Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

tabidze

NeedAHugs
Es arī meklēju

jums ir?

NeedAHugs

tabidze
Man nav, es Andelē atradu. Joprojām stāv. Uzrakstīju privāti.

Ha, Tilia mani izjoko. Atbaucu mājās pēc brīvdienām laukos un domāju, kas man te tik patīkami smaržo? O, tā tak no dekanta visur sapūstā Tilia!

Mēģinu atkal uz ādas - nekā, tās pašas vecās, jiftīgās ziepes

Man neraža . Pasutiju no Fragonarda 2 smaržas, jo nevarēju atcerēties, kura īsti bija meklēta . Viss labi ludz bridim, kamēr tieši tā, kuru nevajadzēja ( tobis domaju kaut kur iemainīt vai draudzīgi notirgot) vairs nepūš . Spiežu ar pirkstu no visam pusēm, bet tāds knapa skaudiens.
sitads korķis.

ko varētu darīt? Būtu Rīgā pirkusi, ietu klaigāt, A tagad kau nesutisu u FR atpakaļ, bez garantijas, ka kompensēs.

Es sūtītu atpakaļ. Parasti normālās firmas negrib negatīvu rezonansi, tāpēc viņiem izdevīgāk norakstīt preci.

Vieda Vārna

lutekle
protams, sūti atpakaļ, nav taču kaktu kantoris Bet vispirms aizsūti korektu vēstuli ar bildēm un tekstu, ka esi ilggadīgs cienītājs utt. Solīda firma uzreiz atgrieztu naudu vai atsūītu jaunu vietā, ar papildus testeriem morālo ciešanu remdēšanai.

Paldies .

Laiks tik ārkārtīgi sācis skriet, skatijos pasūtījuma lapu, lai atcerētos, cik samaksāju un varētu viņiem vēstule pielikt, izradas , pasūtījums no novembra pēdējam dienam. Liekas, ka taču nupat .
Labi, laikam ta arī darīšu, zaudēt jau ko nav, mēģināšu nofilmēt, kā nekas nesanāk un aizrakstīsu, ko saka.
Ja nebūs laba rezultāta, nakšu te velreiz, pēc idejas kā sk dabut āra

mellene88

lutekle
nū pēc pusgada sūdzēties jau laikam vairs nav īsti labais tonis. Es nez..es tik tā, spriežu...

instagram -mellenessniega

BODOLLINO

mellene88
Tur taču nav runa par to, ka smaržas vairs nepatīk, bet par ražošanas brāki. Kurpes taču arī var atdot atpakał ne tikai nākamajā dienā.

mellene88
Pirmkart, es domaju, ka smaržām, pie tam tādam, kas nav gluži pa 5€ , būtu pilnvērtīgi jāfunkcionē lidz pēdējai pilei.

otrkart, ir skaidrs redzams, ( sveramas, nezinu, ka tk noteikt, bet ražotajam vajadZetu varēt), ka vinas, lai arī iegādātas pusgadu atpakaļ, ir praktiski nelietotas.
stulbi, protams, ka nav uz vietas , un jaaarkstas, un jāfilmē, bet es tiesam apdomāju- kāpēc man buth ja figurē ka dabut āra.
zinosu, kā man iet. Varbūt pag pie veiksmes izdodas , ka atsuta nevis šis, bet otras, kas man patīk. Cena tā viena.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973