Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Smaržas - 4

bpukite

lutekle

Man tāda pati problēma ar Thomas Kosmala smaržām. Nopūsta knapi virsiņa un nedarbojas vairs spiežamais. Kaut kādas piles sūcas uz āru nevis sprejs. Stāv plauktā jau vairākus mēnešus un nezinu, ko ar viņam iesākt.

Jāvēršas pie Notino vai ražotāja? Pirktas pirms ~8.mēn

BODOLLINO

Emumu
Pie tā, no kā pirki.

sanutka

Sveikas, smaržu meitenes

Papildināts 26.05.2024 22:08:

Hmm, tādu memuāru uzrakstīju un nerāda Tik sen te nav būts, kad aizmirsu jau, kas te jāspaida

Papildināts 26.05.2024 22:19:

Prieks redzēt tās meitenes, ar kurām savā laikā te čalojām (pirms daudz gadiem). Kā laiks skrien, bet šitā smaržu slimība nepāriet Vēl pat tieši otrādi, kā saka uzņem jaunus abarotus. Es teiksim visu laiku nevaru nosēdēt mierā, jaunas idejas tik nāk prātā. Ta nolēmu, ka testēšu tikai nišas smaržas. Ta uz galīgiem lētučiem inteteses pēc uzsēdos. Ta nolēmu, kad vairs bez testēšanas nepirkšu. Ta tomēr izdomāju, cik interesanti uz dullo sūtīt. Ta vākšu kolekciju, ta nevākšu un atstāšu tik tās, kuras tiešām patīk un lietošu aktīvi katru dienu citu. Ta beigās tas, kas patīk vairs nepatīk. Utt utt, var bezgalīgi stāstīt, kā izpaužās mana fantāzija un rodas jaunas idejas

Papildināts 26.05.2024 22:30:

Vieda Vārna
Man patīk liepu smarža.
Atminos, kad Tev sen tā patika. Skatos veljoprojām esi uzticīga liepziediem. Kādreiz MaxMarai bija skaists aromāts ar liepziediem. Vispār žēl, kad MaxMara neražo aromātus vairs.

Es savukārt veljoprojam fanoju par saldām smaržām. Bet tas saldums vairāk ar kakao noti uzrunā.

Papildināts 26.05.2024 22:36:

Gisi.
Es smaržu atlējumus esmu sūtījusi no teddyhose un aromalab.lv

Papildināts 26.05.2024 22:39:

Pēdējā laikā dzirdu par noseparis.com. Skatījos, kad tur arī paraudziņi 1.5ml ir. Un itkā uz Latviju sūta par saprātīgam cenām. Sīkāk nezinu. Varbūt kāda ir kautko no turienes sūtījusi?

Shalak0

Tomēr negribas atmest cerību kādreiz atrast tās smaržas, varbūt kāda atpazīs un spēs pateikt priekšā, kas tās par smaržām varētu būt.

Ir viena noteikta smarža jau kopš bērnības, ko atminos (tātad eksistē jau gadus 30+), kura atgādina ļoti viegli saldenu pūdera vai (cukurvates, košļenes...?) aromātu. Tāds patīkams saldenums, ne spēcīgs, ne uzbāzīgs, bet viegls, gaisīgs aromāts... Lancome Miracle tās nav, ļoti līdzīgs Mugler Angel, bet liekas, ka tomēr kaut kas atškiras, ne gluži tas pats, kas vēl varētu būt?

Gadiem ejot ik pa laikam to sajūtu sievietēm, pēdējā reize bija pirms gadiem 5, bet atkal nokautrējos pajautāt garāmejošai sievietei veikalā...

sanutka

NOVEMBRIS86
Reizēm paliek žēk, ko esmu notirgojusi. O jā, man tas pats. Kad ieraugu pie arhīva, ko esmu notirgojusi un pa kādām kapeikām vēl piedevām Ir pat smaržas, par kurām tagad škrobe, kad nenovērtēju viņas toreiz

Papildināts 27.05.2024 12:32:

Nezinat, kur varētu pasūtīt KAYALI paraudziņus? Nopirku andelē Lovefest Burning Cherry un tiik skasti nosēdās uz ādas karstumā. Neskatoties uz to, kad ķiršu nots mode jau bija pārgājusi. Bet roka tomēr pastiepās uz ķirsi. Tad vēl uznācis bums jaukt kopā smaržas. Tad nu piepūtu klāt vēl Andalusian Soul, ļoti labi sader.

Jūs jaucat vairakas smaržas kopā? Ja jā, tad, kur katru pūšat?

Papildināts 27.05.2024 12:39:

Shalak0
Nekautrējies, skrien droši pakaļ. Es sestdien tieši Zoo veikalā pārdevējai piesējos, kas jums par tik skaistām smaržām. Nu precīzi neatceros, kā teicu, jo satraucos, ilgi domāju, kā sakarīgāk pajautāt. Un beigās izvērtās tik interesanta saruna. Sievietei arī tas garīgo uzlaboja, kad viņai tādas smaržas. Tās starpcitu bija YSL Libre perfume. Ka es tā neatpazinu. Tā laikam sanāk, kad uz katra pa savam ož. Ja nu vienīgi nav kautkas specifisks un viegli atpazīstams.

dazzling

sanutka
Es Kayali nopirku aromat.ee . Es gan vīlos Lovefest Burning Cherry - izleca tāda asa smarža. Nemaz nebija smuks ķirsis. Varbūt jāpamēģina tagad karstumā, bet tā ap +20 galīgi nepatika.

sanutka

dazzling
Nu viss, parādīji man to mājaslapu, tagad nakti negulešu, domāšu, ko sasūtīt Tu ir kautkas īpasi jāzin sūtot, viegla pasūtīšana, apmaksa?

Man kautkā nospīdeja ar to ķirsi, iespējams dēļ tā, kad uzpūtu kopā ar tām otrajām un viņas kautkā pieslāpēja ķirsi.

dazzling

sanutka
Viss bija viegli

BODOLLINO

sanutka
Skaidrs, ka uz katra smaržo savādāk. Runāju ar kaimiñieni, no viñas nāca tik jauka smarža, ka pajautāju, kas tās tādas.Izrādās, Chanel Gabrielle, ko tīri labi zinu, bet viña pūšot tikai matos, smaržoja neparasti.

sanutka

dazzling
Paldies par to saiti , jau līdz ausīm tur iemetos, tik daudzko gribās, kā vienmēr testēšanas ēra turpinās. Es jau kādas pāris nedēļas esmu paraudziņi un atlējumu periodā. Interesanti, kas būs nākamais pizdings

Papildināts 27.05.2024 14:35:

BODOLLINO
Man vispār liekās, kad uz visiem viss tik labi smaržo, bet uz manis nē

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356973