ru/perfume/Tiffany/Tiffany-Co-Sheer-53062.html

sirdspukstiņš

annmarija
Man arī pāri 50- īpaši svaigo aromātu cienītāja neesmu,kgan pēdējā laikā smagà artilērija sāk apnikt...

La vie est Bella ir ļoti spēcīga - mēģini lietot minimāli(saprotu,kā patīk un gribas pūsties,bet...),jo šleife ir uhhh...mums darbā arī kolēģei bija,visa telpa ar smaržas šleifi...man jau patīk,bet ....med.māsa vienu laiku lietoja Kirke- pat man bija diezgan uhhhh

Tā kā ir tā ļoti uzmanīgi...pati nejūti,bet apkārt viss ir

Blue Talisman pati nejūtu,bet kolēģi ,,ģība,, no skaistās šleifes

Pēdējie komplimenti bija par CH Sublime un Blue Talisman Ex Nihilo...pirms tam radiniece atzīmēja,ka esot skaistas dārgas (Blanche Bête Les Liquides Imaginaires)


Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Vieda Vārna

annmarija
Neapvainojies uz kolēģiem, es arī būtu dziļi nelaimīga, ja kāds man blakus smaržotu pēc belles, tā ir viena no diezgan nedaudzajām smaržām, kas mani šķebina. Labi, ka viņas to atklāti pasaka, nekā aizmuguriski šausminās. Man bija dziļā jaunībā kolēģe, kas drausmīgi necieta lilijas, ne putekšņus, bet tieši smaržu. Reiz pusdienlaikā iegāju smaržu veikalā un tā krietni sasmaržojos ar Anais anais, vēl bija vecais izdevums https://www.fragrantica.ru/perfume/Cacharel/Anais-Anais-236.html. Nabaga kolēģei reāli palika slikti. Kopš tā laika ļoti uzmanos ar aromātiem, vienu laiku biju pārgājusi uz Ardēnas Green tea, bet lietoju nevis smaržas, bet dušas želeju, dezodorantu un ķermeņa losjonu, tā kā to smaržu jutu tikai es. Varbūt tas ir variants? Diezgan daudzām smaržām ir sava kosmētikas līnija. Bet ir arī daudz tā saucamo politkorekto variantu, kas ir patīkami aromāti, bet nav pārāk uzbāzīgi. Tā ātrumā varu iedomāties Boss Ma vie, kaut ko no Chloe, arī Acqua di Parma . Vēl ir aromāts, kas patīk visiem, pirku krustmeitai, bet toreiz visas dāmas, kas ostīja, atzina to par jauku. https://www.fragrantica.ru/perfume/Korloff-Paris/Take-Me-To-The-Moon-32602.htmlCik saprotu, Tev patīk augļu- ziedu virziens. Brīnos, ka šī burvīgā smarža vēl arvien ir save 24 par ļoti labu cenu. https://www.save24.lv/lv/smarzas/korloff-take-me-to-the-moon-edp-smarzas-sievietem-27465. Vēl ir variants- paņem Notino smaržu paraudziņus, atrodi, kas patīk, aiznes uz darbu un parādi kolēģēm, lai viņas pasaka, kas patīk. https://www.notino.lv/beauty/discovery-box-notino-paradise-found-komplekts-sievietm/, https://www.notino.lv/beauty/discovery-box-notino-chapter-spring-komplekts-abiem-dzimumiem/. Tur ir vairāki komplekti, varbūt atrodi savu īsto smaržu. Man, piemēram, saldās nepatīk, bet Burberry Goddess un Gotjē Diva, kā par brīnumu, liekas tīri jaukas.

mellene88

par šo Take Me To The Moon ir vai nu slavinošas vai pilnīgi noliedzošas atsauksmes. Pat ieinteresēja ,kurā grupā būtu man.

Bet nē...man nevajag


instagram -mellenessniega


Vieda Vārna

mellene88
Palasīju atsauksmes, šausmas un ārprāts, vismaz krievu lapā, bet es neko tik nejauku nesajutu, tieši otrādi, visi vienojās, ka ļoti maiga un neuzbāzīga.Varbūt krieviem kāda krutkas partija tikusi? Bet vienalga, nesaprotu, kā save24 var dārgās Korloff smaržas tirgot par šādu naudu,

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973