Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusaudzis un pirsings.

Belijarosa

Grand Duchess

Es arī otrreiz nabā neliktu. Savulaik, aizķēra draugs un izrāva, pecāk grūtniecības laikā ļoti saplīsa tieši pīrsinga vieta (strijas uz visām pusēm no tās).
Savukārt degunā man ir jau gadus 20 un nekāda vaina. Arī ar draudzeni reizē to izdarījām. Mammu nosādīju fakta priekšā, aizejot pie viņas uz darbu (nabaga mamma!).

Ja balets būtu vienkāršs, to sauktu par futbolu! /The Game Plan/

Arī es izdūru pīrsingu degunā, kad bija gadi 15, ar vecāku atļauju protams, pāris gadus panēsāju, apnika. Nu jau būs 10 gadi pagājuši kā nenēsāju vairs pīrsingu, nekas nav aizaudzis, bet nezinātājs pat neredzēs, ka tur kādreiz pīrsings bijis. Tad kad bija iesnas, tad pīrsingu nenesāju, infekcijas arī nekad nav bijušas. Bet es saviem bērniem tādas lietas atļautu darīt tikai no 18, tad lai paši lemj ko un kur durt.

Sveiki,mana meita,kurai ir 14 gadi,mani neliek mierā ar to,ka grib degunā pīrsingu.Jautājums tāds,kur to Rīgā var kvalitatīvi izdarīt

teeja_bez_bulcinjas

Esmu konservatīva, bet, lasot šo diskusiju sajutos teju vai ultraliberāla. Nez.... Visi tie, kas te šausminās savus pusaudža gadus vadīja līdz kaklam aizpogātā kreklā, vestē un matus kārtīgi sasukājuši? Es tāda nebiju. Allaž jūtos ļoti pateicīga savām tētim, kas mūs audzinot neaizrāvās ar radošo pašizpausmju ierobežošanu.

To cik ļoti viņš mums uzticējās tā līdz galam saprotu tikai tagad, kad pati esmu mamma.

Es mācos no sava tēva.

Esmu meitai matus krāsojusi visās varavīksnes krāsās (lai arī man pašai patīk viņas dabiskā).

Septum pīrsingu (visticamāk, autores meita grib tieši šo deguna starpsienu caurduršanu), zinot, ka meita grib, abi ar vīru uzdāvinājām viņai pērn uz 14.dzimšanas dienu.

Un lai arī te daudzi stāsta cik nehigiēniski, neglīti... Nezinu... Man patīk meitas deguna riņķis. Neko nekoptu, vai atbaidošu tajā neredzu.

P. S

Visiem dūrējiem-ja deguna sānā pīrsingu apņemsied izdurt kurš katrs muļķis, tad ar septum nav tik vienkārši. Precizējiet ko tieši vēlas bērns un tad zvaniet kosmetologa.. Vai pīrsingotājam.

Pīrsingu man nav, bet draudzene skolas laika ar adatu man ausī izdūra 2 caurumums papildus jau esošajam. Pašas tur arī pīrsingojās, bet uz to es neparakstījos.

Gribēju tetovējumus, bet vecāki neļāva. Teica, kad pari dzīvosi pastāvīgi un pelnīsi naudu, vari taisīt. Tā arī izdarīju, 21g vec tapa pirmais. Nu jau ir ap 15

teeja_bez_bulcinjas
Vai varētu iedot salona kontaktus?

Peperomia

mirte
Ieteiktu iet ne uz standarta salonu, bet gan piemēram uz CityTatto īpašnieces, kura ir pīrsingu meistare ar lielo burtu!

AAfrika

Ja ir risks, ka bērns pats vai ar draudzeņu palīdzību pašrocīgi var izdurt caurumus, tad jau labāk atļaut un kopā aiziet uz salonu. Es pati sev tīņa gados neriskētu neko durt. Bet pazīstu tādas, kas pašas ar adatu sev dūra... to es nesaprotu vispār.

Matus krāsot, griezt kā vien gribas.... lūdzu. Pīrsingi, tetovējumi labāk pēc 18.

Minkanāk

Matus krāsot, griezt kā vien gribas.... lūdzu. Pīrsingi, tetovējumi labāk pēc 18.
+ ģērbties kā gribi, kādos gribi stilos, taisit hennas tetovējumus, afrikāņu bizītes, dredus utt. Bet nedarīt neko super paliekošu līdz 18 gadiem. Pēc tam - dari kā vēlies. Šāds bija manu vecāku uzstādījums manā pusaudžu vecumā par ko jau sen un tagad esmu viņiem ļoti pateicīga. Pēc 18 gadu vecuma vēlme pēc pīrsinga un tetovējumiem kaut kur pagaisa un esmu priecīga, ka nebija jāšuj ciet ausīs tuneļi, jāņem ārā uzacu stangas, kas atsāja rētas utt. Mūsdienās jau daudz un dažādi veidi pašizpausmei, nav obligāti darīt kaut ko paliekošu. Viss tāpat plūst un mainās.

Man vecāki savulaik atļāva izdurt pirsingu 13 gadu vecumā. Es kādu pusgadu nostaigāju un sapratu ka neptīk un veiksmīgi viss aizauga ciet. Godigi sakot, nesaprotu, kur maniem vecākiem bija prāts kautko tādu atļaut. Es savai meitai, noteikti neļautu, kur nu vel 13 gados. Pīrsingi un tetovējumi ir ļoti nopietni jāpārdomā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18357087