Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

Geinsbura

Esmu pazaudējusi galvu nišas "Floraiku" aromātā "I am coming home". Bet 60ml sasodīti 265 eiro... Laužos pati ar sevi. Ja būtu lielāka tā pudelīte, pirktu uzreiz, bet nu cik ilgi ietu tādi nieka 60ml - kādus trīs četrus mēnešus, ne vairāk. Principā puse cenas par pudeles dizainu laikam

Ja te vēl kāda smaržu trakā zina, kam ir aromāts uz to pašu šniti, kas manis minētajam, ļoti gaidīšu. Tieši tā maigā baltā tēja, zaļums, džindžers...

BODOLLINO

Geinsbura
Floraiku vispār ir kaitīgs, tas noformējums ir tik skaists un smaržas dievīgas, bet nu tās cenas

NOVEMBRIS86

Geinsbura
60 ml 3-4 mēnešus?

dazzling

sirdspukstiņš

Man gadījās HFC Devil's Intrigue pasmaržot. Pa ilgiem laikiem kaut kas ļoti patīk

NeedAHugs

NOVEMBRIS86
Sveiki! Vai jūs, gadījumā, nebijāt tā, kura meklēja šīs smaržas - Gucci? Es jums privātajā vēstulē nosūtīju linku.

sirdspukstiņš

dazzling
Es labāk nemeklēšu iespēju notestēt man iepatikās arī Dreaming With Ghosts Mark Buxton....ir pavisam mazumiņš,bet tāāā patīk

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Lilija

Geinsbura
Man ir I am coming home fljupiks un Bvlgari The vert miniatūra, kas sakās esam lidzīgi. Salīdzināju, The vert ir noņemts no ražošanas un otrs, vertā nav tomēr tas skanējums, kura dēļ I am coming ir tik skaists, es teiktu, dzirkstošs.

Papildināts 01.05.2024 20:55:

Mierinājumam varu teikt, ka biju vienu brīdi safanojusies par Between two trees - tā, ka acīs cērtas un nevar naktī gulēt arī tas pāriet

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Geinsbura

Lilija
Es tagad skatos Initio "Musk Therapy" virzienā. Arī 265 eiro, bet nu krietna 90ml pudele. Runā, ka šis aromāts ir komplimentu magnēts. Kopumā man patīk, guļu ar papīrīti jau trešo dienu.

Bet kā noeju garām "Coming" papīriņam, tā burtiski dvēsle notrīs šīs maģijas priekšā. Bet tai neesot ne šleifes, ne noturīguma. Muskusa terapijai esot ūberākā šleife.

Vieda Vārna

Geinsbura
Kur tās Floraiku skatījies? Creme? Piramīda izskatās burvīgi.

Varat trīsreiz minēt, vai spēju pretoies kārdinājumam nopirkt smaržas no Sirdspukstiņa atrastā LPDO, it īpaši, ja 20 % atlaide un tikai 1 pudelīte palikusi. Saņēmu šodien https://www.fragrantica.ru/perfume/LPDO/Mieloud-59648.html

Ūds galīgi nav mans aromāts, bet tīri aiz ziņkārības gribējās kādu kolekcijā. Un sen kāroju atrast labu medu, kas nebūtu pārāk salds, skaos uz Gotjē, bet allaž kaut kas nobremzē. Šeit it kā solīts gan nesalds medus, gan ūds. Pudelīte diezgan vienkārša, bet nav arī pavisam briesmīga. Medu jūtu pavisam nedaudz, bet ūds ļoti patīkams, maigs un omulīgs. Smaržas tiešām noturīgas , uz džempera jūtu jau kādas 4 stundas. Katrā ziņā- aromāts uztaisīts labi, ir harmonisks un noturīgs, kaut arī nekas satriecošs. Par šādu cenu mierīgi var ņemt, nav mans, bet varbūt ziemā kādu vakaru palietošu. Tagad prātoju, ko vēl no viņiem paņemt.

Geinsbura

Vieda Vārna
Skatījos Creme, protams. Bet šobrīd saprotu, ka nedrīkst - tas būtu grēks - viskārotākā aromāta vietā pirkt kaut ko citu tikai tilpuma dēļ. Nē, es tomēr ņemšu tās Floraiku un kaifošu savā mākonī.

(Vispār uz to Muskusa terapiju sāku skatīties tāpēc, ka entās jūtūberes teica: komplimenti garantēti. Hujs ar to, ja mana sirds grib "Coming home", kas turas tuvu, tuvu ādai un diez vai iztālēm būs jūtama citiem.)

Papildināts 02.05.2024 17:45:

NOVEMBRIS86
Kāda konotācija šim jautājumam? Nu jā, pudelīte maziņa. Es kad nopērku kādu aromātu, gribu to lietot ilgāk par vienu gadalaiku.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973