Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daugavpils

Smaidiņš

Saules rati kur tas ir, es ieguglēju, man izmeta moteli ka arī Vosoru neatradu

Ice bar - tas laikam Ledushallē? Tad to neieteiktu... neomulīgs...

O, vēl viena ieskrietuve ir Ukrainska hatka, Cietokšņa ielā 25, neesmu tur bijusi no 2014.gada jūnija, nepatika, jo problēmas ar telpu ventilāciju un kondicioniera trūkumu, var būt arī kaut kas ir mainījies uz šodienu

Špicka
Ice bar - neesmu bijusi, bet viņi ved klāt uz darbu dažas reizes esmu ēdusi, ir ok priekš kompleksajām

Saules rati ir tur, kur agrāk bija Verina - Ģimnāzijas iela, pavisam blakus Solo centram/Latgolai. Arī viesnīca.

Vosora ir Rīgas 2, Daugavpils novada domes telpās, arī laikam var atvest uz darbu.

Papildināts 26.07.2017 14:08:

Hatkā es arī esmu bijusi seeeen, toreiz bija baisi trekns viss un sula saskābusi No pakas Kad pateicu oficiantei, viņa paraustīja plecus. Vairs neesmu gājusi

Papildināts 26.07.2017 14:15:

daudzi šie ēdināšanas uzņēmumi ir FB:

Vosora

Ice bar

Artilērijas restorāns

Saules rati

Daugavpils Ezītis miglā

Imbir

Red beetle

Ārpus pilsētas

Sventes muiža

Baltais krogs

Rudzupuķes

Ne kauna, ne goda. Nekā lieka.

Коротко обо мне: взгляд кошки, грация картошки.

Zaļā pļava (ar puķi) paldies par info, nemaz nezināju ka FB arī šie zvēri atrodami

Špicka

vairāki pie tam ļoti aktīvi.

Ne kauna, ne goda. Nekā lieka.

Коротко обо мне: взгляд кошки, грация картошки.

Paceļu tēmu. Aktuāli,kur Daugavpilī var garšīgi paèst sestdienā? Imbir esot slègts, ēdnīca Nr.1 brīvdienās nestràdà.

Avalon

Barbarra
Mēs ēdām Gubernatorā un Skovorodka. Abās vietās bija labi - cenu līmenis gan kā Rīgā attiecīgās kategorijas ēstuvēs, t.i. nav super budžeta varianti.

http://www.gubernators.lv/?language=LV

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274962-d17837597-Reviews-Skovorodka-Daugavpils_Latgale_Region.html

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18356999