Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

mellene88

Vieda Vārna

es atsauksmes etc lasu krievu valodā. Esmu sapratusi,ka mans deguns ir tuvāks slāvu izpratnei. Piemēram tas, ko raksta amerikāņu deguni,priekš manis ir pilnīgi garām . Angļu valodā skatos vien tad ,ja gadās,kāds aromāts kurš pie krievvalodīgajiem deguniem nav nokļuvis vai nav aprakstīts.

instagram -mellenessniega

Vieda Vārna

mellene88
Jā, pilnīgi piekrītu, reti kad angliskais variants atbilst manai gaumei. Bet esmu ievērojusi, ka krieviem nereti parādās komentāri, ka konkrētā smarža smaržo citādi, kā vajadzētu būt, pieļauju domu, ka uz turieni ceļo šaubīgas izcelsmes aromāti.

Vai ir mēģinātas Miu Miu smaržas? man ļoti patika viņas l'eau bleu, skatos, ka reshopā parādījušies jauni aromāti , piemēram, šim piramīda interesanta.https://www.fragrantica.ru/perfume/Miu-Miu/Serial-Player-67561.html

Vieda Vārna

Kalotinim jauni , garšīgi aromāti. Sakārojās šo, bet nu cena https://www.theodoroskalotinis.com/en/products/creme-brulee-extrait-de-parfum/

mellene88

Vieda Vārna

Man labi, man šobrīd nav laika neko gribēt .

Tomēr, pie draudzenes izostīju Farmacia Vaticana Incenso smaržu.

Tādi pa rīktīgo vīraka kociņi, tikai bez dūmiem gaisā. Noturība nebija sevišķi laba..tb otrā dienā neko vairs neatradu no smaržkociņiem un vīraka.

Bet nujā, šito nav nedz fragrantikā, nedz brīvā tirgū...

instagram -mellenessniega

Geinsbura

Es tā saprotu, ka Fragrantica angliskajā versijā nevis cilvēkiem deguni citādi, bet angliski izpaužas dažādu rasu sajaukums - tur aziāti, melnie utt. komentē. Katrs aromāts uz katru rasi ož citādāk, tāpēc tiešām mums laikam labāk klausīt slāviskajiem verdiktiem. Visu laiku lietoju anglisko lapu, bet tagad saprotu, ka atbilstīgāk būs tie krievu komenti.

BODOLLINO

Geinsbura
Es arī lasu krievisko variantu. Vēl iedomājos par połu valodu, bet to tik labi neprotu.

sirdspukstiņš

Es lasu gan krievisko(vairāk gan) gan angļu verdiju

Papildināts 24.04.2024 09:44:

Kas jauns saostīts,iepaticies?

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Lilija

Nav gluži jauns, plauktā stāv sen. Jacomo Silences. Šorīt iepūtu, šipram trūkst citrusu augšas un pačūlijas vai ozolsūnas bāzē, lai gan sākotnējais radinieks no 1978(?) kā reize tāds ir. Zaļš, tieši pavasarim. Narcise, vēlāk gan nopūderojas, tomēr skaists, ar retro skanējumu zaļš šiprs. Laikam veca palieku

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

sirdspukstiņš

Es te ar atlējumiem niekojis-jaunos aromātus iepazīstu no Marc-Antoine Barrois, Ex.Nihilo, ZARKOPERFUME,Kayali

,piem. Blue Talisman un Tilia Un viens mazs merzavčiks bija pielikts klāt no Marc Buxton. Dreaming with .Ghosts..kāds skaistums

Papildināts 25.04.2024 09:03:

Es te ar atlējumiem niekojis-jaunos aromātus iepazīstu no Marc-Antoine Barrois, Ex.Nihilo, ZARKOPERFUME,Kayali

,piem. Blue Talisman un Tilia Un viens mazs merzavčiks bija pielikts klāt no Marc Buxton. Dreaming with .Ghosts..kāds skaistums

Papildināts 25.04.2024 09:04:

Opā, telefons nogļukoja

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

BODOLLINO

sirdspukstiņš
Kāda ir tā Tilia, par ko visi tagad ģībst? Nav baisi salda?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973